Aşk Bir Rüya 174.Bölüm Özeti- 13 Ağustos Perşembe

Thapki,Pandey Konağı’nda !

Aryan, herkes yemekteyken size bir haberim var diyerek içeri girer.Yanında da peder vardır. Herkese Thapki ile yeniden evleneceklerini söyler. Herkes mutlu olur. Munna da Thapki teyze mutluysa bende mutluyum diye içinden geçirir. Loveli de nereden çıktı şimdi bu diyerek Aryan’ın yanına gider.İkisi de birbirinin güvenini kazanmak için rol yapıyordur. Loveli de Aryan’ı çılgın deli divane olarak görür.

Doli de Tina’nın yanına gitmiş Thapki ile Bihan aşkından bahseder. Örnek olarakta Şada ve Dhruv’u anlatır. Tina’nın kafasını doldurmaya devam eder.

Aryan,Loveli’nin odasında bir kutu bulur. İçinde ne olduğunu merak eder. Thapki hakkında bir ipucu olabilir.Aryan kutuyla uğraşırken Loveli gelip elinden alır. Geçmişteki anılarıyla ilgili olduğunu söyleyip evlendikten sonra atacağını belirtir. Aryan o sırada Loveli’in eteğine sarılı anahtarı görür. O anahtarı alıp kutuyu açmalıdır.

Tina soluğu yine Munna’nın yanında alır. Boşanma belgelerini uzatır. Birbirimizi sevmediğimiz halde evli kalamayız der. Yine Vasu gelir ve Tina’ya tokatı yapıştırır. Herkes başlarına toplanır. Tina iki gözü iki çeşmedir.Yanlışlıkla evlendiği biriyle zorla evli kalmasını anlayamıyordur. Bunu yapanın Koşi olmasının yanı sıra evdekilerin Tanrı böyle istedi demesi ve kader olarak algılamaları sonucu Tina ve Munna evli kalmaya devam ediyor. Hatta Munna Tina böyle mutsuzken bu evliliğin ne anlamı var diye sorar. Herkes bir anda gaza gelir. Bakın bakın Munna nasıl da Tina’yı düşünüyor deyip kendilerini gaza getirirler. Doli de sizin kafalar ne antik kafalar böyle diyerek dalga geçer.

Aryan da Thapki’ye yaknlaşarak onunla dans ederek ondan gizlice anahtarını çalar. Kutunun içinden Loveli’nin gerçek kimliğini adresini bulur. Birde çocuk fotoğrafları görür.

Doli,Tina bir kadın olarak haklarının yazılı olduğu belge verir. Kimse seni zorla evli tutamaz der. Tina da babaannesiyle arası bozulduğu için o kağıdı da yırtar. Baktı Samar dan da hayır yok .

Loveli,Thapki’nin yanına gider. Şükür kavuşturana. Thapki’nin yüzünü gördük. Loveli,Thapki’ye tüm hayatını çaldığını Aryan’ın Thapki’ye aşık olduğunu söyler. Evleneceklerinin müjdesini verir. Thapki de bunun imkansız olduğunu anlatır. Thapki ve Loveli kavgaya tutuşur. Thapki iplerden de kurtulur. Thapki kaçıp Pandey Konağı’na ulaşır. Eve heyecanlı heyecanlı girer. Şans işte evde de kimse yok herkes mabede gitmiştir. Thapki ,Loveli’ye neden bunu yaptığını sorar ama anlatmaz.Geçmişi hatırlamasını ister. O sırada ev halkı gelmeye başlar . Loveli Thapki’yi tehdit etmeye başlar. Telefonda Bani’yi gösterir. Bani de tutsaktır. Bani’ye zarar gelmemesi için Thapki’nin susması gereklidir. Evdekiler geldiği esnada Thapki şalını kafasından geçirir. Loveli hemen bu duruma kılıf uydurur. Hemen ayaküstü hikaye yazar. Vasu dayanamaz sarılır. Sarıldığında da çok yakın hissettiğini söyler. Aryan da Loveli’ye hiç güvenmediği için bu kadının burada kalmasını ister. Thapki sofrayı kurarken Aryan tabaktan Thapki’nin yüzünü görmeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir