Aşk Bir Rüya 171.Bölüm Özeti- 10 Ağustos Pazartesi

Loveli, Thapki’yi Kaçırmıştır!

Öncelikle sıkıcı bir bölümle karşı karşıya kalacağınızı belirletelim. Thapki ve Bani dizi de yok. Thapki’nin sağlık sorunları nedeniyle ara vermesi üzerine senaryoda gereksiz yere uzatılmaya gitmiştir. Bu yüzden pek zevk vermeyen bir bölüm.

Aryan Bani’nin resmini çizmiş ve evdekilere resme yazı yazmaları için çağırır. Buradaki amacıysa yeni Thapki’nin el yazısını görmek. Sahte Thapki ağlamaya başlar. Araya laflar girer. Vasu da yazmamasını ister. Ama Aryan ısrar edince sahte Thapki yazısını yazar. Aryan yazıyı kontrol eder. Bu Loveli denen kadın da içinden konuşur. Thapki’nin el yazısını defalarca yazıp çalıştığını söyler. Eeee madem yazacaktı aynısını ne laga luga yapıyorsunuz?

Senaryo da yapacak bir şey kalmayınca Lovely gereksiz yere Samar’ın annesine sarar. Ona oyunlar oynar. Lovely depoda bir şeyler ararken arkasından Aryan gelir. Lovely’nin Thapki olmadığına dair ipuçları arar.En sonunda inanmışken sahte Thapki’nin hamam böceğinden korkmaması üstelik eline alması Aryan’ı oldukça rahatsız etmiştir.

Bauji iş için köylerden birine gidince Lovely Vasu ile birlikte yatmak ister. Vasu uyuyunca kasanın anahtarını alıp tüm paraları boşaltır. Paraları da Thapki’nin yanına götürür. Thapki’ye senin hayatını çalmaa geldim der. Parada gözüm yok diyerek paraları etrafa saçar.

Ertesi sabah eve bir adam gelir. Bauji’ye iş hakkında bazı açıklamalarda bulunur. Bu adam Lovely’i tanır. Onun Thapki değil dansçı Lovely olduğunu söyler. Lovely köşeye sıkışmışken dangalak Bauji adamı dövmeye kalkar. Tabi bu Bihan için bir ipucudur. Lovely’e sadece bir gece dans etmesi için teklif gelir. Kabul edip evden çıkar. Onu orada Aryan bekliyordur. Lovely ise Aryan’ı tanımamazlıktan gelir. Oysa ki Aryan bu kadını suç üstü basar ama kadın benzerlikten yola çıkar. Allah’ım bu dizi de de insanın insana benzemesi ne kadar normalmiş. Yıldık artık.Aryan kendi arabasıyla eve doğru yola koyulur. Lovely odasında bulamamayı ümit eder. Ama kadın taksiyle bile daha önce gelip yatağa girer vallahi bravo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir