Aşk Bir Rüya 170.Bölüm Özeti- 9 Ağustos Pazar

Bani Öldü! Thapki Yandı.. Bu Yeni Thapki Kim?

Vasu’nun cenazesi evden çıkıyordur.Koşi ise bu zaferi karşısında çığlık atıyordur. Çok mutludur. Koşi Devi Bihan ile Thapki’nin fotoğrafı karşısına geçip onlarla konuşur. Beni evden kovmuştunuz şimdi teker teker işinizi bitirdim der. Artı sahte Bihan’ı da idama yollatmıştır.

Koşi Pandey Konağı’nda gördüğünüz gibi elinde mısırı saltanatını sürüyordur. Bu güne kadar hiç atamadığı kahkahalarını atıyordur.İzlediği çizgi filmin en heyecanlı yerinde elektrikler kesilir. Tam o anda da telefon çalar. Karakoldan arıyorlardır. Aryan’ın hapisten kaçtığını söyler. Koşi yani son mutlu anlarını yaşamıştır. Ecel terleri dökmeye başlamıştır. Sonra Aryan’ın silüetini görür. Kaça kaça Aryan’ın kucağına düşer. Polislerde yetişmiştir. Koşi rahat nefes almaya çalışır. Ama Aryan polisleri de vurur.Koşi çıldırmış gibidir. Annecim annecim diyerek Pandey Konağı’nın merdivenlerinden bir o yana bir bu yana koşturur. Hatta bir ara Koşi Vasu’nun hayaletini de görür.

Aryan, Koşi’yi sıkıştırır. Artık sonun geldi diyerek Koşi’ye vurur. Tam o anda ışıklar yanar. Koşi’ye bir şey olmamıştır. Aryan parmağını şık şık yapar yaralı polisler yerden kalkar, ev halkı toplaşır. Aryan’ın parmağını ikinci şıklatmasıyla Vasu içeri girer. Tabi Koşi yaptığı oyunları korku halinde anlattığı için polisler gelip götürür. Koşi giderayak Bihan’ın sahte olduğunu söylese de Vasu inanmayıp ona tokat atar.

Ertesi sabah Tina televizyona bakıp bir arabanın yandığını görür. Tüm aileye televizyonun başına toplanınca arabanın Bani ile Thapki’nin olduğu anlaşılır. Aryan’ın da telefonu çalar. Eşini ve kızının çok kötü bir kaza geçirdiği haberini alır. Tüm aile hastaneye gider. Thapki çok kötü haldedir. Vücudunda ciddi yanıklar vardır.Doktor açıklama yapar. Thapki’nin vücudunun yüzde 70 i yanmıştır. Doktor Bani’nin de öldüğünü söyller. Teşhis için yananların yanına götürür. Vasu çığlık çığlığa bağırır. Bani2nin öldüğünü kabul etmez. Tina hasta yatağındaki annesine bağırır. Hepsi senin yüzünden oldu der. Aryan hepsiyle konuşur. Thapki’nin bir anne ve kızını kaybetmiş bir anne olduğunu hatırlatır. Vasu’nun kafası dank eder Thapki’yi affederler.

Doktor Thapki’nin sargılı yüzünü açar. O da ne. Sargının altıdan başka bir kadın çıkar. Yüzü tanınmayacak halde yandığı için bir sürü estetik operasyon geçirmiştir. Hiçbir şeyin ilerlemediği ülke de kadının yanık yüzü kaymak gibi olmuştur. Kazaya dair hiçbir belirti emare yoktur anlayacağınız.Tabi herkes tuhaf tuhaf Thapki denilen kadına bakar. Durumu herkes çok kolay kabullenir. Aryan hariç. Onun bir türlü Thapki olduğuna inanmıyordur.Thapki kalkıp aynaya baktığında bu ben olamam deyip aynayı kırar. Vasu da destek olmaıyız der. Ev halkı eve gelir. Yeni Thapki Bani’nin fotoğrafına bakıp ağlar. Aryan bir türlü inanmadığı için sorular sorar ama kız hepsini bilir.

Samar’ın densiz annesi gelir. İlla Thapki’nin doğum gününü kutlamak için bir dizi şaklabanlık yapar. En sonunda kendi kafasını yakar. Gece olduğunda yüzü örtülü bir kadının evden çıktığı görülür. Samar’ın annesi bakar ama göremez. Bu yeni Thapki kılıklı kadın dansöz gibi giyinip sahneye çıkar. Herkes Lavli diye bağırır. Paraları alıp odasına gittiğinde Thapki’nin fotoğrafını yırtar.Gece eve gelince Aryan’a yakalanır. Aryan’ın kafasında soru işaretleri kalır.

Ertesi sabah Aryan Bani’nin fotoğrafını çizmiş ve herkesin fotoğrafa Bani hakkında yazılar yazmasını ister.Böylece yeni Thapki’nin yazısından yola çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir