Aşk Bir Rüya 169.Bölüm Özeti- 8 Ağustos Cumartesi

Aryan, Vasu’yu Öldürdü mü?

Tina,Aryan’ın isteğiyle eve geri dönmüştür. Vasu da Tina diye ağlanıp sızlanıyordur. Tina diye ağlarken kapıdan Tina girer. Hiçte duygusal bir sahne değil.

Tina dönmüş annesini asla affetmeyeceğini söyler.Bani ile birlikte annemizin canına okuyacağız der. O sırada Samar’ın annesi gelir ve Bani’nin sinduru olmadığını fark eder. Vasu da olan oldu durumu kabullenin der. Tina gözyaşları içinde Samar’ın Bani’ye sindur sürüşünü izliyordur.

Bani yanlışlıkla evlendiği için mantıklı yolu seçerek Samar’a boşanma belgelerini verir. Kimseye bir şey söylememesini her şey olup bittiğinde açıklarız der.

Bani ve Aryan gece Thapki’nin yanına gider. Thapki’nin doğum günüdür. Annesine pasta üfletirler.

Gece Vasu ve Tina uyuyamazlar. Thapki’nin doğum günü olduğu için üzgünler. Ertesi sabah Tina ve Vasu dua etmek için gittiklerinde Thapki’yi görürler. Thapki doğum gününe özel kendi duasını yapmıştır. Kızı Tina annesine bağırır.Kimse senin doğum gününü kutlamayacak der. O sırada davul sesi duyulur. Munna davullarla evin içine giriş yapıp Thapki’nin doğum gününü kutlar. Tina sinirlenip Munna’nın elindeki davulu alıp yere fırlatır. Bani ve Aryan da yukarıdan olanları izliyordur. Bani kendi cezasını annesinin çektiğini söyler.

Aryan ve Bani b planına geçer. Herkesi dolduruşa getirmeye çalışırlar. Sakın Thapki’nin doğum gününü kutlamayalım der. Arada da Thapki’nin bu evdekiler için yaptığı iyilikleri de konuşmaların içine serpiştirir. Vasu Thapki’nin sevdiği yemekleri yapmayacaktır. Ama Aryan evdeki malzemeleri hep çürüklerle yer değiştirdiği için Vasu’nun başka çaresi kalmaz. Bani de kardeşi Tina’yı doldurur. Bütün her şeyi hazırlayıp onu görmezden gelerek doğum gününü kutlamalıyız. Böylece daha çok üzülür der.

Bani ve Samar avukatın yanına gider ve boşanma belgelerini imzalar. İlk kalem yazmaz. Daha sonra ikisi de imzayı atar. Gidecekleri esnada Samar da kavak yelleri eser. Bani’ye aşık olmuştur.

Aryan Bani’yi arar ve Thapki’nin anneannesine gittiğini Bani’nin de onu almaya gittiğini öğrenir. Bundan sonra Thapki ile ilgili bir sıkıntı oldu. Bir müddet dizide yok onun yerine başka oyuncu giriyor.Kısa süreli bir değişiklik oluyor.

Evin içinden motor sesi gelir. Aryan eve kim motorla giriş yapar ki der.Herkes aşağı toplanır. Sürpriz Koşi Devi Thapki’nin doğum günü için gelmiştir. İnsan artık yaka silkiyor bu kadını gördükçe. Aryan polisi arıyorum dese de Koşi galip gelir. Herkesin bir sırrı var bende diyerek Aryan’ın polisi aramasına engel olur.

Koşi Tina’nın yanına gider. Balonları ona uzatıp patlatmasını ister. Tina balonları patlatırken Koşi burnunu kapatıyordur. Sonra bir bakıyoruz Tina bayılmak üzere ve bayıldı.Kızı evin içinde bir yerlere sürükleye sürükleye götürür. Aryan’ı tehdit etmeye başlar. Tina’ya karşılık Vasu’yu öldürmesini ister. Aryan sıkışır. Ne yapacağını bilemez. Tina’yı da bulamıyor süresi de daralıyordur. Aryan dua ederken keçiyi fark eder. Keçinin ayaklarında patlamış balon vardır. Buradan yola nasıl çıktı da Tina’yı buldu burayı kaçırdık. Tina’yı arabanın içinde bulur. Tabi Koşi Devi eşeğini sağlam kazığa bağlamıştır. Tina’yı kurtarması hiçbir şey ifade etmiyordur. Çünkü kızın ayaklarındaki halhal da bomba vardır. Yine Tina’nın hayatına karşılık Vasu’yu öldürmesi gerekiyordur. Aryan kızarmış ve düşünceli gözlerle Vasu’nun yanına gider.Elinde bıçağı çıkarır. Tam Vasu’ya denk gelecekken araya Samar girer. Aryan ve Samar kavgaya tutuşur. Koşi de yukarıdan heyecanlı heyecanlı izliyordur.Aryan yerde duran bıçağı alıp Vasu’ya yöneltir. Koşi çok mutludur. Aryan böyle bir şey yaptığı için çok üzülüyordur. Mecbur kalmıştır. Vasu yerde yatıyordur. Ev halkı başına toplanır.

Aryan şimdi Koşi’denTina’nın halhalını çıkarmasını ister. Koşi anlamamazlıktan gelir. Aryan bunları yapmamı Koşi benden istedi dese de kimse inanmaz. Tina da ayağındaki halhalı çıkarıp bunun için mi babaannemi öldürdün diye Aryan’a kızar. Samar hemen polisleri çağırmıştır. Polisler gelip Aryan’ı tutuklayıp götürürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir