Aşk Bir Rüya 168.Bölüm Özeti- 7 Ağustos Cuma

Bani, Thapki Kılığına Girip Koşi ile Konuşur!

Tina olanlardan sonra annesine cephe alır ve evi terkeder. Koşi kalkıpta Tina’yı durdurur onunla gitmek istediğini söyler. Bunca zaman Bani2ye baktığını şimdi de Tina’ya bakacağını dile getirir. Bir Allah’ın kulu da çıkıp senin Tina’nın yanında ne işin var demez. Vasu madem Tina için gözyaşı döküyorsun Koşi yerine sen gitsene. Bani de araya girer ve Tina kabul eder. Koşi şimdi de Tina’nın canına okuyacağım der. Kapıdan çıkarken Aryan mani olmaya çalışsa da bu mümkün değildir. Herkes kendi gemisini yakıp yola koyulur. Borusunu öttürebilen tek kişi Koşi’dir. Thapki ise kızının ardından ağlayıp sızlanır.

Tina gide gide küçük bir köy evine gider. Yerden çöpünü bile almamış kız evi temizlemeye kalkar. Koşi de üstüne gider. Koşi bir güzel Tina’nın altınlarını da ele geçirir. Vasu sızlanırken Samar yşne evden gitmeye teşebbüs eder. Ama Vasu herkes gitti sende gidersen biz ne yaparız deyip oğlanı en son depresyona sokacaklar. Bırakın yakamı der gibi bakıyordur. Samar da Bani’nin kendini kötü hissetmemesi için konuşmayı dener. Bani de artisce ve küstahca davranır. Samar’a kurallar yazılı bir kağıt uzatır. Samar da Bani’ye haddini bildirip kağıdı yırtar. Senin gibi tripli bir kızı çekemem der.

Aryan ve Bani kapıda konuşuyorlardır. Daha doğrusu kavga ediyorlar. Aryan Bani’nin şımarıkça ve annesine olan tavrına tahammül edemiyordur. Tina da yeni hayatına uyum sağlamaya çaışıyordur ama başaramaz. Tina’nın halini Koşi Vasu’ya atar. Vasu da sinirlenip Thapki’ye patlar. Thapki’ye uçak bileti almış Pandey Konağı’ndan gönderiyordur. Tina’nın halini Thapki’ye de gösterir. Thapki ağlamaya başlar.

Thapki Tina’nın evine gider. Onu Koşi Devi karşılar. Kızına yaptıklarını anlatır. Thapki Koşi’ye para teklifi eder. Ne kadar istiyorsan vermeye hazırım der. Koşi çok mutlu olduğunu intikamını aldığını anlatır. Zamanında Şada’nın Thapki kılığına girip Bani’yi zorla evlendirmeye çalıştığını anlatır. Şimdi de bu gerçeği ondan saklayarak ona istediğini yaptırdığını anlatır. O sırada Aryan içeri girer. Koşi iyice keyiflenir. İkisiyle dalga geçmek hoşuna gidiyordur. Ama Aryan bilmediği şeyler var diyerek Koşi’nin üstüne gider. Tıpkı Şada’nın Thapki maskesini taktığı gibi Şimdi de Bani tekrar Thapki kılığına girmiştir. Koşi kekelemeye başlar. Bani de duydukları kaşısında annesinin masum olduğunu öğrenmiştir. Koşi’ye restini çeker.

Aryan ise annesinin evden gönderildiğini hatırlatır. Bani koşup annesine sarılır yaptıkları için özür diler. Anne kız tekrar barışmıştır. Thapki ise insanların hayatını mahvettiği için Bani’yi affedemeyeceğini söyler. Bani yaptığı her şeyi tüm aileye anlatacağını gerçeklerin açığa çıkmasını sağlayacağını söyler. Thapki bunu göze alamayacağını söyler. Kimseye bir şey söylememesini ister. Vasu konuşulanları duyar. Ama sağ olsun içeriğini duymaz. Thapki’nin kızına gitmemek için duygu sömürüsü yaptığını anlamıştır. Bani isse annesinin gitmesini bir şekilde engeller.

Aryan ise işi bittiğini düşünerek Pandey Konağı’nı terk ediyordur. Thapki her şey için teşekkür eder ve Bihan’ın en sevdiği sapanını hediye eder. Ben etmezdim şahsen. Aryan’ın sa hiç gidesi yoktur. Kapıda onu Bani durdurur. İkili çok iyi anlaşamasa da Bani hatasının farkına vardığını söyler. Şimdi giderse herkes anneme tekrar düşman olacak der. Aryan tekrar kalır.

Aryan babalık görevine devam eder ve Tina’yla konuşmayı dener. Tina da zaten dünden razı hemen eve dönmeye karar verir. Koşi de çocuklar gibi mutlu olur. Aryan da onu rahat durmazsa cezaevine göndereceğini söyler. Kadın bugüne kadar rahat durmamış işte. Ne anca kadına şans veriyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir