Aşk Bir Rüya 167.Bölüm Özeti- 6 Ağustos Perşembe

Kızlar Annelerinin Kaderini Yaşıyor! Düğün de HÜSRAN!

Koşi, Thapki’nin yanına gitmiş aşağı da olanları anlatır. Koşi Devi olanlardan oldukça eğleniyordur. Thapki de aynanın arkasından aç şurayı diye yalvarır. Koşi aşağıda Bani’nin Tina ile Samar’ı ayırdığını anlatır.

Vasu da Thapki’yi anlamaya çalışıyordur. Tina’nın çok üzüleceğini söyler. Thapki kılığındaki Bani sen karışma onun annesi değilsin diyerek onu azarlar. Bani Thapki kılığında ortalığı tozu dumanına katar.

Bani Thapki’nin odasına gidince peşinden Aryan gelir. Neden öyle konuştuğunun hesabını sorar. Aryan’ın söyleyecekleri olayların gidişatını değiştirecek mi göreceğiz? Aryan Thapki sandığı Bani’ye buraya gelmesindeki amacını açıklamaya karar verir. Aryan’ı hem Thapki hem de Bani dinliyordur. Aryan Tina’nın yanı sıra Bani’nin de evlendirilmesini istiyordur. Thapki kılığındaki Bani şaşırır. Ne münasebet der gibi bakış atar. Aryan, Munna’nın kardeşi olduğunu söyler. Bani ve Thapki bunu duyunca oldukça şaşırır. Bani olduğu yere oturur. Koşi gelip Thapki hakkında dolduruş getirir. Thapki de uzaktan onları izliyor ama hiçbir şey yapamıyor. Koşi şimdi kağıda Thapki’nin evden gittiğini ve bu düğün olursa benim duam yok diyerek tehdit eder.

Şımarık Tina ise ben evleneceğim diye tutturup eline geçeni fırlatır. Vasu ise bu evliliği ben onaylıyorum der. Koşi ve Bani şaşırır. Yani Bani de annesinden intikam alacağım diyerek kardeşinin hayatıyla oynuyor. Aryan ise bu ikilinin bakışlarından bir anlam çıkarmaya çalışır.

Samar ise yeniden rahat bir nefes almaya başlar. Annesinin ısrarına karşı ne gerek var demeye başlar. O sırada Vasu ve Tina sızlanarak gelip Samar’a duygu sömürüsü yaparlar. Bu Samar da ısrara dayanamayarak mecbur kalıp kabul eder.

Düğün günü gelir hem Tina hem de Bani evleniyordur. Thapki de aynanın arkasında aç susuz kaç gün bekledi belli değil. Bani ve Tina annesinin odasında konuşurlar. Thapki de seslerini duysun diye kendini yırtır.

Aryan da evin içinde yürürken Thapki’nin mektubunu bulup kafası karışır. Önce yazısını çözmeye çalışır.

Koşi ise oynayacağı oyununa imzasını atmaya hazırlanır. Thapki’nin karşısında kızlara tatlı yedirir. Kızlar tatlı yedirdikten sonra kendilerinden geçerler. Koşi ikisinin şalını yer değiştirir yüzlerini de örtüp düğüne indirir. Kızları annelerinin kaderini yaşayacaktır.

Aryan ise oda da içine doğmuş olacak ki arayıp bulur. Thapki çıkar çıkmaz Aryan’a sarılır. Thapki , Aryan’A sarılmayı bırakır kızlarının peşine düş. Thapki durun diye bağırarak düğün yerine gelir. Ama Koşi gülümseyerek karşılar. Anlıyoruz ki düğün çoktan bitmiş. Vasu kızların yüzünü açınca şok olur. Tabi diğer şok ifadeli yüzleri de buraya bırakıyoruz. Kızlarda kendine özellikle Tina ağlamaya başlayacak. Bizce dizi de Bihan yerine Thapki ölmeliydi. Başına gelmeyen kalmadı şimdi de Koşi’nin oyunu Thapki’ye kalacak. Şu surata bakın daha ne kadar dayanacak hali kalmış ki.

Koşi Thapki kılığındaki Bani ile video çekmiştir. Kanıt olarak da bunu gösterirler. Yani kızları bilerek değiştirilmesini Thapki istemiş gibi yapar. Vasu yine başa döndü. Hem Koşi ile o evdesin hem de yine garip olaylar oluyor. Bunu akıl etmeyip Thapki’ye tokat atar. Thapki sesini çıkarmaz Bani için. Ayan bile zor dayanır. Araya girer ama Thapki susturur. Şımarık Tina ise annesiyle bağlarını koparıp ret ettiğini açıklar.

Bani ise hala laga luga yapar. Aryan ise Pandey Konağı’nda ki bu işi çözmeden gitmem Thapki’yi bırakmam diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir