Aşk Bir Rüya 166.Bölüm Özeti- 5 Ağustos Çarşamba

Bani, Aryan Khanna Hakkındaki Gerçeği Duydu!

Pandey Konağı’nda Tina ve Samar’ın töreni yapılıyordu. Önce Thapki ve Aryan dans etti. Daha sonra evin genç çiftleri dansa çıktı. Dikkat çeken ayrtıntıysa Bani ve Samar’ın birbirine bakışı olur. Törenin ortasında ışıklar gider. Koşi Devi sahneye çıkar ve herkese bir süprizinden bahseder. Arkaya ocağı kurmuşlar yine zorla Thapki ve Aryan’ı evledirecektir. Böylece o kişinin Bihan mı yoksa bir yabancı mı olduğunu anlayacaktır. Thapki yine apar topar bir düğüne oturtulmuştur. Bu kaçıncı Thapki ? Diwakar,Dhruv,Bihan sonra yine Bihan ,Kabir, Aryan …

Evlilikte son turlar yapılır. Yavaş yavaş bu evlilik gerçekleşiyor gibidir. Ama Aryan bayılma numarası yapar. Hemen doktor gelir ve çok yorulmuş olabileceğini söyler. Koşi yine düğün diye tutturunca Vasu onu susturur. Onlar zaten evli tekrar tekrar bir düğüne gerek yok der.

Koşi bu planı da tutmayınca bu sefer Thapki ve Aryan’ın odasına gidip yere toz gibi bir şey döker . Böylece çiftlerden birinin yerde yatıp yatmadığını anlayacaktır. Ertesi sabah Koşi baktığında tam da istediği manzarayla karşılaşır. Yere serilen yatağın altı toz olmuştur. Hemen Bani’nin yanına gidip gösterir. Bani Koşi’yi dinlemez ve yine onu tehdit eder. Bani annesiyle babası için restoran da yemek için yer ayarlar. Siparişler gelir. Thapki Bihan’ın eliyle yediğini hatırlayıp oda onun gibi yemeye başlar. Aryan tabi bu durumu garip karşılar ve ikili arasında sürtüşme yaşanır.

Eve döndükleri Bani annesi ve babasına yemek hakkında sorular sorar. İkisi de farklı yorumlar yapınca Bani’nin kafası karışır yoksa Bihan sandığı babası yabancı biri mi? Bani soluğu Koşi’nin yanında alır. Ama oda eşyalarını toparlıyordur. Kimse kovmadan en iyisi ben paşa paşa gideyim diyor. Bani ise hiç bir yere gitmeyeceğini aklındaki karışıklığı gidermesini ister. Koşi sindur sürmeden evlilik törenine kadar gördüğü her detayı anlatır.

Vasu, tören yapmak için torunlarını ve damat adaylarını alıp yola çıkar. Samar Tina’yı,Munna Bani’yi Aryan da Thapki’yi kucağına alıp merdivenlerden yukarı taşır. Tina fotoğraf çekeceğim deyip yere düşer. Bani de kimsenin göremeyeceği nokta da Munna’nın artık gitmesini ister. Thapki de aynı şeyleri söyleyip Aryan’ın kucağından inmek ister. Ama Aryan bunu meydan okuma gibi algılayıp son noktaya kadar taşır. Törenin son adımı Aryan’ın Thapki’ye tasta su içirmesi olur. Ama Thapki tribe girip sen Bihan değil Aryan Khanna’sın deyince Bani’nin kafasından kaynar sular dökülür. Koşi ise tekrar aradığı fırsata kavuşmuştur.

Bani şimdi tüm gemileri yakmıştır. Thapki eve gittiğinde Tina Vasu’ya ağlıyordur. Vasu da gidip Thapki’yi azarlar. Thapki gidip Samar’a iş konusunda esip gürlemiştir. Thapki soluğu Bani’nin yanında alır. Ona Samar’ın yanına gidip gitmediğini sorar. Bani tıpkı annesi gibi giyinmiştir. Koşi gelip Thapki’yi yakalar ve aynanın arkasına kilitler. Thapki kılığındaki Bani de aşağı gidip ortalığı tozu dumanına katar. Kanalın sahibi benim der ve Tina ile Samar’ın evliliğini bozduğunu söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir