Aşk Bir Rüya 165.Bölüm Özeti- 4 Ağustos Salı

Koşi Thapki ve Aryan’ı Evlendirmeye Çalışır!

Aryan Khanna , Pandeyler’e Bihan olarak gelmişti. Thapki’nin isteğiydi bu. Ama işer karışacağa benziyor. Evdeki herkes Bihan olduğuna inanmıştı. Ama Munna inanmamıştı. Her fırsatta lafını sokuyordu. Bunun sebebi de Aryan’ın aslında Munna’nın abisi olduğundan anlıyoruz. Munna’nın arası Aryan ile iyi değil. Geçmişten gelen aile ilişkileri sorunları. Munna’nın annesi kalp krizi geçirirken Aryan’ı arıyor ama kardeşi telefona bakamadığı için Munna onu suçluyor.İkisi evin avlusunda yüzleşme yaşıyor.Munna Aryan’ı bencil olarak tanımlıyor. Aryan da neden rol yaptığını kardeşine anlatır. Munna, Bani hakkındaki gerçekleri de öğrenince susmayı tercih edecek.

Munna ve Aryan arasında geçen konuşmaların sonunu Bani duyar. Bani Munna ile hayatlarının birbirine benzer olduğunu anlatır. Aryan ise onun ailesi artık bizi der.

Aryan telefonla konuşurken Koşi yanına gelip Aryan’ı çıldırtır. Ağzında lokma varken konuşmaya başlar. Bihan’ın hangi ara ingilizce öğrendiğini merak etmiştir. Bihan ise tükürüklü Koşi’den iğrenmiş teyze diye hitap etmiştir. Koşi de ne teyzesi diye ağlamaya başlar. Koşi konuşurken ağzındakileri Aryan’ın üstüne sıçratıp onu sinirlendirir. Aryan da iğrenç insan diyerek yanındn ayrılır. Koşi hangi ara Bihan’ın böyle beyefendi olduğunu anlamaya çalışıyordur.

Koşi evin ortasında bağırmaya başlamıştır. Gelen kişi Bihan değil diyerek söylenmeye başlar. Thapki korkmaya başlamıştır. Vasu da gene hangi oyunun peşindesin diyerek onu azarlar. Bihan da merdivenlerden inerek Koşi’nin valizini alıp evden kovuyordur. Zamanında yaptığın oyunlarla ailemi dağıttın şimdi asla izin vermem diyerek kapıya kadar götürür. Ta ki Bani gelene kadar. Bani küçüklüğünden beri o baktığı için minnet duygusuyla gitmesini istemez. Hayır kadını sokağa atmıyorlar ki evine yolluyorlar. Bu ne canım böyle isteyen istediği kadar Pandey Konağında mı kalacak? Onca kötülükten sonra ne hakla bu kadın bu evde kalabiliyor hala?

Koşi, Bani’in yanına gelmiş Tina’nın nişanını bozmak için yeni planlar anlatır. Bani de artık babasının geri döndüğünü ailesine huzurun geri geldiğini söyler. Bu yüzden bir şey yapacak olursa Bani’nin kendisi bu evden göndereceğini söyler.

Thapki sesli dua ederken Bani duyar. Neyse ki tam anlamamıştır ve annesinden özür diler. Anne kız barışır. Bakalım gerçekler açığa çıkınca neler olacak? Koşi bu kavuşmayı izlerken sırtından vurulmuş gibi hisseder. Şimdi tek başına düşmanlığına devam edecektir.

Ertesi sabah Koşi yine rahat durmayacak ve Thapki ve Bihan’ın evlenmesi için çalışmalar başlatır. Thapki ise hasta rolü yapar. Koşi ise doktor çağırıp bir an önce Thapki’nin iyileşip evlenmesini ister.

Sonunda Tina’nın bitmek bilmeyen törenlerinden biri yapılıyordur. Bani çok güzel olmuştur. Samar Bani’den gözlerini alamaz. Samar’ın annesi oğlunu şaka yollu uyarır. Herkesin bu söz komiğine gitmiş olacak ki gülmeye başlarlar. Törende Thapki ve Aryan’ın dans etmesi istenir. Kızlar annesiyle babası sandığı Aryan’a alkışlarıyla destek çıkarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir