Aşk Bir Rüya 164.Bölüm Özeti- 3 Ağustos Pazartesi

Aryan Pandey Ailesine Kendini Bihan Olarak Tanıttı!

Thapki,Aryan ile karşılaşmıştı. İlk şoku atlatınca peşine düşüp onun Aryan olduğunu öğrenmişti ama inanmamıştır. Aryan kendisinin ünlü Aryan Khanna olduğunun altını çizer. Thapki’nin yüzündeki lekeyi silmek için mendilini uzatır. Thapki oralı olmayınca kendisi silmeye başlar. Aryan Thapki’nin elindeki çerçeveye bakacakken Thapki oradan kaçarak uzaklaşır.

Eve geldiğinde Thapki bilgisayardan Aryan Khanna ismini araştırır. Gerçekten böyle biri olup olmadığını araştırır. Vasu gelir ve neyi olduğunu sorar. Thapki neden hala Bihan geri dönmüyor deyip ağlamaya başlar.Vasu ona destek çıkar.

Evde Tina kaynanasının isteği üzerine tören yapıyordur. Bani törene çomak sokmaya çalışır ama başarılı olamaz. Bunun yerine kardeşinin şalı ateşe değiyordur koşup onu kurtarır. Ama ateşten kendi de nasibini alır. Şalı tutuşur yanar. Yardımına Samar koşar. Thapki yerde duran bilyeyi fark eder. Soluğu Bani’nin yanında alır. Hemen Bani’yi sorguya çeker. Bani ise yine Samar ile Tina’nın evlenmesine mani olacağım der. Ve bu bozma işini annesine atar. Yoksa kendini öldüreceğini söyler. Thapki iki kızı arasında kalacaktır.

Thapki Aryan’ı görmeye gider. Aryan böyle takip işlerinden huzursuz olduğunu dile getirir. Thapki Aryan’dan eşi olmasını ister. Aryan şaşırır. Daha sonra patavatsızca konuşan Aryan, Thapki’nin tokatından payına düşeni alır. Thapki Bihan’ın fotoğrafını gösterir.Aryan şaşırır. Gerçekten kendisine çok benziyordur. Thapki bütün hayat hikayesini Aryan’a anlatır. Bani’ye tekrar kavuşabilmesi için Aryan’ın Bihan olarak eve gelmesi şarttır. Aryan bu teklifi kabul etmez.

Evde Tina’nın kına töreni vardır. Bani annesini tehdit etmiş Tina’nın elindeki kınayı bozmasını ister. Bani avluda hortumla saçını yıkıyordur. Samar gelip hortuma basar ve Bani’ye su gitmez. Bani ne oldu diye hortuma bakarken birden su tekrar gelir. Bani hortum Samar’ın bastığını anlamış hortumla onu ıslatıyordur. İkili kavgaya tutuşur. Samar da hortumu aldığı gibi birbirini ıslatırlar.

Tina’nın paragöz kaynanası da evdeki değerli eşyaları süzüyordur. Onlara göz koymuştur. Çaktırmadan eşyaları çantasına atar. Çutki de peşindedir. Bani kendisine silah doğrultup annesine bakış atar. Tina’nın kınasını bozmasını ister. Thapki tam kınayı bozacakken Aryan içeri girer. Demek bensiz kızımın kınası yakılıyor der. Thapki Aryan’ın geldiğini görünce gözlerine inanamaz. Vasu yıllar sonra Bihan’ı gördüğünü sanarak şok olur. Koşi ise Bihan’ın tekrar dönüp işine çomak sokacağını düşünür. Bani ise yaptığı tüm olayların utancını yaşayacaktır. Tina ise babasını görünce çok mutlu olur. Aryan’ın yanına ilk giden Vasu olur. Vasu ağlayarak Aryan’a sarılır. Ayan dersine iyi çalışmış olacak ki tıpkı Bihan gibi konuşur.T hapki Aryan ile gözleriyle anlaşır. Geldiği için teşekkür ediyordur. Koşi de gelip Bihan’a sarılır. Çok sevinmiş taklidi yapar. Munna ise Bihan taklidi yapan Aryan’a hiç inanmamıştır. Aryan Bani’ye yönelince Munna araya girip onu sorgular. Ne malum senin Bihan olduğun der. Aryan dersine iyi çalışmış kimsenin aklında soru işareti bırakmaz. Bani ise babasına sarılmadan bahçeye çıkar. Aryan yanına gelip omzuna dokunur. Bani babasına sapan verir. Şişeleri vurmasını ister. Aryan vuramaz. Tabi Bani şaşırır. Ama çokta umurunda değil gibidir. Babası olduğuna inanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir