Aşk Bir Rüya 163.Bölüm Özeti- 2 Ağustos Pazar

Aryan ve Thapki Karşılaştı!

Bani kardeşi Tina’ya ilaç içirmiş ve nişanını az daha berbat ediyordu. Kardeşine kıyamayıp herkese kendi yüzünden olduğunu itiraf etmişti. Vasu ise herkes gittikten sonra Bani’ye çok kızmıştı. Thapki ise Vasu’ya sonuçta hatasının farkında deyip uzatmamasını ister.Ama Vasu Tina’ya çok düşkün gözüküyor hem Bani’ye hem de Thapki’ye bu yüzden çok çıkışıyor. Vasu ve Thapki’nin arası eskisi gibi olmadığı gözler önüne seriliyor.

Koşi de her zamanki gibi Bani’yi doldurmaya devam ediyor. Samar ise keşke bu nişan olmasaydı Tina’yı sevmiyorum diye annesiyle konuşur. Annesinin de oğlunun sevip sevmemesi çokta umurunda gözükmüyor. Tina ise o sırada babaannesi Vasu’ya Samar’ı çok sevdiğini söylüyordur.

Şimdi Bani kardeşi Tina’nın üzerine oynamak yerine Samar’a oynamaya tercih eder. Bu yüzden onları öğle yemeğine davet eder. Yemekte Samar’a gizlice not verir. Ama Samar bunu Tina’nın verdiğini sanıyordur. Yemekten sonra depoda buluşmak istediğini yazmıştır. Thapki ise Bani’ye yakınlık kurmak için onun en sevdiği tatlıyı yaptığını söyler. Tina da küçük çocuk gibi hani benim istediğim tatlıdan yapacaktın der. Bu kızı çok şımartmışlar.

Bani depoya gitmiş Samar’ın gelmesini bekliyordur. Ama işler planladığı gibi gitmez. Karşısına birden Munna çıkar. Bani’nin mahalleden arkadaşı . Hem de Bani’yi seviyor, dayanamamış arkasından atlamış gelmiş. Bani hemen Munna’yı saklar çünkü Samar gelmek üzeredir. Samar içeri girecekken Tina onu görür. İkili konuşacakken de Thapki gelir. Üçlü gidecekken Bani birden içeride bir şey devirir. Çıkan sese yönelirler. Thapki Bani’yi görür ve ne yaptığını sorar. O sırada Munna saklandığı yerden öksüre öksüre çıkar. Bu dizide de adettendir bir olay olunca tüm aile orada biter. Bani durumu nasıl açıklayacaktır. Birden sorulan sorular karşısından kurtulmak için Munna’nın erkek arkadaşı olduğunu söyler. Hemen Tina dalga geçmeye başlar. Yine üstten tavırlar eğitimsiz ve cahil olduğunu söyler. Thapki olaya müdahale eder ve Tina özür diler. Sonuçta Tina’nın babası Bihan hakkında da hep böyle söylenirdi. Vasu en azından bu durumu hatırlayıp susturabilirdi. Munna ise Bani’nin ağzından çıkan bu sözler karşısında iyice ümitlenir.

Thapki dua ediyordur. Durmadan Bihan’ın adını sayıklar. Bihan’ın geri dönmesini istiyordur. O sırada konser veriliyordur. Herkes Aryan diye bağırır. Bihan’a benzerliğiyle dikkat çekici.

Bani dediğimiz gibi Tina’ya değil Samar’a karşı oyun oynayacaktır. Bu yüzden Samar için bekarlığa veda partisi düzenler. Zorla Samar’ın da katılmasını sağlar. Partiyi karıştıracak bir kadın tutar. Ve tüm aile geldiğinde yanlış anlayacaktır. Tina gördüğü bu manzara karşısında ağlamaya başlar. Samar tüm aileye rezil olmuştur. Koşi ve Bani kıs kıs gülerler. Thapki Samar’ı bildiği için yanlış işler yapmayacağını bildiğini söyler. O sırada partideki kızı görüp peşine düşer. Tabi uzun uğraşlar sonucunda bu olayı kurgulayanın Bani olduğunu öğrenir. Anne kız hesaplaşması olacaktır.

Thapki yolda giderken yine bir araba çarpma mevzusu olacaktır. Arabanın için Aryan vardır. Thapki’ye para verip giderler.

Thapki kızı Bani’yi mabede götürür. Her şeyi bildiğini söyler. Bani ise annesinden nefret ettiğini anlatır. Thapki geçmişte olanların Şada’nın oyunları olduğunu anlatmaya çalışsa da Bani bu maske olayını çocukça bulup inanmaz.

Thapki elinde Bihan’ın fotoğrafı yolda gidiyordur. Motorsikletliler Thapki’nin etrafını çevirip dalga geçmeye başlar. Üstüne çamurlu su atarlar. Thapki’nin gözleri çamurdan göremez. O sırada oradan arabasıyla geçen Aryan durup Thapki’ye yardım eder. Adamları döver. Thapki hala gözlerini açamıyordur. Aryan da Thapki’ye hortum tutar, gözleri açılır. Thapki hemen fotoğrafı bulup ona bakar. Arkadan Aryan’ın gölgesi çerçeveye vurur. Thapki şok. Arkasına döndüğünde bakakalır. Aryan da insanlara yardım etmeyi sevmiyorum bir teşekkür bile edilmiyor deyip çıkışır arabasına atlar gider. Thapki şoku atlatınca arabanın arkasından Bihan diye bağırarak gider. Arabayı takip eder. O kişinin şarkıcı Aryan olduğunu öğrenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir