Aşk Bir Rüya 162.Bölüm Özeti- 1 Ağustos Cumartesi

Bani ve Koşi İntikam Peşinde!

Samar haber için gerekli belgelerini ararken Vasu ile annesinin yapmış olduğu evlilik sözleşmesini bulur. Bu duruma çok bozulur. Evde ise Bauji ve Vasu Dhruv’la konuşuyordur. Dhruv kızların doğum günü için hediyeler yollamıştır. Her sene olduğu gibi Bani’yi de es geçmemiştir. Vasu, Bani’yi çok özlemiş ve nerede olduğunu merak ediyordur. Oldukça uzun zaman geçmiştir. Bani’yi düşünürken ağlamaya başlar. Evin içinde birden rüzgar eser ve Vasu’nun elindeki kart uçuverir. Vasu kartın peşinden giderken yere düşer. Vasu kapıdan Thapki’yi görür. Gözyaşlarını siler. Thapki yanısıra Bani’yi de getirmiştir. Vasu arkasını dönünce şaşırır. Bani tıpkı annesi Thapki’nin kopyasıdır. Bauji koşup Bani’ye sarılır. Vasu hala küçük Bani’nin sesinin kulaklarında çınladığını söyler. İkisi birbirine sarılıp ağlaşır.Bu kavuşma sahneleri oldukça duygusaldır. Sırada Tina ve Bani kavuşması vardır. Tina bu kadar çok geciktiği içi Bani’ye kızgındır. Ama kardeşi onun gönlünü almayı başarır. Bani’ye bunca zaman nerede olduğunu kimin yanında kaldığını sorarlar. Kapıdan bir ses gelir. Koşi Devi kafası kapalı şekilde dans ede ede gelir. Pandey ailesine sürpriz yapar. Ağzı yine doludur. Vasu ise kesinlikle Koşi’nin bu evde kalmasını izin vermez. Şiddetle kaşı çıkar. Sınırlarını çizer. Vasu aynı oyunu tekrar oynayamam sonunu biliyorum dercesine Koşi’ye haddini bildirir. Koşi giderken tabi ki Bani hayır gidemez yoksa bende giderim demezse ayıp olurdu. Thapki Bani’yi kaybetme korkusundan kabul eder. Vasu ise Thapki’yi azarlar. Koşi’yi tekrar bu eve sokarak birçok şeyi kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu hatırlatır.

Koşi ise evde kalmayı başarınca şimdi Bani’yi zehirlemeye devam eder. Koşi Bani’den ilk olarak kardeşi Tina ile Samar’ın arasını bozmasını ister. Bani karşı çıksa da Koşi onu zehirleyerek intikam alma hissini alevlendirir. Bani de kabul eder.

Thapki kızlarını yatırış onlara ninni okuyordur. Bani ise bu oyunlara gelmeyeceğini söyleyerek intikam alacağını söyler.

Samar ,Thapki’yi arar ve görüşmek ister. Samar Thapki ile bulışmaya gittiğinde Bani ile karşılaşır. Onu Thapki zanneder. Ona teyze diyerek Bani’yi sinirlendirir. İkii atışmaya tutulur. Bani kendisini sinir eden Samar’ın karşısında imdat diye bağırarak herkesi başına toplar. Bana teyze dedi der. Herkes Samar’ı azarlarken birden ünlü olduğu fark edilip fotoğraf çekinilmeye başlar. Bani’nin tuhafına gider. Ayakkabısını çıkarıp Samar’a vuracakken annesi Thapki gelip araya girer. Samar’a durumu anlatır. Bu gidişle Tina’yı sevmeyen Samar, Bani’yi sevecek gibi duruyor.

Evde de nişanın olmaması için Koşi ve Bani plan yapıyordur. Tina’ya içecek içirmeye çalışırlar. Tina bu içeceği içerken Bani dayanamayıp elinde alıp kendisi içer. Daha sonra koşup kusmaya çalışır. O sırada Koşi Bani ile tekrar konuşup intikam almaya zorlar.

Nişan için hazırlıklar devam ederken Bani elinde tatlıyla çıka gelir. İlaçlı tatlılardan kardeşine yedirir. Bani aşağıya inmiş Samar’ı izliyordur. İnsanlarla fotoğraf çekinmesi , imza atması garibine gider. Ona şaklaban gözüyle bakar. Bani Samar’a selam verdiğinde Samar’ın görmemezlikten gelmesine içerlenir.Hemen kağıda bir şeyler yazıp Samar’ın sırtına yapıştırır. Ne çarpıyorsun bana deyip üstüne Samar’ı azarlar. Herkes bir anda Samar’a gülmeye başlamıştır. Taki Thapki fark edene kadar. Herkes gelini bekliyordur. Gelin ise odasında uyuyordur. Çutki onu uyandırıp aşağı indirmek ister. Tina aşağı inerken saçma sapan dans etmeye başlar. Herkes arkasından konuşur. Vasu ve Thapki ne yaptığını anlamaya çalışır. Koşi’nin ise bu durum hoşuna gidiyordur. Tina dansını bitirirken eli kaynanasının yüzüne gelir ve onu tokatlamış gibi olur. Herkes şok geçirir. Vasu hemen Tina’yı kenara çeker. Thapki de bir yandan herkesten özür diliyordur. Koşi bu fırsatı kaçırmayarak kaynanaya oynamaya başlar. Kaynana da gaza gelip bu düğün olmaz der. Sonrada parayı seven bu kaynana pişman olur. Top oğlundadır. Oğlu zaten Tina’yı sevmiyordur. Thapki’ye olan saygısından bu duruma evet demiştir. Annesine atılan bu tokatta affedilir gibi değildir. Bani ise ağlamaya başlamıştır. Dayanamayıp herkese Tina’nın yanlışlıkla kendi ilaçlarını içtiğini söyler. Herkesten özür diler. Bu durumsa Koşi’nin hoşuna gitmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir