Aşk Bir Rüya 161.Bölüm Özeti- 31 Temmuz Cuma

Şada Tutuklandı! Aradan 15 Yıl Geçti!

Biliyorsunuz son bölümde Bihan öldü, Bani annesini suçlayarak evden kaçtı, Thapki’de Şada tarafından kaçırılmıştı. Vasu Thapki’yi aramaya koyulur ama sürede bir yandan işliyordur. Şada Vasu’yu arar. Şada Thapki’yi konuşturur. Thapki çok korktuğunu annesinden kurtarmasını ister. Vasu telaşlanır.

Bu arada Bani de durumlar aynı. Dhruv onu görmeden Bani’yi bulamadım ben deyip evin yolunu tutar. Bu adamdan nasıl gazeteci olmuş enteresan. Dhruv dan hayır çıkmayınca bir ışık doğar. O ışığın ardından Koşi Devi görünür. Koşi sinirlenirse sular taşar vesaire konuşmasını yapıyor. Koşi’yi sevmeyiz ama burada yaptığı helal olsun. Aldı sopasını eline hepsini dövdü kovaladı. Koskoca Pandey ailesi çıkıpta şunlara haddini bildiremedi. Koşi ben Bani’nin babaannesiyim der. Bani şaşırır. Babaannesi onu kurtardığı için ona minnet duyar. Artık ona Koşi bakacaktır.

Vasu ve Bauji telefonda Şada ile konuşurken arkadan gelen seslerden yola çıkarak Thapki’nin yerini bulmaya çalışırlar. Thapki de kafasında peçe elleri bağlı peşinde adamlar koşturuyordur. Vasu onu tutup yakalar. Ama kafasını açtığında aslında o kişi Şada’dır. Vasu karşısında Şada’yı görünce artık dayanamaz ve boğazına sarılır. Hayatını mahvettiği için artık onu öldüreceğini söyler. Şada tekrar Thapki’yi öldürmekle tehdit etmeye çalışınca Vasu geri adım atar. Şada ne isterse onu yapar. Hem ona yalvarır hem de ayaklarına kapanır. Tabi Şada dalgasını geçip gider.

Şada Thapki’nin yanına gider. Thapki’den ses çıkmaz. Şada artık Thapki’nin sonu geldiği için mutlu olduğunu söyler. O anda Vasu arkasında görülür. Vasu elinde sopa Şada’yı kovalayıp bir güzel döver. Şalına çip bağlayıp yerini bulduğunu anlatır.Polisler gelip Şada’yı tutuklayıp götürür. Umarız birisi daha kefalet ödeyip çıkarmaz.

Thapki ise rüyasında odasına gelir ve Bihan’ın elbisesine sarılıp ağlar. Daha sonra Bihan gelir ve birbirine sarılıp ağlar. Thapki sıçrayıp uyanır. Kadın acısını yaşamadan kaçırılmış üstelik kızı da ortalıkta yoktur. Herkes başına toplanır. Dhruv bey de gelip ben Bani’yi bulamadım der.

Aradan 15 sene geçer.

Çeşme başında kadın kuyruğu olduğu görülür. Sıradaki kadınlardan biri neden beklenildiğini sorar. Kadınlardan biri de köyün hanımefendisi gelmeden dolduramayacaklarını söyler. Tabi ki kadın bu saçmalığı beklemeyeceğini suyunu dolduracağını söyler. Kadın suyunu doldurup gidecekken doldurduğu su şişesine sopayla vurup devirir. Onu tehdit eder. Bu kişi Koşi Devi’dir. Yine bir yerleri ele geçirip hükümdarlığını sürdürüyor.

Bu kızda Tina. Bugün ikizlerin doğum günü. Tina doğum gününe hazırlanıyor. Annesiyle Bani ve Bihan hakkında konuşurlar. Koşi de Bani için doğum günü hazırlamıştır. Bani pastayı tutup yere atar. Doğum günü kutlamadığımı bilmiyor musun diye kızmaya başlar. Bani annesi Thapki’ye atıp tutmaya başlar. O annesine attıkça Koşi’nin de hoşuna gider. Bani tatlıyı atarken gazete parçasında annesi ile Tina’nın haberini görür. Tina’nın evlilik hazırlığı yaptığını öğrenir. Bu gazete parçasını da diğer biriktirdiği haberlerin yanına koyar. Bani artık gitme zamanının geldiğini düşünür.

Pandey Konağında hareketli dakikalar yaşanır. Tina’nın kaynanası gelmiş davul çaldırıyordur. Aynı zamanda bu kaynana parayı çok seven biridir. Tina umrunda falan değildir. Onu para kaynağı olarak görür. Damatta Samar. Dhruv gibi gazeteci. Anlaşılan Thapki , Samar’ın kariyerinde etkin bir rol oynamıştır. Sık sık teşekkür edildiğinden anlıyoruz. Bu Samar, Thapki’ye minnet duygusundan mı Tina ile birlikte daha sonra ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Çünkü Tina’ya sarılırken çekingen davranıyor ve onun kadar istekli durmuyor.

Bani de evden ayrılırken karşısına adamlar çıkar. Bunlarla kavga edecekler derken birden maç yapmaya başlıyorlar. Bani’nin mahalleden arkadaşları. Hatta birisi Bani’yi seviyor. Bani’nin elinde valizini görünce oldukça korktu.

Vasu düğün için Samar’ın annesiyle sözleşme imzalar. Bu sözleşme ikilinin arasını açacak gibi duruyor. Thapki bu yaptığın doğru değil dese de Vasu onu susturur.

Thapki mabetten dönerken yolda bir kızın arkasından gelen kamyonu görmediğini fark eder. Bağırır ama kız oralı olmayınca Thapki yola atlayıp kızı kurtarır. Kızın kafasındaki Şalı kaldırınca Bani ile karşılaşır. Thapki ağlayarak kızına sarılır. Etraftakiler de akraba mısınız birbirinize çok benziyorsunuz derler. Bani ise annesine hissiz bakıyordur. O da şaşkınlık içindedir. Bakalım ikili arasında neler yaşanacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir