Aşk Bir Rüya 160.Bölüm Özeti- 30 Temmuz Perşembe

Bani Evden Kaçtı! Thapki Kaçırıldı!

Thapki, Bihan’ı tutarken birden ellerinden kayıp gitmişti.Neler olup bittiğini idrak edemiyorken polisler gelip psikopat aileyi tutuklayıp götürecektir. Vasu ise ip bulmuş Thapki’ye getiriyordur. Bihan’ın olmadığını görünce sinir krizi geçirir. Ama Thapki’ye sahip çıkması gerektiğini düşünür. Hızını alamayıp cahil kadının yanına gidip tokat atar. Sonunda Bihan’ı öldürdün mutlu musun diyerek üç kere tokat atar. Vasu eline silahı alır şimdi ben seni öldüreyim mi der.Polisler engel olup götürür. Vasu kızlara sarılır. Daha sonra uçurumun kenarında kalan Thapki’nin yanına gider.

Ev halkı eve dönmüştür. Vasu Bihan ile olan anılarını düşünür. Fotoğrafı bağrına basıp ağlamaya başlar. Ona Bauji destek çıkar. Thapki ise Bihan’ın öldüğüne inanmıyordur. Yine bir yerlerden çıkıp geleceğini ümit eder. Bu sebeple Dhruv’un tören yapmasına izin vermez. Thapki Bihan’ın fotoğrafına bakıp biliyorum yaşıyorsun ve çıkıp geleceksin der. Bani ise annesinin akıttığı gözyaşlarına inanmaz. Babasının fotoğrafını çekip alır. Annesine artık güvenmediğini babasının onun yüzünden öldüğünü söyler.Düğünde gelip kendi ellerinle beni verdin diyerek öfkesini kusar. Thapki ve babaannesi de kafa sallamaktan başka bir şey yapmaz. Bani sen suçlusun diyerek çantasını ve babasının fotoğrafını alıp kaçar. Bani kaçıyor annesi de peşinden koşuyordur. Bani bir otobüse binip gözden kaybolur.

Thapki’nin yanına Şada gelir. Sonunda kazandığını ve tüm ailesini yok ettiğini söyler. Thapki de kaybeden sensin. Sen benimle uğraşırken aslında kendi aileni kendin yıktın der. Ama Şada hala kendisini haklı görür.

Thapki Vasu’yu arar . Bani’nin bir otobüse binip gittiğini anlatır. O sırada Thapki kaçırılır. Vasu telefonda Thapki’nin sesini duyar ve onu aramaya koyulur.Yolda telefonunu bulur. Herkese Thapki’nin fotoğrafını gösterir ama tanıyan çıkmaz.

Evde de Tina birden çekirdek ailesin kaybetmiştir. Kimseden haber alamıyordur. Vasu’ya ise telefon gelir. Thapki’nin nerede olduğunu bildiğini söyler. Vasu gittiğinde Şada ile karşılaşır. Thapki’ye söylediklerini ona da söyler. Tabi Şada’nın bir kulağından girip diğer kulağından çıkar. Vasu’ya Thapki’yi kurtarmak için kendisine yalvarmasını ister.

Dhruv ise Bani’yi aramaya koyulmuştur. Bani uzaktan amcasını görür ama yakalanmamak için saklanır. Bani yağmurdan kaçarken doluya yakalanır. Psikopat prensler tekrar sahneye çıkar. Ev üyeleri Bani’yi arayıp bulamazken bunlar eliyle koymuş gibi yakalıyor.

Yine hiçbir ders alınmamış kızı zorla nikah kıymaya çalışırlar. Dhruv oraya gelir ama yine Bani’yi görmez. Dizinin başından beridir en gereksiz karakter. Hiçbir işe yaramıyor. Ortalıkta dolanıyor hiçbir vasfı yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir