Aşk Bir Rüya 159.Bölüm Özeti- 29 Temmuz Çarşamba

Bihan’a VEDA…ÖLÜYOR!

Thapki, Şada’nın kendisine benzeyen maskeyi taktığını görmüştü. Bütün bu olanların onun başının altından çıktığını anlar. Tabi diğer aile soluğu yine Pandey Konağı’nda alır. Yüzsüzler hem evi basıyor hem de Bani’yi zorla alıkoymaya devam ediyor. İnsanın kendi evinde bile esip gürleyebiliyorlar.

Thapki Şada hakkındaki gerçekleri anlatmaya kalksa da Şada sen ne szçmalıyorsun diyerek işin için sıyrılır. Thapki Vasu ve Bihan’a durumu anlatır. Ne olur bana güvenin der. Bihan da sonunda akıllanmış olacak ki sana inanmadığım da başıma neler geldi biliyorum der.

Şada maskeyi yakacakken Bihan ile Vasu’nun konuşmalarını duyar.Böylece maskeye ihtiyacı olacağını düşünüp diğer aileyi uyarması gerektiğinde takacaktır. Thapki Monti’yi rahatsız edip onu sinirlendirir. Şada maskeyi taktığında onun üstüne salacaktır. Dediğini de yapar. Monti sinirlenmiş eline silahı almış Thapki’yi arıyordur. Şada Thapki maskesini takmış Monti ile karşılaşınca çığlık ata ata dolanır. Vasu ve Bihan da Monti’yi gaza getirince Şada maskesini çıkartır ve her şeyi bir bir itiraf eder. Polisler gelip Şada’yı tutuklar. Şada Thapki’nin yüzüne ondan nefret ettiğini haykırır ve geri geleceğini söyler.

Diğer psikopat aile gerçeklerin açığa çıkışına şahit olmuş böylece tüm olayın Şada’nın başının altından çıktığını anlamıştır. Herkes birbirinden özür dileyerek veda eder. Herkes rahat bir nefes almıştır. Bihan kızlarının odasına gider. Tina uyuyordur. Bani’nin yatağını açtığında ise yerinde yoktur. O sırada Bani tekrar psikopat aile tarafından kaçırılmış zorla nikaha götürülüyordur. Kadın köylüye rezil olacağını düşünerekten zorla kızı evlendirmeye çalışıyor. Al başına belayı. Bani tekrar neye uğradığını şaşırır. Kadın Bani’ye Thapki hakkında atıp tutar. O sırada Monti ise Şada baş belasının kefaretini öder ve çıkmasını sağlar. Amaç maskesini taktırıp düğüne götürüp Bani’nin kafasını karıştırmak.

Evdekilerde Bani’yi hala evin içinde arasın dursun. Ya şu kızı ayırmasanıza yanınızdan kocaman ev. Bihan Bani’nin yine kaçırılmasından şüphe duyar. Saf Thapki ise hala neden kaçırsınlar der. Bani hızlı bir hamleyle yanındaki telefondan annesini arar.Tabi hemen yakalanır ve düğün işi hızlandırılır.

Monti ise maskeli Şada’yı getirir. Bani annem geldi diye sevinse de umduğunu bulamaz. Hayal kırıklığına uğrar. Çünkü Şada Bani’ye denilmemesi gereken şeyler söyler. Ondan nefret ettiğini 7 yıl boyunca büyük bir yük olduğunu anlatır.Bani ağlamaya başlar. Hapishaneden çıkan Şada’da hemen Thapki ile aynı kıyafeti de bulmuştur. Bihan yola çıkmış geliyordur. Pandey ailesi düğünü basar. Şada ortalıktan toz olur. Gerçek Thapki kızına sarılır. Bani şaşkınlıkla izliyordur.Kavga çıkar herkes birbirini dövmeye başlar.

Yine silahlar doğrultulur Bani zorla arabaya bindirilip götürülür. Arabalar dananın kopacağı uçurum kenarına ulaşır. Kavga orada da devam eder. Bani annesinin kendisine sarılmasını istemez. Maayi denen kadın artık dayanamaz ve bu defa silahını son kez çeker.Çünkü bu sefer silahı ateş alacaktır. Hedefi Thapki’dir. Ondan nefret ettiğini söyler. Bihan olacakları anlayıp hemen Thapki’nin önüne atlar. Silah ateş alır ve Bihan vurulur. Üstelik Mayi denen kadın üç kere tetiğe basar. Bihan da olduğu yere düşmek yerine savrula savrula uçurum kenarına gider. Aşağı yuvarlanacakken Thapki tutar. Kendisine çekmeye çalışır. Diğerleri de malak gibi izler. Biri de çıkıp yardım edeyim demez.

Bihan Thapki ile son konuşmasını yapar. Onun uğruna ölüyor olmaktan mutlu olduğunu söyler. Dhruv Bauji ağlaya dursun Thapki son gücüne kadar Bihan’ı çekmeye çalışır. Tabi gücü yetmeyince Bihan aralarından ayrılır. Böyle bir son oldu mu olmadı..Sonuçta Bihan diziye başka bir karaktere bürünüp de devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir