Aşk Bir Rüya 157.Bölüm Özeti- 27 Temmuz Pazartesi

Bani Zorla Evlendirildi!

Dizide gereksiz olaylar silsilesi devam ediyor. Thapki ve Bihan gereksiz yere olayları sürdürüp rol yapar. Bu arada Tina da Şada tarafından kaçırılır. Şankar ve Bihan’ın düğünü olana kadar Şada Tina’yı saklamaya karar verir.

Thapki ise Tina’nın yokluğundan iyice huylanır ve onu aramaya koyulur. Şada bu sefer de kızı alıp soğutucunun içine sokar. Bihan kızını farketmez. Onu bulan yine Thapki olur. Tina bunu bana yapan Şada demez. Ben kendim girdim deyip oyunu uzatmaya karar verir. Thapki ve Bihan da kızlarının zekasından dolayı onu kutlar.

Geldik düğün sahnesine. Bihan Şanka’a abartılı sevgi gösterisinde bulunmaya başlar. Şankar o kadar sıkılır ki bu durumdan artık Bihan’ı istemez. Şankar her şeyi itiraf eder. Yani o kadar bölüm Bihan diye koşan kız birden her şeyi itiraf eder. Polisler de duyup onu tutuklar.

Bu mutluluk çok kısa sürecek. Vasu bu mutlu tablo için adağının olduğunu köye gidip dua edeceklerini söyler.

Manyak bir tane değil ki. Dizi de her gün yeni bir manyak çıkıyor. Bu uzun süreli bölümün manyağı çocuk adam ve babaannesi. Torunlarını prens ilan etmiş. Çocuk yaşta evlilik konu ele alınacak.

Thapki Bihan ve çocuklar dualarını etmiş döneceklerdir. Bani tatlı istediği için geri döner. Pederden tatlıyı isterken kadın gelinimiz geldi deyip eli silahlı adamlara kızı getirmesini ister. Bani kadından tokat yer. Çocuk adam ise kendisine çocuk diyenlere ayar olup döver. Kız göz göre göre kaçırılır. Thapki ise kızını aramaya koyulur. En son bileklik parçalarını takip ederek eve ulaşır. Kadının savunduğu şey ise Thapki’nin gelip kendi elleriyle Bani’nin bu evin gelini olmasını istediğini iddia ediyor. Thapki durmadan kendine silah doğrultulduğundan bir şey yapamayacağını anlayıp kızına Bihan ile tekrar geri geleceğini söyler.

Thapki o evden çıkar çıkmaz Bihan’ı arar. Bihan duyduklarına inanamaz. Çünkü inanılır gibi değildir. 8 yaşındaki kızı zorla kaçırılmış ve saçma sapan evlendiriliyordur. Bihan o evi basar. Silah doğrultan adamları da bir güzel döver. Kadınsa kendini dokunulmaz sanıyordur. Ev üyelerinin şaşırdığı diğer bir noktaysa evde bir tane daha çocuk gelin olmasıdır. Sinirlere hakim olunmuyor izlenirken. Bu ülkenin polisi de mi yok diyorsunuz. O anda polis geliyor. Evdekiler polisi aşağılıyor poliste hiçbir şey yapmadan geri dönüyor. Şada ise evdekilere geri dönmeleri gerektiğini söyleyip eve dönüyorlar. Thapki ve Bihan soluğu tekrar karakolda da alsa durum değişmiyordur. Bu arada manyak kadının yanına tekrar Thapki’nin geldiği görülüyor. Ama Thapki Bani’nin orda kalması gerektiğini söylüyor. Babasının işkence ettiğini onun için en iyi yerin orası olduğunu söylüyor. Kafaları karıştıran sahnede Thapki’nin bir benzeri ikizi mi var diyorsunuz. Çünkü Thapki’nin bunları söylemesi imkansız. Birden maskenin altından Şada çıkıyor. Yine saçma salak bir sahne. Hadi maskeyle benzettin de Thapki’nin sesi ne alaka.

Şada Thapki’nin yerine geçmiş kadının durmadan kafasını karıştırıyordur. Bu Prens ve ailesi soluğu Pandeylerin evinde alıyor. Düğünün bu evde olmasını istiyorlar.Çocuk adam da hediye paketi gibi giyinmiş Bihan’a sululuk yapar. Bihan onu dövecek haberi yok. Bani’yi evin ortasında kafes kurmuşlar kızcağıza travma yaratıyorlar. Kaç bölüm daha bu saçma sahneler devam edecek bilinmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir