Aşk Bir Rüya 155.Bölüm Özeti- 25 Temmuz Cumartesi

Thapki Tina’nın Gerçek Kızı Olduğunu Öğrendi! Bihan Hatırladı!

Şankar ile Bihan’ın evliliği gündemde. Bihan kızı Tina’nın mutluluğu için her şeyi göze almaya kararlı! Şada ve Şankar da bu süreci hızlandırmaya çalışıyor. Şada ve Şankar gelinlik bakmaya çıkarlar. Yolda kızgın bir boğa Şankar kırmızı giydiği için saldırmaya çalışır. Bu ikili çok korkar. Yürekleri ağzına gelir deyim yerindeyse. Boğanın sahibi gelince kurtulurlar. İkili gelinlik bakmaya giderken Vasu ve Thapki’ye rastlarlar. Thapki kendine gelinlik almış Bihan’ın karşısına çıkacaktır. Bir kez de şansını böyle denemeye karar verir. Belki Bihan hatırlar der.

Konuşmaları duyan Şada kızgın boğayı alıp Gulabu ile yer değiştirir. Böylece kızgın boğa gelinlik giyen Thapki’ye saldıracaktır. Tabi yer değişmeden önce Tina Gulabu’ya sindur sürer. Onunla dertleşir. Şada ve Şankar’ın yaptıklarını anlatır. Bani de uzaktan onları dinler. Böylece Tina’nın neden böyle davrandığını anlamış diğer yandan da mutlu olmuştur.

Şada boğaları yer değiştirdikten sonra Bihan’ın ağzından Thapki’ye bahçeye gelmesini isteyen mesaj yollar. Thapki bahçeye çıkınca Bihan’ı aramaya başlar. Tabi çılgın boğa Thapki’ye koşturmaya başlar.Hayvan evin içine kadar girip ortalığı birbirine katar.Kimse de odasına kaçmaz. Hayvanın etrafında dönüp dururlar. Köşeye sıkışan Thapki’yi kurtaran yine Bihan olur. Olayı aydınlığa kavuşturan Bani olur. Sindur sürülü boğayı bulup getirir.

Thapki ise soluğu Şankar’ın yanında alır. Onu bir güzel tokatlar. Bir sonraki tokatı da Şada’ya atacağını söyler. Thapki odadan çıkıp kapıdan Şada ve Şankar’ı dinler. Şankar ise sinirlenip geçmişte Tina’yı kaçırıp yol kenarına attığını ama yine dönüp dolaşıp bu eve girdiğini anlatır. Thapki duyduklarına inanamaz. Tina’nın öldü sandığı kızı yaşıyordur. Hemen Tina’nın yanına gider. Giderken de Tina’nın aslında kendisine ne kadar benzediğini anımsar. Onunla ilk tanıştığı ana gider. Odaya girdiğinde ise Tina ve Bani birbirine sarılıyordur. Thapki siz gerçekten de kardeşsiniz der. Kızlae hüngür hüngür ağlar. Bani annesinden neden babasıyla ilgili gerçeği sakladığını sorar. Thapki başından geçenleri sonuna kadar anlatır. Kızlar artık tm gerçeği öğrenmiştir. Kapıdan onları Vasu duyar. O da mutluluktan ağlamaya başlar.

Tina ve Bani Şada ve Şankar’ı bir odaya kapatmayı başarır.Thapki de bu fırsattan istifade edip Bihan’a tüm gerçeği anlatmaya çalışır. Etrafa eski fotoğrafları dizip düğün videosunu seyrettirir. Bihan kendini çok zorlar ama yarım yamalak anılardan başka bir şey hatırlayamaz. O sırada Şada ve Şankar gelir. Ev halkı aynı anda doluşuyor malum eve. Dhruv kolundan tuttuğu gibi Thapki’yi evden kovar. Thapki yolda yürürken Şankar yine onu arabayla vurmaya çalışacaktır. O anda Bihan gelip onu kurtarır. Bihan benim için endişelendin demek deyip Thapki’ye kollarını uzatıp harika der. Bihan’ın hafızası yerine gelir. İkisi birbirine sarılıp hasret giderir. Eve döndüklerinde oyun yapmaya karar verirler. Şankar’ın suçunu kendisi itiraf etmesi gereklidir.

Thapki Şada’dan özür diler ve evde kalmaya devam eder. Thapki ve Bihan kızlarının yanına gidip sarılırlar. Yine bu ana Vasu tanıklık eder. Hepsi birbirine sarılıp hasret giderir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir