Aşk Bir Rüya 149.Bölüm Özeti- 19 Temmuz Pazar

Thapki Pandey Ailesiyle Karşılaştı!

Thapki ve Bihan karşılaşmıştı. Thapki farklı bir tepki beklerken Bihan öylece çekip gitmişti yanından. Thapki hayal kırıklığına uğramıştır. Bihan’ın kendisini unuttuğunu sandı. O kadar kolay mı Thapki bir insanı unutmak. En azından karşına çıkınca tanırsın.

Tina babasıyla Bani’yi tanıştırır. Bani tıpkı babası gibi konuşur. Gajjab der. Bu Bihan’ın hoşun gider. Kendisi de söylemeyi dener ama başarılı olamaz. Okuldaki basketbol hocası gelmemiştir. Okuldaki hoca bunların konuşmalarını duyunca Bihan’a çocukları basketbol oynatması için ricada bulunur. Bihan şimdi çocuklarla basketbol oynuyordur. Tabi Thapki durur mu? O da kızının yanına gelince Bani zorla annesini de oyuna sokar. Bihan’ın attığı top birden Thapki’nin eline gelir. Thapki de Bihan’a karşı basket oynar. Arada Bihan’ın kafası gidip gelir. Thapki ile bir ara yakınlaşırlar da. Thapki’nin saçları Bihan’a takılır. Thapki uzun uzun bakar bir işaret bekler ama yok. Çocuklar madem biz arkadaşız siz neden arkadaş olmuyorsunuz der. Thapki adını söyleyince Bihan’ın kimyası yine bozulur. Thapki elini uzatmışken arkasını dönüp gider.

Bu arada sevgili Pandey ailesi üyeleri de Bihan’ın okulda olduğunu öğrenmiş onun yanına geliyordur. Bunun için bile tüm aile yola çıkmıştır. Ama tekerlekleri patlamıştır. Tina hıçkırmaya başlar öylece dolanıyordur. Bani ona su içirmeye çalışır. Thapki hemen çantasından Tina yedirmek için bisküvi çıkarır. Ama bisküvi buram buram ben çok zararlıyım diye bağırır. Neyse konunun bununla bir alakası yok. Thapki’nin Tina’ya verdiği bisküvi sonrası hıçkırığı geçmiştir. Bu Bani’nin de tuhafına gider. Tıpkı annem gibisin biz seninle kesinlikle kardeşiz der. Tina, Thapki’nin kafasını karıştıran bir söz söyler. Hıçkırığımı yemeğin geçirdiğini babam söyledi der. Thapki bunun karşısında heyecanlanmıştır. Bihan tuvalette yüzüne su çarpıyordur. Thapki ismi onu yine sarsmıştır. Bu kadını tanımıyorum neden böyle oluyorum dye düşünür. Thapki Bihan’ın karşısına geçip neden unuttun 7 yılda ne değişti gibi sorular sorar. Bihan ise bu lafları hiç duymamış gibi az önce çekip gittiğiiçin özür diler. Tamam hafızanı kaybettin de hanımefendi neden böyle söylediniz de der insan bir zahmet. Bani Thapki’nin yanına gelip Bihan’dan bahseder. Benim de babam Bihan amca gibi mi diye sorar? Thapki çoktan uzaklara dalıp gittiği için o zaten senin baban der. Küçük kız hafif şoklara girse de annesi lafı toparlar.

Bihan kızını da alıp okuldan kaçacakken Pandey onlara sevimsiz bir sürpriz yapar. Şada ve Şankar karşısında çocuk varmış gibi Bihan’ı azarlar. Sevgili konu mankeni Bauji de öylece izler. Şada bir ara Thapki’yi arkadan görür ama o mu değil mi kararsız kalır. Şada gereksiz yere artistlenip çıkışmaya başlar. Bihan Tina’ın peşinden okula gelip kaldığı için yine küçük kızı suçlar. Yine küçük kıza dayak atacakken araya Bihan girip bıçak çeker. Yani Şada Tina’ya vuracakken gerçekten Çutki , Barki ve Bauji öylece izleyecek miydi? Anu ve Veer bile kaç defa Şada’yı durdurmaya çalışır. Neyse Bihan araya girip Şada’ya bıçak çeker. Çutki Bihan yine eski haline dönüyor diye sevinirken Bihan o bıçakla elma kesip Şada’ya uzatır. Açken tartışmayalım der. Tina ise hafta sonu otelde Şada ve Şankar ile kalmak istemez bu yüzden okulda saklanmaya karar verir. Tabi saklanıp hıçkırınca Thapki ve Bani duyar. Thapki Tina’nın Bihan’ı kaybettiğini düşünerek anons edecektir. Yani Bihan’a seslenecektir. İşte burası çok heyecanlı. Thapki Bihan der. Şada duyduğu ses karşısında şoke olur. Şankar ise korkulu rüyası Thapki’nin sesini duyunca şekilden şekile girer. Thapki konuşmasına devam eder. Tina!yı bulduğunu ve bahçede beklediğini söyler. Bauji ve herkes çok heyecanlanır. Thapki Tina ile birlikte Bihan’ı beklerken birden Pandey ailesi karşısına çıkmıştır. Thapki şoke olur. Çok özlediği ailesi karşısında duruyordur. Bani’nin de Tina’nın böyle kalabalık bir ailesi olması onu çok heyecanlandırmıştır. Bauji görür görmez gözleri dolar. Thapki hemen Bauji’yi selamlar. Sonra Barki ve Thapki birbirine çok içten bir şekilde sarılır. Bani’nin gajjab yani harika demesiyle Bauji çok heyecanlanır. Tabi sadece o değil tüm aile üyeleri şaşırır. Bani’nin Bihan’ın kızı olduğundan adı gibi emindirler. Thapki Anu ve Veer’e de sarılır. Ama gözü Aditi’yi aramıştır. Şankar ve Şada hemen fısır fısır konuşmaya başlar. Bihan ise olup biteni tepkisiz izler. Daha sonra Thapki’yi tanıyıp tanımadıklarını sorar. Şada ve Şankar işi gücü bırakmış Thapki’nin evine gitmiş eşyalarını valize doldurmuş git buradan derler. Kız zaten ailesini bırakıp başka şehre gelmiş ayağına kadar gelen sizsiniz .Thapki meydan okur ilk etapta tabi. Ama Şada okulu da kendi evi gibi kullandığı için Şankar’ın Thapkiye imzalattığı kağıdı çoğalttırmış koridora duvarlara yapıştırmıştır. Thapki’yi yine tehdit ederler. Bihan ve Tina parkta oyun oynuyodur. Tina’nın hiç keyfi yoktur. Tam o anda Bani’yi görürler. Bani duruma el atıp ikiliyi alıp eve götürür. Thapki’den gizlice eve sokar. Bakalım bu evde başlarına neler gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir