Aşk Bir Rüya 146.Bölüm Özeti- 16 Temmuz Perşembe

Aradan 7 yıl Geçti Aditi Öldü! Bihan Hafızasını Kaybetti!

Thapki ve Bihan evdeki hizmetçilerin Koşi ve Şankar olduğunu anlamıştı. Onların gerçek yüzünü herkese göstermeden önce neyin peşinde olduklarını anlamaları gerekiyordur. Çünkü evin bilinmeyen yerlerinde 5 patlayıcı var ve bunu bulmaları gerekiyor.

Öte yandan evdeki bebeklerin isim konma töreni vardır. Şada burada da kendini gösterir. Her fırsatta oğlunun olduğunu evin varisi olduğunu söyleyerek her istediğini yaptırır. Diğerleri de aman ağzımızın tadı kaçmasın Ali Rıza Bey edasında Şada’ya her fırsatı sunarlar. Ne isterse yapar üstüne hiç laf etmezler. Aditi de öylece ezildiğiyle kalsın.

Şada Bauji’ye bir güzel oğlumun geleceği diyerek 2 milyonluk belge imzalatır. Evdekilerin isim oyma töreni bitince sıra Thapki’nin törenine gelmiştir. Koşi ve Şankar da herkes bir araya gelince bombayı patlatmak için kaçarlar. Kaçtıkları esnada Şankar telefonu oda da unuttuğunu enkaz altında telefonum çıkarsa yakalanırız diyerek odasına gidip telefonu alır. İkili evin dışına çıkmış düğmeye basacaktır. Şankar durdurup düğmeye kendi basmak istediğini söyler. Ama patlamaz. Koşi neden patlatamadığını sorunca örtüsünü kaldırıp ben Thapki’yim der. Koşi yakalanmıştır. Şankar’ı da Bihan ele geçirmiştir. Her şey çok hızlı şekilde birden bire açığa çıkmıştır. Ama beceriksizler bir türlü şu sümüklüleri ellerinde tutmayı beceremezler. Şankar tekrar Thapki’yi rehin alır. Koşi de aferin diyerek bağırır. Bu Thapki de hamileyim az geri de durayım demiyor. Hepsi’nin burnunun dibinde bitiyor.

Şankar Thapki’yi zorla arabaya bindirir bir Allah’ın kulu da engel olamaz. Kovalamaca bir uçurum kenarında biter. Şankar Thapki’yi uçurumdan atacağını söyler. Uçuruma yaklaşınca Bihan Thapki’yi kendine doğru çekip Şankarı ittirir. Sonra da Şankar diye bağırır. Bihan Şnkar’ı tutmaya çalışır. Şankar bu sefer yalvarmaya başlar. Bihan’ın gücü yetmez ve Şankar uçurumdan aşağı yuvarlanır. Ama eminiz ki geri dönecektir. Şankar dan bir an kurtulduk derken polisler bir anda biter Bihan cinayetten tutuklanır. Baş belası Şankar yüzünden durduk yerde Bihan’ın başı belaya girer.

Thapki, Bihan’ı görmeye gitmiş ağlıyordur. Thapki zayıf düşmeyeceğini söyleyerek Bihan’ı oradan çıkaracağını söyler. Koşi gelir ve Bihan’ın idm edileceğini söyler. Koşi de Bihan’ın babasını öldürmemiş miydi? Neden bu kadar rahat gezip Bihan’ın yanına gelip ahkam kesiyor.

Thapki de mabede gidip dua etmeye başlar. Birden karşısına Şankar çıkar. Oh bir güzel tehdit eder. Thapki de Bihan’ı kurtarabilmek için Şankar’a boyun eğer. Keşke şu tehditleri de anlatmayı becerebilse. Ertes gün mahkemeye çıkmadan Bihan kurtulur, Thapki’ye teşekkür eder. Birden Şankar çıkıp seni ben kurtardım der. Thapki Şankar’ı affettiğini söyler. Bu kızı da bir Allah’ın kulu da çıkıp polise teslim etmiyor. Hadi onu da geçtik polisler neden kızı tutuklamıyor.

Şankar Thapki’ye Bihan’a bir şeyleri söylemesi için sıkıştırır. Thapki söylemeye çalışırken sancısı tutar. Apar topar hastaneye kaldırılır. Bu arada Kabir de hastaneye gelir. Thapki birden Bihan’ın elini bırakıp Kabir’in elini tutar. Bu çocuk Kabir’in der. Durduk yerde işler sarpa sarıyor. Bu arada o kadar geriler ki Thapki’nin ikiz çocuğu olacağını bilmiyorlar. Doğumda öğreniyorlar. Çocuklardan birini Şankar elini kolunu sallayarak kaçırmayı başarır. Doktor da fark ettiğinde bize dava açarlar korkusuyla gerçeği saklayıp öldüğünü söyler.

Bihan da mabette dua ediyordur. Telefon gelir ve bir çocuğunun öldüğünü öğrenir. Şankar da kaçırdığı çocuğu yolun ortasına bırakıp kaçar. Tesadüf Bihan bulup bu çocuk bana gönderildi der ve sahiplenir.

Şankar tekrar hastaneye dönmüştür. Biri de çıkıp defol git artık demez. Hala diplerinden ayrılmaz. Şankar yine ortalığı karıştırır ve çocuk hani Kabir’dendi der. Barki de sen hani değişmiştin diyerek onu susturur. Ama Thapki bu çocuk Kabir’in diyerek oradan ayrılır.

Şankar ise yine bebeğin peşine düşmüştür. Şankar,Şada’ya yakalanır. Şada önce tokat atar. Onun bir an değiştiğini umduk ama kalkıp Şankar’ı tebrik etti.Bu konuşmaları Aditi duyar. Hemen Bihan’a gerçekleri anlatmak için koşar. Bihan’a gerçekleri de anlatmayı başarır. İkili hemen motora atlar ve Thapki’nin peşinden giderler. Şankar ve Şada’da korkularından peşlerine düşerler. Şada arabayla motora vurur. Aditi ve Bihan savrulur.

Aradan 7 yıl geçmiştir. Tina’nin yani Bihan’ın yanında kalan kızın doğum günü. Şankar ve Şada kızı köşeye sıkıştırmış korkutup dururlar. Şankar gibi bir insanın o evde kalmasına izin vermişler anlaşılan. Başınıza gelen her iş müstahak size! Aditi ölmüştür. Bihan hafızasını kaybetmiş üstelik hali tavrı da değişmiştir. Eski cesur kavgalara karışan Bihan yerine korkak ve çocuksu ne yaptığını bilmeyen Bihan gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir