Aşk Bir Rüya 144.Bölüm Özeti- 13 Temmuz Pazartesi

Thapki Bütün Gerçekleri Açığa Çıkardı! Thapki ve Bihan Evlendi!

Kabir, Bihan’ın yarışmayı kazanmasını hazmedememiş gittiği Pandey Konağı’ndan elinde silahla geri dönmüştü. Bihan ile Kabir restleşir. Evde çalan davul sustuğunda ikisi birbirine dönüp ateş edecektir. Kabir dönüp ateş eder ve vazoyu vurur. Kabir Bihan’a defalarca sorar neden ateş etmedin diye. Bihan yemin eder ve asla böyle bir şey yapmayacağını söyler. Kabir ve Neha’nın kafası karışıp Pandey Konağı’nı terkeder.

Bütün bunlar olup biterken peki Thapki nerededir? Vasu ve Bihan bunu sorgular. Bihan,Thapki’nin başının dertte olduğunu düşünür. Ama Şankar gelip Kabir ve Thapki’nin birlikte olup mutlu bir şekilde yaşadıklarını anlatır. Tabiki Bihan üstüne yürüyerek onu susturur. O sırada Barki gelir ve çektiği videoyu gösterir. Video da Thpki’nin kaçırılma anı vardır. Bihan bu olayın peşine düşecekken tekrar içeri Kabir ve kız kardeşi içeri girerler. Thapki’yi görmek istediğini söyler. Ama Thapki’nin kaçırıldığını öğrenir. Şimdi ikili Thapki’yi arayacaktır.

Bihan ve Kabir , Thapki’nin kaçırıldığı arabayı bulur. Taksiciyi köşeye sıkıştırıp sorgulamaya başlarlar. Şankar ise taksicinin yakalandığını öğrenir ve Thapki’yi hemen onlardan önce çıkarmaları gerekiyordur. Vasu da bu ikilinin bir şeyler çevirdiğini anlar ve bende sizinle geleceğim der. Baktı bunlar kekeliyor tamam siz gidin der ama bu işin peşini bırakmaz. Neha abisi ve Bihan’ı oyalarken Şankar da Thapki’yi götürür. Maşallah köylü kızı da güçlü kuvvetli. Arabasına attığı gibi Thapki’yi bir depoya götürüp benzin döküp yakar. Sonra bir bakar ki aslında yanan cansız bir mankendir. Şankar arkadan kafasına odunu yeyip bayılır. Şankar ayıldığında eller kolları bağlıdır. Thapki zorla su içirmeye çalışır. Anlaşılan bu su balıklı su. Thapki artık sen benim kontrolümdesin der. Şimdi bana yaptıklarını aynısını ben sana yapacağım der.

Işıklar yanar ve Pandey ailesi doluşur. Şada Thapki yine sen delirmiş der. Bihan engellemeye çalışsa da Vasu Thapki’yi dinlemeleri gerektiğini söyler. Şimdi tiyatro başlıyor. Thapki akvaryumu yanına alarak sorularına doğru cevap vermezse akvaryuma bir şeyler atmakla tehdit eder. İlk soru hamile olduğunu yazdığı mektubu değiştiren sen misin der? Hamilelik raporunu değiştiren Kabir’le fotoğrafını çeken,Vasu’nun kafasına düşen saksı ve en son soru Neha’nın evini kim yaktı? Tüm bu sorulara Şankar benim diye cevap verir. Bu müthiş sorular için Thapki’yi tebrik ediyoruz.

Neha duydukları karşısında ağlamaya başlar ve Şankar’ın karşısına geçip ona tokat atar. Thapki son hamlesini de yapar. Akvaryuma bir şeyler atar. Thapki çıldırır ama Thapki hiçbir şeyin yok der. Neha ile birlikte Şankar’a oyun oynamışlardır.

Tüm bu olanlardan sonra Kabir Bihan’ın karşısına geçip özür diler. Sen gerçekten de Thapki’nin dediği gibi iyi bir insansın der. Kabir Thapki’nin Bihan’ı da çok sevdiğini de açıklar. Bu arada Şankar iplerinden kurtulur Thapki’yi rehin alır.Bu esnada Thapki’ye de arabayla çarpıp bebeğinin ölümüne sebep olduğunu açıklar. Gerçekler bir bir gün yüzüne çıkmıştır. Thapki’yi kurtaran isim Barki olur. Dhruv polise haber verir ama Şankar kaçar. Thapki boşverin kaçacak yeri yok peşinden gitmeyin der.

Bihan gözyaşları içinde tekrar ve tekrar Thapki’den özür diler. İkili sarılır ve tüm sorunlar çözülmüş olur. Thapki Bihan’ı da alıp kaza yaptığı yere götürür. Bihan elinde çiçeklerle çocuğunu kaybettiği yere gidip çocuğundan özür diler.

Pandey Konağı’nda yine bir düğün töreni Thapki ve Bihan 3.kez evleniyor. Thapki 6. Bihan ise 4.kez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir