Aşk Bir Rüya 143.Bölüm Özeti- 12 Temmuz Pazar

Bihan Yarışmayı Kazandı! Kabir Hazmedemedi.

Yarışma devam ediyor. Yarışma bilgi yarışmasından çıktı Kabir sayesinde survivora döndü. Bihan, Thapki’nin geldiğini hissetmiş dışarı çıkmıştı. Thapki ile uzun uzun bakıştılar. Thapki kaza yaptığı için eli kanıyordu. Bihan hemen elini sarıp Thapki’yi kucağına alıp stüdyoya götürdü.

Yarışmanın 2. etabına geçilir. Cesaret turu. Bu turda Bihan’ı zincire vurup dolabın içine kapatılır.Bir de gaz verilir. İzlerken içiniz daralacak. Aile üyelerinden birisi onun yerine yarışıp soruları bildikçe zincirlerin şifresini verecektir. Böylece Bihan kurtulacaktır. Bu kişi Thapki olur. Thapki ve Bihan sarlır. Thapki’nin yeni kocasıyla Bihan’ın yeni karısı Şankar da onları izler. Yarışma kadar yarışanlarda tuhaf 🙂

Bu yarışma sayesinde Bihan ve Thapki’de yakınlaşmaya başlamıştır. Aradaki buzlarda erimeye başlamış gibi duruyor.En azından kavga etmeden konuşabiliyorlar.

Kabir de sinirinden kamyon tekerleğini tekmeliyordur. Thapki’nin sorulara doğru cevap vereceğini Bihan’ın bu turu da atlatacağını düşünmüyordu. Kabir sinirlendikçe yarışmanın zorluk derecesi artacağa benziyor.

Ertesi gün yarışmanın konusu ise aile üyelerinden birisi Bihan’ın karşısına geçecek. Şankar bugün Bihan’ımla ben yarışacağım deyip Thapki’yi saf dışı bırakmaya çalışır. Yarışmanın konusu açıklanır. Bihan’ın yanında olacak aile üyesinin ellerinin üstünde ve kafasında elma vardır. Bihan’da vurmaya çalışacaktır. Şankar hemen geri adım atar. Ben ölmek istemiyorum der. Bihan’ın yanında yine Thapki vardır. Thapki gözleriyle Bihan’ bir şeyler anlatır. Bu sayede Bihan bu turu da geçer.

Bu etaptan sonra da Bihan yalan makinesine bağlanır. Kabir Bihan’a sorular yöneltir ve doğru cevap vermesini ister. Bu sorulardan birisi eşkiyalık yapıp insanların evini yakmasıyla ilgiliydi. Bihan şiddetle karşı çıkar . Asla böyle bir şey yapmam der. Makine de doğru söylediğini onaylar. Kabir ise olay çıkarır. Makine yanlış der.Diğer soruda eski eşin Thapki’yi hala seviyor musun? Vasu, Bihan’a lütfen öfkeyle cevap verip kaybetme der. Bihan seviyorum der ve makine de onaylar. Thapki ve Bihan’ın gözleri dolmuştur. Böylece Bihan yarışmayı kazanmıştır. Ama Thapki ortalıkta görünmüyordur. Şankar ve Neha, Thapki’yi kaçırırlar. Kabir de çantasını alıp Pandey Konağı’nı terkeder. Eve dönen Neha abisini evde göremeyince Bihan’ın üzerine yürür. Kocamı ve çocuğumu öldürdüğün gibi abimi de öldürdün der. Ne Neha ne de abisi Kabir yalan makinesine inanmaz. Birden silah sesi duyulur. Kabir adamlarını da alıp Pandey Konağı’nı basmıştır. Bugün bu iş çözülecek der. Bakalım bu restleşme sonucunda neler olacak? Bu olayın Thapki ile bir bağlantısı olacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir