Aşk Bir Rüya 142.Bölüm Özeti- 11 Temmuz Cumartesi

Thapki Koşi Devi’ye Dönüşür!

Şankar ve Neha birlik olup Thapki’yi büyülemiş gibi duruyor. Balık akvaryumuna ne atarlarsa Thapki’nin başına onlar geliyor. Ama bu bölüm Thapki’nin Koşi taklidini görünce gülmekten öleceksiniz.

Şankar ve Neha Thapki ile oynadıkça Thapki’nin akıl hastanesine yatırılması gerektiğini söylerler. Tabi bunları duyan Bihan ve Vasu sinirlenip Şankar’ı susturur.

Bihan 50 milyon rupiyi kazanabilmek için televizyon programındaki yarışmaya katılacaktır. Burada da Kabir’in türlü oyunların rastlayacağız. Kabir parasıyla tüm yolları açıyor. Bihan için parasını çar çur edip duruyor.

Bihan’ın katılmayı istediği yarışmanın çağrılacak isimler okunur. Son bir isim kalır. Vasu Bihan’a dönüp bu sen olacaksın merak etme der. O sırada Bihan’ın gözü Thapki’sini arar. Şada hemen maydanoz olup, Thapki’yi mi arıyorsun o bizi evden atmak için bahane arıyor der. O sırada Thapki görünür. Görünür ama çok fena haldedir. Etrafını montajlı kocaman bir yılan sarmıştır. Bihan koşacakken Şankar engel olur. Bırak kocası yardım etsin der. Neha da abisine sarılır ben çok korkuyorum sakın beni bırakma der. Bihan da zaten bahane arıyor, koşup yardım eder. Yılanı tutup atar. Sonrada Thapki’nin yanına gelir. Thapki boş bakışlarla Bihan’a bakıyordur. Bana dokunmaya nasıl cüret edersin diyerek Bihan’a tokat atar. Herkes şaşırır.

Daha sonra Thapki kendine gelince Bihan sarılır sakinleştirir. Bu arada yarışmaya katılanlar arasında Bihan da vardır. Tüm aile sevinmeye başlar.

Tüm aile yemek masasında otururken Şankar boş konuşmaya devam ederek Thapki’nin akıl hastanesine yatırılması gerektiğini söyler. Vasu şiddetle karşı çıkar. O sırada Thapki, Şankar diye bağırır. Normal bir bağırma değildir ortalığı inletir. Bir bakıyorsunuz Thapki Koşi Devi olmuş. Tıpkı onun gibi giyinmiş ve ağzında lokmasıyla dolaşır. O meşhur hareketi de yapar. Aile fotoğrafının yanına gidip tükürür. Sonra da gidip Şankar’a haddini bildirir. Bu getirdiğin çay ne biçim diyerek Şankar’ın parmağını çayın içine batırır. Sonra terlikle dövmeye başlar. Herkes tuhaf tuhaf Thapki’ye bakar. Thapki de bu bahaneyle Şankar’ı güzelce döver. Thapki ayaklarını uzatıp Şankar’a masaj yaptırır. Şankar da ağlayarak dolanır. Koşi’den çok korktuğu için Thapki’ye Koşi diye hitap eder. Vasu araya girip tokat atsa da işlemez. Koşi sinirlenince sel olur akar diyerek Vasu’ya şimdi senin de kolunu kıracağım der. Araya doktor girer ve Thapki’ye elektro şok verir. Thapki yine ne oldu bana demeye başlar. Bihan Thapki’ye sarılır.

Şankar da Neha’ya gidip hesap sorar. Neden Koşi kılığına soktun diye azarlar. Neha herkes artık onun delirdiğini biliyor der. Bu arada yarışma için Bihan ve tüm aile gidecektir. Thapki dua etmiş ve özel bilekliği Vasu’dan Bihan’a takmasını ister. Bihan dayanamaz ve Thapki’ye sende gelecek misin diye sorar. Thapki’de kocamın kazandığını görmek için geleceğim der.

Şankar ve Neha Thapki’nin gitmemesi için yine oyunlarını oynayacaktır. Akvaryuma Thapki’nin ayağındaki halhaldan atıp hareket etmesini engellerler. Thapki bir yolunu buup halhaldan kurtulur. Arabasına atlayıp yarışmaya gider. Bihan’ın gözü de Thapki’yi arar neden hala yok diye düşünür. Bu arada yarışma başlar ve ilk soru telefonun icadı ile ilgilidir. Bihan bu soruyu Thapki ile olan anısından bilir. İkinci soruda takılır ve joker olarak Thapki’yi aratır. Bu arada yarışmaya yüklü para yardımı yapan Kabir yarışmanın sunucusu olup yarışmanın formatını da kendince değiştirir. Neha akvaryuma araba atar ve Thapki’nin arabası yalpalamaya başlar. Bu esnada Thapki’yi soru için aramışlardır. Thapki bu soruyu doğru bilir. Bu arada Thapki’nin kaza yapmasını sağlarlar. Ama Thapki kurtulup yarışmanın olduğu alana doğru koşmaya başlar.

Bihan da esen rüzgardan bunu hissedip dışarıya çıkar ve Thapki ile bakışırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir