Aşk Bir Rüya 140.Bölüm Özeti- 9 Temmuz Perşembe

Şankar, Neha’yı Thapki’ye Karşı Doldurdu. Thapki BÜYÜLENDİ!

Bihan, Thapki ile olan kriket maçını kaybetmiş böylece Pandey Konağı’ndan atılmıştı. Kabir, Pandeyler’in karşısına yeni bir teklifle çıkmıştı. Bihan ilk etapta bu yeni teklifi kabul etmedi. Thapki ise Bihan’ın nasıl gaza geleceğini bildiği için onunla konuşmuştu. Bu yeni teklif 50 milyon rupi karşılığında bu konağı satın almak. Bihan Thapki’nin sözlerinden sonra bu teklifi kabul ettiğini Kabir’e söyler.

İyilik meleği Thapki şimdi de Neha ile uğraşacaktır. Birden onun karşısına kolları yanıyormuş şekilde çıkar. Bir nevi travmasını tekrar yaşatır. Bunu doktor eşliğinde yapar. Doktor her şeyin younda gittiğini söyler. Kabir’e de Thapki’ye kızmamasını söyler. Kabir Thapki’ye daha sonra teşekkür eder. Hem de Neha da Thapki abla çok iyi bir insan der. Tabi bu konuşmadan sonra Şankar, Neha’nın yanına gelip onu doldurmaya başlar. Neha’nın Bihan’ı öldürmeye çalışmak istediğini duymuştur. Ne yaptı etti lafı dolandırdı ve bir şekilde Thapki’ye getirdi. Neha, şimdi durduk yere Thapki’ye düşman oldu.

Bunun için Thapki’ye ne yapıyor tam anlaşılmıyor. Deli deli hareketler. Thapki kendine Japon balığı alıyor ve bunu Neha ile paylaşmak istiyor. Eve huzur ve bereket getireceğini söylüyor. Neha Şankar ile gece yarısı göl kenarına gidip balığın suyunu boşaltıp büyülü su dolduruyorlar sözde. Bu suyu da Thapki’ye içirip balıkla Thapki’yi birbirine ağlayacaklar.

Bihan, 50 milyonu toplamak için çevredeki insanlardan yardım topluyordur. Kabir gelip dalga geçer insanlarda haraç mı topluyorsun der. Kabir insanlara Bihan’ın çok değiştiğini, bu yüzden sizden para almazsa kızmayacak der. İnsanlar bu sözü duyunca hemen oradan ayrılır. Kabir Bihan’ın karşısına geçip işte sen böylesin. İnsanlara korku aşılayıp istediğini yaptırıyorsun der.

Şankar ne yapıp edip balık akvaryumundaki suyu Thapki’ye içirir. Sonra Neha balığa yem verir ve Şankar’a Thapki’yi izlemesini ister. Artık denk mi geldi ne olduysa Thapki’nin gözlerinden kan gelmeye başlar. Oldukça gerilimli bir sahne. Vasu hemen doktor çağırır ve Thapki’nin gözlerinde yara olduğunu öğrenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir