Aşk Bir Rüya 139.Bölüm Özeti- 8 Temmuz Çarşamba

Yarışı Bihan Kaybeder! Neha ve Thapki Karşılaşır!

Bu bölümde kriket maçına devam ediyoruz. Sırada Bihan ve takımının sayı alması lazım. Herkes ayrı telden çalışıyor. Şada hala Aditi’nin peşinde . Topu Aditi’nin karnına atmaya çalışıyor. Anlatılacak çok büyük bir olay yok. Sadece saf Şankar yine karşı takımı egale etmeye çalışıyor. Ama Thapki üstesinden geliyor. Peki yarışmanın sonu ne oldu derseniz Şankar sayesinde Bihan yenildi. Hanımefendi o kadar oyun yaptı ama oyunun sonunda aklı başına geldi. Bihan bu oyunu kazanırsa Pandey Konağı’nda kalmaya devam edecekler ve Bihan Thapki’yle yanyana olacaktır. Son anda hile yaparak yenildiler.

Maç esnasında bir diğer saçma olaysa Kabir’in kardeşi abi diyerek kriket maçının olduğu yeri bulmuştur. Seyircilerin arasına oturup maçı izler. Maç bitince de abisinin yanına giderken köpek kovalar. Yardımına iyilik meleği Thapki yetişir. Thapki Neha’ya sarılınca onu tanır. Kabir’in göstermiş olduğu fotoğrafı görür. Ama Kabir bir ailesinin olmadığını kardeşinin öldüğünü söylemişti. Kabir Pandeyler’i evden kovarken Thapki Neha’yı da alıp eve gelmiştir.Kabir karşısında Thapki ve Neha’yı görünce şoke olur. Neha Bihan’ı görünce delirir iyice. Sinir krizi geçirir. Kabir kardeşini kucaklayıp odasına götürür. Thapki yanına gelir ve artık gerçek yüzünü göster der. Kabir ona gerçekleri anlatır. Thapki, Bihan kimseye zarar vermez der. İkili böyle atışırken Bihan gelir. Artist Kabir’i suçlar. Aklı sıra kardeşinin akli dengesi yerinde değil diye ondan utandığını düşünür. Kabir Bihan’ın yakasından tutup onu bu hale getiren sensin der. Bihan ben ne yapmışım en fazla evine girip yakıp yıkmışımdır der. 2 sene önce Thapki yanımda değildi diyerek laf kalabalığı yapar. Büyük ihtimalle Bihan konuyu anlamadı. Ama Thapki yakmışım yıkmışımdır sözünü duyunca gözleri büyür. Bihan bu eser gürler sönünce de özür dileyip yalvarmaya başlar.

Kabir, Thapki’ye Pandeyler’i evden kovma görevini verir. Kabir de Thapki’yi neyle tehdit ediyorsa Thapki salya sümük evdekilerin valizini alıp dışarıya koyar. Evdekiler anlaşılan evden atılınca arabaları da bırakıp gidiyor. Yolda öylece yürüyorlar. Kabir arabaya Thapki’yi oturtup yolda yürüyen Pandeyler’in üzerine arabayı kırar. Yeni bir teklifle Bihan’ın karşısına çıkar. 50 milyon karşılığında evi satın alabileceğini söyler. Bihan’da hayır diyerek karşılık verir. Thapki de aklı sıra Bihan’ı gaza getirmeye çalışır. Sen bırak 50 milyonu 5 rupi bile kazanamazsın der. Yani bunlarda zenginlik içinde sefalet sürüyor. Yeni bir ev satın almanın kime ne zararı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir