Aşk Bir Rüya 136.Bölüm Özeti- 5 Temmuz Pazar

Bihan Mektubu Okudu! Şankar ile Evlendi!

Vasu mucizevi bir şekilde uyanıp Thapki’ye bütün gerçekleri anlatmıştı. Aslında Bihan’ın eline Thapki’nin yazdığı mektup hiç geçmemişti. Thapki’nin gözünün önüne Bihan’a yaptıkları gelmiş,pişman olmuştur. Thapki ve Vasu birbirine sarılıp ağlar. Şankar da kapıda onları izleyip soluğu Kabir’in yanında alır. Kabir Thapki ve Bihan’ın bir araya gelmesine engel olmak için her şeyi yapacağını söyler.

Bihan ise annesine olanlardan dolayı çok üzgündür. O böyle düşünceliyken, Thapki ve Vsu merdivenlerden iner. Bihan sevinip annesine sarılır. Ama Vasu’nun o anda ki tek derdi Bihan’ın da gerçekleri öğrenmesi. Vasu, Thapki’yi çağırır hadi söyle der. Tabi Kabir ve Şankar engel olacaktır. Araya boş muhabetler sokup kaynatmaya çalışırlar. Şankar da onu destekler. Vasu yeter der Thapki konuşmalısın artık. Ama Thapki konuşacağı anda Vasu bayılır. İki ileri gittik bir geri. Vasu odaya yatırılınca Bihan Şankar’ı kovup Thapki ile konuşacaktır. Thapki beni affet deyip ağlamaya başlar. Bihan da Thapki’ye gül uzatır ve başka biriyle konuşuyorum deyip gider. Cımbızla Thapki’nin ağzından lafı alana kadar. Vasu uyanır Thapki’ye her şeyi anlattın mı der. Thapki hala özür dileye bildim der. Her şeyi senin yanında anlatmak istiyorum der. Vasu ise nerdeyse sinir krizi geçirecek. Kadın ne hallerde Thapki’yi düşünüyor ama Thapki hala mız mız davranıyor. Vasu, Kabir’in yapacaklarından korktuğunu söyleyip,her şeyin geç olabileceğini söylese de Thapki Kabir hiçbir şey yapamaz der.

Ertesi gün evde müzik töreni yapılacaktır. Dhruv, Aditi’ye sari hediye eder. Törende giyersen sevinirim der. Şada kapıdan gözetleyip aynı sairiden kendine de sipariş edip tören de giyer . Resmen Aditi’nin damarına basar.

Thapki tören için çok şık olmuştur. Her şeyi Bihan’a anlatacağım önce kızacak sonra affedecek der. Thapki hazırlanıp aşağı ineceği sırada Şankar’ın tuttuğu adamlar Thapki’yi kaçırıp saldırmaya başlar. Kabir de onu bulup kurtarır. İkisininde üstü başı yırtılmıştır. Şankar onların fotoğrafını çekmiş,Bihan’a yollar. Thapki Bihan ile konuşacağı sırada Şankar Bihan’a elindekileri sorar ve o da bakınca çıldırır. Fotoğfrafları havaya fırlatır. Herkes Thapki ve Kabir’i görünce Şoke olur. AArtık Vasu dayanamayarak direk konuya girer. Bu evden ayrılırken Thapki’nin hamile odluğunu söyler. Buraya kadar her şey normal. Bihan üzüldü bunu duyanlar da şaşırdı. Vasu şimdi mektup burada bende deyip uzattı ve Bihan kızın hamile olduğunu es geçip 2 sene önceki mektuba takıldı. Bu Thapki’nin el yazısı değil deyip ortalığı inletti. Thapki hamilelik raporunu verince ise Şankar’ın o testi değiştirdiğini gördük. Ne oldu şimdi? Bihan yine Thapki’ye inanmadı. Esti gürledi üstüne hakaret etti. Thapki’nin de tek hatası doğru yer ve doğru zamanı seçememesi oldu. Şimdi Bihan Şankar ile olan evliliğini tamamladı ve yine kötüler kazandı. Barki gelip Thapki’yi suçlar. Bihan senden defalarca özür diledi şu yaptığına bak der. Çutki ve Aditi ise Thapki’yi destekler. Bihan’ın ona layık olmadığını anlatırlar. Vasu da Thapki ile özel konuşur. Yine Thapki’yi destekler. Thapki şimdi Kabir sustuğu için tekrar planlar başlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir