Aşk Bir Rüya 134.Bölüm Özeti- 3 Temmuz Cuma

Şada Hamile!

Kabir, Thapki ile evliliğinin sahte değil gerçek olduğunu herkesin önünde açıklar. Sonuçta ne oldu biliyor musunuz? Kaybolmuş 2 yılın Koşi ve gerçeklerinin hiçbir anlamı kalmadı. Herkes Thapki’ye sırtını döndü ve Kabir’le evliliğinin yanlış olduğunu söylediler. Thapki de bu durumda yine hüngür hüngür ağladı.

Bihan odasına gider, eline silah alır. Ardından Kabir gelir ve ona korkak der. Herkesin hayatını mahvettiğini anlatır. Tabi Kabir evlerini yaktığın yıktığın insanlar diyerek geçmişte yaptığı işlere dikkat çeker. Bir nevi karma işlemiştir,şimdi o da kendi yuvasıyla sınav oluyordur.

Dhruv da Aditi ile Thapki Kabir meselesini konuşuyordur. Aditi Thapki’yi rahat bırakmaları gerektiğini söyler. Dhruv ise Thapki’nin yanlış yaptığını söylüyordur.

Thapki Kabir’in suratına su döker. Ağlayarak mıy mıy neden bunları yaptığını sorar. Kabir ise lafı ağzında dolandırır. Aynı şeyleri konuşup bir sonuca ulaşamazlar.

Şankar ise Bihan’ın odasına çokta yerleşmiştir. Şankar Bihan’a yakınlaşınca Bihan Şankar’ı itip kızar. Biz asla seninle karı koca olmadık olmayacağız deyip odadan kovar. Şankar hala biz biriz deyip durur.

Şada ise hala Pandeyler’in konağında planlar peşinde. Aditi’yi tatlıyla zehirlemeye çalışıyor. Şada tatlıyı Aditi’ye uzatınca Aditi onu alıp yiyecek neredeyse. Hala Şada’nın elinden bir şeyler alıp yemek nedir. Neyse ki Thapki durumu çark eder. Thapki, Şada’ya tokat.Daha sonra bayılır. Kimse önemsemez , herkes dalga geçmeye başlar. Şada’nın numara yaptığını sanıyorlardır. Vasu bir bakışta Şada’nın hamile olduğunu anlamıştır. Herkes Şada’yı sıkıştırır. Şada zafer kazanmış edasında Dhruv’un çocuğu der. Vasu artık dayanamaz ve Şada’nın babasına kızınızı götürün der.

Bihan da sen asla böyle bir şey yapmazsın yakınlarını kandırıp acı vermezsin diyerek Dhruv’a nasihat yollu lafını Thapki’ye sokar.

Thapki de dedektif tutmuş Kabir’in kim olduğunu araştırıyordur. Ama hiçbir şey bulamamıştır. Yine iş başa düşmüştür.

Kabir ve Şankar anlaşmış eş zamanlılık yaratırlar. Şankar zorla Bihan’ı alıp Kabir ve Thapki’nin odasına götürür. Kabir de o sıra Thapki’nin avucuna ismini yazar. Ama Bihan onca şey duyup da Thapki’nin istemiyorum sözlerini duymaz.

Konaktan müzik sesleri yükselir. Yine başrol de Şada vardır. Dhruv ile yaşadıklarını kameraya almış herkese gösteriyordur. Kaç bölüm geçti hala Şada’dan kurtuluş yok. Sinir etmeye devam ediyor. Aditi çok üzülür ve evi terk etmeye çalışır. Dhruv defalarca özür diler. Şankar da zekasından dolayı Şada’yı bilge ilan etmiştir. Kendisine yardımcı olmasını ister.

Thapki Kabir’in arabasına atladığını görünce onu takip etmeye çalışıyor. Ama Thapki arabayı Kabir’in burnunun dibinde sürdüğü için adam fark edip oyun oynamayı tercih ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir