Aşk Bir Rüya 133.Bölüm Özeti- 2 Temmuz Perşembe

Thapki Eski Haline Geri Döndü!

Aditi’nin çocuk partisi var bu bölüm. Ne oluyorsa bu partide oluyor. Şada partiye çomak sokmak niyetin de. Evet hala Şada bu evde ! Kendisini değil ama Aditi’yi tahtalı köye göndermeyi düşünüyor. Bu yüzden de kutuda duran zehirli bir yılan getirtmiş, partide Aditi’yi zehirlemeyi düşünüyor.

Yarım akıllı Şankar da kendini aşmış durumda. Eve garson kılığında iki adam sokuyor ve Thapki’yi kaçırmalarını istiyor.

Tören başlar herkes Aditi’ye hediyelerini verir. Thapki ise bu törene artık eskisi gibi gelme niyetinde. Thapki üstünü değiştirmeye gideceği sırada sahneye çağırılır ve dans etmeye başlar. Işıklar gider ve Bihan elinde davuluyla gelir. Daha sonra aralarına Kabir girer,oda sahneye çıkar. Şada da sahneye çıkıp dans eder. Üstüne Aditi’yi zorla sahneye çıkarır. Amacı yılanı serbest bırakıp Aditi’nin üzerine salmaya çalışmak. Dhruv ve Thapki gelip, Aditi’yi sahneden indirmeye çalışırlar. Burda da yılan Thapki’nin üzerine düşecektir. Ama Bihan durumu farkedince Thapki’yi kurtarır.

Thapki yukarı üstünü değiştirmeye çıkınca garsonlarda peşinden gidip onu kaçırmaya çalışacaklardır. Ama yapamazlar çünkü Thapki eski haline dönmüştür. Yine ışıklar gider. Çutki her yer karardı der. Thapki’nin sesi duyulur. Evet her yer çok karanlık ve bu karanlık benim dünyamı kapladı. Ama yine de ben sizi bu karanlıktan kurtarmaya geldim.Gözlerinizi açıp gerçekle buluşturmaya geldim. Bu gerçekte Koşi Devi ve kocasıydı der. Thapki konuşarak merdivenlerden iner ve hala her yer karanlıktır. Herkesin kafasında yavaş yavaş şimşekler çakmaya başlar. Yoksa Thapki geri mi döndü? Thapki konuşmasına devam eder. Bu aileye ne kadar sadık olduğundan bahseder. Sonra hepsinin tek kelime etmeden nasıl kapı dışarı edildiğini anlatır. Hiçbir hatam olmamasına rağmen tokatlanıp kapı dışına atıldım der. Kocası onu desteklemek yerine onu kapının önüne koyup ölüme terk etti. Evet ben Vani Oberoy değilim. Ben Thapki’yim der.Ve ışıklar…

Tabi uzun uzun bakışır Thapki ve Bihan. Ama Thapki’ye ilk koşup sarılan Aditi olur. Ne yalan söyleyelim Aditi’nin Thapki’ye tavır alacağını düşünmüştük. Sonra Bihan ve Thapki yüzleşmeye başlar. Thapki Bihan’a ne yani hayatına geri dönmek istediğimimi sandın der. Bihan çok acı çektiğini söyler. Son kez affetmesini ister. Thapki yine kendini düşündüğü için Bihan’a kızar. Ben 2 yıldır ne haldeydim hiç düşündün mü diye hesap sorar. İlk günden beri Vani olmadığımı anladın ama buraya neden Vani olarak geldiğimi ne yapmaya çalıştığımı anlamadın der. Vasu araya girip artık gerçekleri anlatmasını ister Thapki’den. Bihan’a sorması gereken o soruyu sormasını ister. Herkes bu sahneye odaklandıktan sonra Kabir araya girip tüm ambiyansı bozuyor. Bizler Thapki’nin intikam amacını beklerken Kabir Thapki ile sahte değil gerçek bir evlilik yaptığını söyler. Bunlarda da nasıl bir sistem var ise evrak imzaladığını sanıyorsun ama evleniyorsun. Kanıt olarak da düğün fotoğrafı gösteriyorsun. İşin garibi resmi kağıtta Vani Oberoy yazıyor. Bihan yine trip atıp gidiyor. Thapki de Kabir’e tokat atacakken Kabir elini tutup artık benim karım olmaya alışmalısın diyor.

Bihan bu olanlara inanmayıp eve polis getiriyor. Kabir’în sahte belge hazırladığını söyler. Yani bunların ne biçim bir sistemleri var. Bu belgelere elden mi bakılır. Hiç mi resmi daireniz yok. Şada ise kendisi tek bir koca bulamazken Thapki’nin 4. koca bulmasına ayar olmuştur. Ayrıca bu olaylar sayesinde Şada hala kargaşadan faydalanıp evde kalmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir