Aşk Bir Rüya 132.Bölüm Özeti- 1 Temmuz Çarşamba

Tüm Sırlar Açığa Çıktı! Koşi Evden Atıldı!

Dizi bu bölüm hareketlenmeye başladı. Birkaç bölümdür yerinde sayan dizi de kara göründü diyebiliriz. Thapki Koşi’ye öldürücü son darbe oyununu oynayacak. Koşi’nin itiraflarıyla Bihan sarsılacak. Vasu, Şada’nın babasını eve çağıracak! Kabir ve Şankar ise kaybetmeye hiç hevesli değiller.

Evde beklenen o tören günü. Tören başlamak üzere ama Bihan töreni durdurur. Çünkü töreni Koşi annesi gelmeden başlatılmayacağını söyler. Üstüne gereksiz iltifat eder. Vasu da ister istemez gıcık olur. Ayrıca Vasu özel bir misafirimiz var o gelince başlarız der.

Thapki ve Kabir bu tören bugün olmayacak deyip oyunlarını oynamak için oradan ayrılır. Bu arada Aditi övgüleri toplayınca Şada sinsi sinsi Aditi’nin yanına gider. Bu arada özel misafir de gelmiştir. Gelen misafir Şada’nın babasıdır. Babası Şada’yı evlilik kolyeli ve sindurlu görünce şaşırır. Vasu ise ona gereken açıklamayı yapar. Kızınız Dhruv adlı bir yıldızla evlendi. Bu evden o yıldızı görebildiğine göre kendi evinizden de görebilirsin diyerek Şada’yı tatlı tatlı evden kovar.

Thapki ise Koşi’nin yanına Thapki olmuş vaziyette gider. Ama Koşi uyuyordur. Millet onu aşağıda tören için beklesin bu kadın burada fosur fosur uyusun. Koşi Thapki’nin geldiğini görünce korkmaya başlar. Hayalet yine geldi der. Sonra kahkaha atmaya başlar. Aslında Vani değil Thapki olduğunu biliyorum der. Aşağı inip herkese anlatıp sana neler edeceğim der. Seni öldüreceğim zaten herkes Thapki’yi öldür biliyor, Vani’yi soran olursa da antlaşmamız bitti ve Amerika’ya döndü derim diyerek tehdit eder. Thapki bitti mi diye sorar. Hadi beni öldürmek istiyorsun anladım ama kendini neden öldürmek istiyorsun der. Koşi’ye bomba düzeneği bağlatmış ve geri sayım başlamıştır. Thapki ,gerçekleri anlatırsan seni ben kurtarırım der.

Koşi korkarak ve çığlık atarak Bihan’ın yanına gidip yardım ister. Bu sahne biraz uzun sürüyor. Anlarsınız ya her kafadan bir ses çıkıyor birazda Koşi’yi köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar. Son 10 saniye kala Koşi bülbül gibi şakılar. Bu eve Bihan’ın tek böbreğini alıp John’a vermeye çalıştıklarını,Naman ile evli olup John’un kendi oğlu olduğunu, Thapki’nin her şeyden haberi olup engel olmaya çalıştığını, bu yüzden de Bihan ile Thapki’nin arasını bozup bu evden kovdurttum der.

Bihan duydukları karşısında şok olmuştur. Yıkılmıştır adeta. Hiçbir şekilde karşılık veremez. Bu arada sürede dolmuştur. Şarkı çalmaya başlar. Koşi ise gülmeye başlar kurtulduğu için kısa süreli şaşkınlık yaşar. Bihan’ın bakışlarını fark edene kadar sırıtmaya devam eder. Vasu’nun tokatına maruz kalan isimlerden biri de Koşi olmuştur. Koşi bu sinirle Bihan’ın babasını da kendi öldürdüğünü de itiraf eder. Bu yüzden Bihan’a da acımadığını sokağa attığını anlatır.

Bihan tepkisizce odasına gider. Tüm aile de peşinden. Thapki’nin içi gider ama Bihan’a yanaşamaz. Bihan annesiyle de yüzleşme yaşar. Bauji ise polislere haber vermiştir Koşi’nin tutuklanmasını ister. Ama bizim melek kalpliler polisi istemez sadece Koşi’yi evden kovmakla yetinirler ki geri gelsin de yine ortalığı karıştırsın. Koşi evden kovulmuş ama Şankar ise hala o evdedir. Bu olayların üstüne Aditi bayılmıştır. Ama hala Şada evdedir. Yapıştı resmen gitmiyor. Doktor gelir ve Aditi’nin hamile olduğu haberini verir. Vasu ise Thapki ile konuşur. Artık Bihan’a her şeyi anlatmasını ister. Bihan da eve mumlardan özür dilerim Thapki yazmıştır. Bihan kollarını açmış, Thapki de ona doğru gelmek üzereyken, Şankar gelip Bihan’a arkadan sarılır. Bu gurursuz sümüklü böceğe hadini bildirmek yerine Thapki odasına kaçar. Odasında da Kabir vardır. Kabir de Thapki’nin Bihan ile tekrar bir araya gelmesine engel olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir