Aşk Bir Rüya 131.Bölüm Özeti- 30 Haziran Salı

Koşi de Vani’nin Thapki Olduğunu Anladı!

Thapki, kısa süreli de olsa eski haline dönüp Koşi’yi korkutmaya çalışır. Onun canını alacağını söyler. Tabi Kabir o gözlüklerden sonra Thapki’nin gerçek halini görünce kısa sürede şaşkınlık yaşar. Kısacası gözlerini alamaz.

Koşi’nin ise eli ayağına dolanır. Çığlık ata ata dolanır. Thapki onu görünce neler olduğunu sorar. Zorla Koşi’yi onu gördüğü yere götürür. Kimse yoktur. Thapki korkmaması gerektiğini söyler. Eğer ona bir şey yapmadıysan sana zarar vermez der, ama eğer aklını kaçırmıyorsan der.

Kabir ise kendini Thapki’ye iltifat etmekten alıkoyamaz. Yine böyle bir anda Kabir, Thapki’ye sarılır. Bihan bize bakıyor der hemde bu fırsatı kaçırmamış olur.

Şada ise yılın oyununu oynar. Aditi ve Dhruv’u otele yollar. Sonra ikisinin içeceğine de ilaç atıp Aditi’nin yerine kendi geçmiştir. Sonuçta her şey bir sindur ve evlilik kolyesine bakıyor.

Bihan ise Kabir ve Thapki’yi öyle sarılırken görünce bütün umutlarını tek tek yitirdiğini fark eder. Odunları kırarken, Thapki gelir Bihan gözleri nemli arkasını döner. Thapki süt0 verir, sonra dayanamayıp sarılırlar. Bihan artık bitsin bu belirsizlik cezamı çektim der gibi bakar. Sonra bir bakar ki aslında sarıldığı Şankar’dır.

Vasu, yine düşünceli düşünceli dolanır. Thapki,Kabi ile evlendi. Bihan nasıl yaşayacak diye düşünürken birden evin hizmetçisiyle çarpışır. Hizmetli de Bihan’ın odasındaki çöpleri taşıyordur. Vasu yere düşen kağıt parçalarını bulup kafasında birleştirmeye çalışır. Mektup, Şankar ve parçalar…

Koşi yolda yürürken bir araba fren yapar ve geri geri ona doğru gelir. Cam açılır ve içinden Thapki ona bakar. Kaza yapıp öleceksin deyip gider. Thapki arabayı Koşi’nin üstüne sürer. Koşi Bihan’a doğru koşar. Thapki diyemez ama araba üstüme üstüme doğru geliyor beni öldürecek der. Yine sahneye Vani çıkar.

Vasu da kafasındaki karışıklığın son bulması için Şankar’ın yanına gider ve neler çevirdiğini sorar. Şankar her zamanki gibi saf ayağına yatar. Vasu’nun gözü artık Şankar’ın üzerinde olacaktır.

Şada otelden dönen Dhruv ve Aditi’yi gül yapraklarıyla karşılar. Bir yandan da lafını sokar bir yandan da sindurunu ve evlilik kolyesini göstermeye çalışır. Dhruv adlı yıldızla evlendiğini söyler. İnsanları çileden çıkartır. Şankar da ateş yakmış mektubu yakmaya çalışıyordur. Vasu gelir Şankar mektubu gazetelerin arasına saklar. Vasu da gazeteleri alıp odasına götürür.

Thapki Koşi’nin içeceğine ilaç katıp uyutur. Koşi’yi ateşin başına götürmüş cenaze havası yaratır ama bunları kameraya çekmiş uyanınca Koşi’nin bu görüntüleri izlemesini sağlayacaktır. Yalnız Thapki her planın sonunda Koşi’nin yanında alınca soluğu bariz bir işler çevirdiği belli oldu. Koşi doğal olarak bbeni korkutamazsın Thapki diyerek Thapki’e tekrardan meydan okumaya kalktı. Ormana tuzak koyup bomba koydu. Koca ormanda Koşi nasıl ayarlıyor da Thapki nokta atışıyla o tuzağa düşebiliyor! Yapmayın şöyle senaryolar! Thapki’yi Kabir kurtarıyor. Bombanın patlamasına rama kala kabloyu kesip durduruyor. Thapki git diye bağırınca da seni bırakıp gidemem diyor. Bunlar Thapki’yi düşündüren sözler. Koşi ve Tapki ertesi gün törende ikisi de gerçekleri açığa çıkaracaktır sözde. Her zamanki gibi boş lakırtı mı izleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir