Aşk Bir Rüya 130.Bölüm Özeti- 29 Haziran Pazartesi

Thapki, Kabir ile EVLENDİ!

Thapki içi kum dolu düzenekte havasız kalmıştır. Bihan ve Kabir her yerde onu arıyordur. Yine Rampiyari başrolde! Thapki’yi oda kurtarmak istiyor. Ama Bihan Rampiyari’ye kulak kabartmıyor. Kabir ise Rampiyari’ye inanır onu takip eder.Ve sürpriz Kabir,Thapki’yi bulmuştur. Hemen Thapki’yi çıkarır. Bihan gelince kıskanır, Kabir’i Thapki’nin yanında kovar. Ben olduğum sürece Thapki’ye hiçbir şey olmaz der.

Kabir Thapki’nin canını yakmadan Bihan’ı nasıl bitireceğini düşünür. Thapki ile evlenmek en iyisi diye düşünür. Düşüncelerini Thapki ile paylaşır ve ilan ederler. Bihan yine bu haber karşısında deliye döner. Vasu’nun da yazık sesi çıkamaz. Sadece Thapki’in ileri gittiğini düşünüyordur. Dhruv da aynı fikirdedir aslında.

Vasu, Thapki ile konuşmayı dener,nasihat eder. Ama Thapki ben artık sizin bildiğiniz Thapki değilim der. Ben bir anneyim diyerek son noktayı koyar.

Vasu tüm gece uyuyamaz, bu durumu çözmesi gerektiğine inanır. Bütün bu saçmalıklar bir mektupla başladı diye düşünür. Thapki cüzdanında gördüğünü söyler, Bihan da parçaladığını anlatmıştır. Şimdi gerçek nedir? Vasu, bakalım bu sorunu çözebilecek mi? Bu dizide de neler oluyorsa kendi kendilerine yüksek sesle konuşmaktan geliyor. Şankar hemen odaya gelip Bihan’ın eski cüzdanı olduğunu söyler ve içindekileri yaktığını anlatır.

Pandeyler düğüne gitmeye karar verir. Bihan da sarhoş uyanmış kendini arabanın önüne atar. Düğüne engel olmaya çalışacaktır. Düğüne yetişmişlerdir. Ama Bihan yıkılır. Dhruv ve Vasu da üzülüyodur. Koşi de giden paralarına ağlar. Tek sevinen Şankar gibi duruyor. Bihan adamlarını Kabir’in üstüne salar. Kabir çok fena dayak yer. Dhruv engel olmaya çalışır ama Bihan onu da ittirir. En nihayetinde yemin etme sırası Bihan’dadır. Ateşin başına geçer. Thapki ile işte şimdi tüm bağlarını kopardığını açıklar. Madem bunu istiyorsun der . Ant olsun ki tüm bağlarımız koptu der. Artık beni ve sevgimi kaybettin der. Şankar’a da gün doğar.

Sahte düğün gerçekleştirilmiştir. Bundan sonrası gösterilmez, Aditi ve Şankar Thapki ve Kabir’in eve giriş törenini yaparlar. Thapki mutsuz ve ağlıyordur. Oysa ki istediği de olmuştur. Şankar da Bihan’ı sıkıştırıp durur. Bende gelin olmak isiyorum diye çocuk gibi söylenmeye başlar. Thapki de onu Şankar ile evlenmesi konusunda sıkıştırır.

Koşi’nin oyunları açığa çıkmak üzeredir. Naman ifade vermeye karar vermiştir. Ama Koşi buna izin vermeyerek Naman’ı zehirler. Thapki bir kere daha Koşi’nin gerçek yüzünü görmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir