Aşk Bir Rüya 129.Bölüm Özeti- 28 Haziran Pazar

Vasu, Thapki Hakkındaki Gerçekleri Öğrendi!

Pandeyler bu bölüm pikniğe gitmiştir. Tahmin ettiğiniz gibi sadece mekan değişti ama planlar ve yılanlıklar devam ediyor. Şada Aditi’nin peşinde, Kabir Bihan’ın, Bihan da Thapki’nin… Kabir olayları büyütüyor ve Bihan’a nişan alıp onu vurma girişimi oluyor ama başarısız kalır.

Bu bölüm yine Thapki belayı kendine çekmeyi başarmıştır. Piknikte hayalet ev diye bir yer vardır. Şada Aditi’yi oraya kilitlemeye çalışırken Dhruv gelir. Thapki o evden gelen sesleri duyar. Çocuk ağlama seslerine kayıtsız kalamayarak içeri girer. Kamçamlan bir sürü çocuk kaçırıp oraya kilitlemiş ve dilendirmeye çalışcaktır. Thapki bunu duyar duymaz içeriye atlar. Tabi Kamçamlan’ın adamları hemen yakalayıp bağlar. Bihan’da Thapki’yi göremedikçe endişelenir ve onu aramaya başlar. Thapki’nin su şişesini bulup o da o eve girer. Thapki’yi ve çocukları kurtarır. Thapki ile aralarında çocuk mevzusuyla ilgili sürtüşme yaşanır. Thapki kendi çocuğunu ağzından kaçıracakken ev halkı toplanır. Kamçamlan tutuklanıp gider.

Thapki ve Kabir Bihan hakkında konuşur. Bu konuşmaları Vasu duyar. Vasu, duyduklarına inanamaz. Thapki karşısında duruyordur ve ölmemiştir. Eve gidince Vasu Thapki’nin önüne gazete atar ve okumasını söyler. Israr edip bağırır. Thapki’nin eli ayağına dolanır ve kekeleyerek okur. Vasu, Thapki olduğunu anlayınca ağlayarak sarılır. Thapki ben Vani’yim demeye çalışsa da Kabir ile konuştuklarınızı duydum der. Thapki artık bir şey diyemez ve anne diyerek sarılır. Ona tüm yaşananları anlatır. Vasu duyduklarna çok şaşırır.Thapki’nin bebeğini kaybettiğine inanamaz. Ama bundan Bihan’ın haberi olmadığına emindir. Bunu kendince Bihan’a sorup olanları anlayacağını söyler. Bu konşulanları duyan biri daha vardır. Şankar… Şankar bu kadar safken Bihan’ a mektup yazmak aklına gelir. Tabi Bihan mektubu okumadan yırtar. Yine zamanlama hatası olur. Vasu Şankar dan sonra Bihan’ın yanına gider. Vasu mektubu sorunca Bihn hiddetle Şankar’ın mektubu olduğunu sanarak yırttım paramparça ettim der. Vasu da bunu Thapki’nin mektubu sanar. Yani olaylar kördüğüm olur. Vasu ağlayarak Thapki’nin yanına gider ve kendisinin de bir anne olduğunu söyleyerek onun yanında olacağını söyler.

Diğer tarafta Şankar ise Thapki’yi bayıltıp kaçırır. Düzenek kurup Thapki’yi içi kum dolan bir şeyin içine oturtur. Kabir ve Bihan da Thapki’yi aramaya koyulur. Bakalım Thapki’yi bulan kim olacaktır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir