Aşk Bir Rüya 128.Bölüm Özeti- 27 Haziran Cumartesi

Kabir, Bihan’ın Düşmanıymış!

Aditi ve Bihan, Vani için gereksiz yere yükselirler. Şada da bu durumdan faydalanmak için Aditi’nin meyve suyuna ilaç atıp Bihan kılığında odaya girerek Aditi’ye vurmaya başlar. Aditi şimdi Bihan’ın kendisine saldırdığını düşünüyordur. Şada gittikten sonra tesadüfün böylesi Bihan odaya girer. Aditi’ye yardımcı olmaya çalışır. Ama Aditi bağırmaya başlayınca herkes odaya toplaşır. Aditi herkese Bihan’ın ona saldırdığından bahseder. Kimse bu söylenenlere inanamaz. Bihan da herkesin bu tutumuna sinirlenip odadan dışarı çıkar. Sümüklü Şakar’da Bihan’ın yanına gitmiş hesap soruyordur. Bihan zaten burnundan soluyor, çık dışarı Şankar diye bağırır.

Şada, Bihan’ın kıyafetlerini alıp yıkayacakken Şankar onu görür. Zeki kız demek ki tüm bu olanların arkasında Şada var deyip Bihan’ın yanına gider. Bihan da Thapki’nin peşinde sen bana güveniyor musun diye sorar. Thapki cevap vermez. Ama Thapki Bihan’a sonsuz güveniyordur. Çünkü Bihan’ı tanıdığı için ne yapıp yapmayacağını biliyordur. Kalkıp da tokat atmıyor. Neyse Şankar ise bu durumdan faydalanmaya karar verir. Bihan Şankar’ın kendisine inandığı için ona sarılma gafletinde bulunur. Ne yani Thapki sana inanmıyorsa ben inananıyorum der. Böylece Şankar gaza gelmiş gerçekleri söylemeyecek ve Bihan’ın kendisine yakınlaşmasını bekleyecektir.

Kabir Thapki’nin isteğiyle gerçekleri açığa çıkarmaya çalışacaktır. Sabah Şada uyandığında başı dönüyodur. Şada içeri giren Kabir’i görğnce onu Dhruv sanarak boynuna atlar ve her şeyi anlatır. Daha sonra herkes kapıdan girer ve gerçekleri öğrenir. Vasu, tek tokatla Şada’yı yere serer. Bakalım hala Şada o evde kalmaya devam edecek mi? Evet kalmaya devam ediyor. Koşi onu kapıdan dışarı atacakken Şada onu tehdit eder. Thapki olaya el atar ve evin sahibi olduğunu vurgulayarak Şada’yı evden kovar. Ama Şada hala Koşi’yi tehdit ediyorken Koşi’nin etekleri tutuşur. Koşi, Şada’nın bu evde hizmetçi olmasını ister. Vasu şiddetle kovulmasını savunurken ,Thapki bu hizmetçilik fikrine sıcak bakar.

Şankar ise gerçeklerin açığa çıkmasına hiç hoşnut kalmaz. Bihan’ın tekrar Thapki’ye dönecek olması fikri onu çıldırtır. Görüntümü bile Thapki yaptım der , Şankar eski haline dönmeye karar verir.

Gece yarısı Bihan kapıda telefonla konuşurken Kabir’in dışarı çıktığını fark eder. Merak edip takibe başlar. Kabir bir eve girer. Elleri zincirlenmiş halde bir kıza yaklaşıp başını okşar, ona yemek getirir. Kız bağırmaya başlar. Kızı sakinleştirmeye çalışır. Kabir ayak sesleri duyar. Bihan daha eve girmeden dışardaki ayak seslerini duymuştur tıpkı Pubgy oyunundaki gibi.

Ertesi sabah Çutki ve Barki, Şada’yı hizmetçi kıyafetleri içinde görünce keyif olurlar. Koşi de makyajsız tam bir cadıya benzemişsin der. Şada yerleri silerken Koşi’yi görüp yanına çağırır ve hemen yerleri süpürmesini ister. Yoksa her şeyi anlatırım der. Koşi hemen yerleri silmeye başlar. Şada yine herkese kök söktürmeye devam eder.

Bihan, Kabir’in odasına gitmiş tüm odayı dağıtmış bir şeyler arıyordur. Bihan, bir fotoğraf bulmuştur. Kabir, Bihan ile kavga etmeye başlar. Kabir fotoğrafı istyordur, Bihan da fotoğraftakinin kim olduğunu soruyordur. Kabir dayanamaz ve yumruk atmaya başlar. Kavgayı Vani ayırmaya çalışır.Bihan sevgilisi ya da karısı der. Kabir de fotoğraftaki benim kız kardeşim der. Onun öldüğünü söyler.Tüm ailesini araba kazasında kaybettiğini açıklar. Thapki ayaküstü Bihan’ı azarlar. Ama farkında değil kendi elleriyle bir belayı eve sokup sırrını anlattı.

Kabir yine kız kardeşinin yanına gider. Pasta götürmüştür. Mumları yaktığı esnada kız korkup kaçmaya başlar. Kabir kız kardeşine sarılır ve Bihan Pandey seni asla affetmeyeceğim der. Sonra geçmişten görüntüler gelir. Bihan eski işini yaparken bir ev basmış ve herkesi çıkarmaya çalışıyordur. Çıkarttıkları kişi de Kabir’in kız kardeşi çıkıyor. Hemen telefonla Kabir’i arıyor. Kabir akşam geldiğinde ise ev yanıyordur. Kız kardeşi oğlunu ve kocasını yangında kaybeder. Kabir de anlayacağınız Bihan’ın düşmanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir