Aşk Bir Rüya 127.Bölüm Özeti- 26 Haziran Cuma

Kabir, Thapki’ye Evlenme Teklifi Etti!

Thapki nerdeyse iki adamı birbirine düşürdü. Genel olarak bu bölüm gaza gelen Kabir’in Bihan ile inatlaşmasını ve Şada’nın ise Aditi’nin peşinde yaptığı bitmek bilmeyen planlarını izleyeceksiniz. Hala daha Vani’nin aslında Thapki olduğu anlaşılamadı. Bir önceki bölümden farkı yok.

Thapki çantasında mango şekerini ararken bittiğini fark eder. Şeker paketi elinden düşer. Bunu da Bihan ve Kabir aynı anda tutar. Aralarında rekabet başlar. İkili çarşıda mango şekeri aramaya koyulur. Çarşıda da her yer kapalıdır. Bihan kendi yöntemiyle dükkanın kilidini kırıp zorla 1 paket şeker alır. Eve dönüp Thapki’ye gövde gösterisi yapar. Ardından Kabir gelir. Bihan Kabir’e de havasını atar. Oysa ki Kabir fabrikadaki tüm mango şekerlerini almış evin önüne yığmıştır.

Evdekiler,Aditi’nin boş gelin adetleriyle zaman dolduruyorlardır. Kızın eski evinde kimse yoktur ama Aditi Şada’nın doldurmasıyla o eve gider. Şada’nın amacı farklıdır. Evin ortasını kazmış çimentoyla doldurmuş Aditi’nin içine batmasını sağlamaktır. Ama Dhruv Aditi’ye sürpriz yaparak arkasından gelmiş ve o çukura düşmeyi becermiştir. Aditi bunların Şada’nın yaptığını anlamış ama susmayı tercih etmiştir.

Gece olduğunda Thapki bütün kutuların arasında Bihan’ın getirdiği kutuyu bulup sinirinden çatlayarak mango şekerini yemeye çalışır. Kabir Thapki’yi görür ve ne yapmaya çalıştığını sorar. Thapki de başından geçen olayları anlatır. Herkese mesafeli duran kız hiç tanımadığı adama bütün sırrını anlatıyor.

Ertesi gün Aditi’nin yen gelin görme adeti vardır. Burada Thapki ile Aditi yakınlaşır abla kardeş gibi olduklarını söyler. Şada ise yine Aditi’nin yüzünü bozmaya niyet eder. Ama Aditi senin bu oyunlarına karnım tok der gibi Şada’yı mağlup eder. Kabir de turist gibi elinde telefon herkesi videoya alıyordur. Thapki bu sefer Şankar’ı da alıp getirir. Yeni gelin görme adetini onunda tamamlamasını ister. Bihan da Şankar’ın yüzünü açıp bir şeyler takar. Thapki’nin suratı ekşir. Yapacağı şeylerin sonucunu da düşünerek hareket etmesi gerekli.

Bihan Thapki’den artık durmasını söyler. Yine defalarca af diler. Thapki’nin anlık gönlü kaysa da intikamı ağır basar. Bihan Thapki’ye resim göstermek ister. Thapki örtüyü kaldırdığında beyaz boş bir tabloyla karşılaşır. Thapki Bihan’ın dalga geçtiğini düşünür. Bihan tablonun başına geçer ve toz boya atar. Thapki’nin resmi ortaya çıkar. Thapki’nin etkilenmesine ramak kala elektrikler gider. Kabir görünür. Hangi ara o kadar mumu dizdi de Thapki’ye o mumların arasında evlenme teklifi etti şaşıp kalacaksınız. Thapki de yüzüğü takıp evlenme teklifini kabul eder. Bihan yaptığı sürprizin karşılığında Thapki’nin Kabir ile evleneceğini tahmin etmezdi. Kabir Bihan’a dönüp bizi tebrik etmeyecek misin diye sorar. Bihan önce tebrik eder sonra da mumu alıp yaptığı resmi yakar.

Thapki odasına kaçıp ağlamaya başlar. Arkasında tekrar Bihan görünür. Bihan bende acı çekiyorum artık beni bir kenara atma der. Thapki de dayanamaz ve Bihan’ın boynuna atlar. İkili sarılır ve özür dilerler birbirlerinden. Ta ki Kabir’in gelip elini çarpana kadar. Thapki ayak üstü hayal görmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir