Aşk Bir Rüya 126.Bölüm Özeti- 25 Haziran Perşembe

Thapki, Kabir ile Evlenecek!

Bihan,Şankar’ı azarlayınca Şankar tribe girmiş kendini yakmaya çalışır. Bunu da saf Thapki yer. Nerdeyse Bihan ile Şankar’ın arasını yapacaktır.

Vasu tekrar Bihan ile konuşmayı dener. Vasu Vani’nin Thapki olmadığına ikna etmeye çalışsa da Bihan da Vani’nin Thapki olduğunu savunuyordur.

Koşi de Naman’ın yanına gider ve planlarından bahseder. Bu ikili hala durmayacak. Şada da Aditi’nin odasına gitmiş kızı kışkırtıyordur. Önce Aditi sonrada Dhruv ile dalga geçe geçe gider. Şada’nın neler planladığını düşünürken kendini hemen belli eder. Aditi ile Dhruv’un yataklarını kırmıştır. Dhruv Aditi’yi hemen başka odaya gönderir.

Thapki ise Kabir’i arıyordur, evliliğe ikna etmek için uğraşıyordur. Bihan da Thapki’nin peşinde evlilik kolyesini takmaya çalışır. Kabir de Thapki’den kaçar kaçıncı yüzyıldayız böyle evlilik mi yapılır der. Thapki elin adamını evde kalmaya ikna etmeye çalışıyordur. Thapki, Kabir’in gözünü parayla boyamaya dener. Yine aynı şekilde Şada da görmemiş gibi adamın önüne yığınla para koyup sen hiç bunları bir arada gördün mü diye dalga geçer. Kabir de paraları yakmaya çalışır. Kendi hesabını gösterir onlara. Anlaşılan Kabir hepsinden daha zengindir.

Thapki,Kabir’in işi için aradığı belgeyi ona getirir ve kaşılığında evde kalmasını ister. Yani anlayacağınız Thapki eve intikam için dönüyor. Bihan inanmıyor. Thapki kapıdan giren ilk kişiyle evlenirim diyor.İçeri Kabir giriyor. Thapki tanımadığı bu adamı evde tutup evliliğe ikna etmeye çalışıyor. Bihan da bir yandan hadi evlenin de göreyim diye kızıştırıyor. Thapki ve Kabir’i bir arada görünce deliye dönüyor. Şu ana kadar olan durumun özeti bu. Anlayacağınız tuhaf bölümleri atlattık daha tuhaf bölümler kapıda.

Şada ise yatak krizinden sonra , yediği yemeğe alerjisi olan tozdan katıp Aditi’yi suçlar. Odalarının kilidini bozar. Aditi hangi ara böyle mıymıy bir kıza dönüştü. Divakar’ın hakkından gelirken şimdi niye süzülüyor ?

Thapki,baktı Kabir den hayır yok onu evden gönderir. Bihan da sevinir, eski fotoğraflarının olduğu yere götürür Thapki’yi. Bihan duygusal konuşmalar yaparken Kabir içeri davullarla girer. Thapki’nin teklifini kabul etmiştir. Ama onunda şartları vardır. Gerçek bir evlilik olmayacaktır. Kadınlar onu alımlı bulduğu içi Thapki aşık olmamalıdır. Kabir kulağında kulaklık evin içinde spor yaparken Bihan dövmemek için kendini zor tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir