Aşk Bir Rüya 124.Bölüm Özeti- 23 Haziran Salı

Thapki’nin Suçsuz Olduğu Ortaya Çıktı!

Thapki Aditi’yi buzdolabında bulur. Onu son anda donmaktan kurtardı.Herkes endişeli bir şekilde bunu kimin yaptığını anlamaya çalıştılar. Acaba evde Şada gibi bir insan varken bunu kim yapmıştır?

Koşi ve Naman ise tekrar evleniyordur. Sırf Vani’ye evli olduklarını kanıtlamak için evleniyorlar. İlginç bir durum gerçekten. Pandeyler bu düğüne yetişebilecek mi derken birden orada bitiyorlar. Koşi ve Naman sonumuz geldi bakışı atıyor. Dhruv atlıyor. Bu ikisinin gerçek yüzünü gördünüz. Thapki’nin size anlatmak istediği şeyi göremediniz deyip herkesi suçlar. Biz Koşi ve Naman evliliği ile Thapki’nin evden atılmasını bağdaştıramadık. Koşi baktı olacak gibi değil anında Naman’ı satıyor. Bu adam beni buraya zorla getirdi deyip Bihan’a sığınıyor. Babanı bile öldürdü diyor. Üstüne Koşi Dhruv haklı Thapki’de haklıydı diyor. Bu adam kendi oğlu için senin böbreğini naklettirmek istedi gibi cümleler kuruyor. Senin tek böbreğini bildiği halde senden almak istedi Thapki haklıydı diyor. Bihan ve Naman duyduklarına inanamıyor. Naman da evet Thapki haklıydı deyip Koşi’yi sürükleyip götürür. Bihan amcası Naman’ı dövüyor bir yandan da Thapki’nin öcünü alıyordur. Daha sonra Naman’ı alıp polise teslim ederler. Koşi kendini acındırmaya başlar.

Şada ise ortaya bir laf atar. Vani’nin bütün bunları bildiğini bilerek herkesi getirdiğini söyler. Dhruv atlar ve bu planı kendisi yaptığını söyler. Ben Thapki’yi tanıyorum keşke 2 yıl önce sizde anlasaydınız diyerek lafını sokar. O zaman Thapki bizimle olurdu derken Bihan ağlıyordur. Pişmanlık gözyaşları mı yoksa? Vasu da ağlanıp kendini dövüp durur. Son pişmanlık neye yarar her şeyin bedeli var!

Koşi Naman’ı ziyarete gider. Onu orada bırakmayacağına dair söz verir. Birde yeni düşmanının Dhruv olduğunu söyler.

Bihan, Thapki’yi kolundan tutup bahçeye götürür. Hem kendi gözünü hemde Thapki’nin gözünü bağlayıp dans eder. Böylece görmeden Vani değil Thapki olduğunu anlar. Bihan, Thapki’nin ayaklarına kapanır.Son bir kez affetmesini ister. Thapki affetmeyip Vani olduğunu söyler. Bihan nasıl olsa tekrar evleneceğiz der.

Dhruv ve Thapki konuşurken Sankar duyar. Thapki’nin dönüp intikam almaya çalıştığını anlamıştır. Herkese söylemek ile söylememek arasında kalmıştır. Herkese söylerse gerçeklerin açığa çıkıp tamamen Bihan’ı kaybetme ihtimalini düşünür. Thapki ve Dhruv ise Bihan’ın bebekten haberi olup olmadığını sorgulamaya başlamıştır. Sankar ise bu mektubun peşine düşer.

Thapki ise Bihan’ın mektubu görüp görmediğini merak ediyordur. Bu yüzden bir şey deneyecektir. Thapki kapıdan içeri girdiğinde Bihan,Thapki’nin başından aşağı çiçek döker. Thapki aldırış etmeden yanına gazete bırakıp gider. Bihan’ın ise eline hiç gazete alıp okuduğunu görmemiştik onu da gördük. Haberde adamın dikkatsizliği yüzünden eşini ve çocuğunu kaybettiği yazıyordur. Bihan ayaküstü edebiyat yapar. Üstüne gereksiz tribe girip gazeteyi yırtar evin ortasına çöp diye atar. Thapki ise bu hareketinden etkilenmiş ve hamile olduğundan haberi olmadığını düşünüyor. Her şey yoluna girmek üzereyken Sankar mektubu bulup Bihan’ın cüzdanının arasına koyar. Thapki Bihan’ın odasında volta atmaya gider gereksiz yere. Göre göre de cüzdanın arasındaki mektubu görür. Kapıları çarpa çarpa Dhruv’un yanına gelir.

Şada ise Aditi’yi sıkıştırmış kızı boğmaya çalışıyor. Thapki görüp geliyor. Çıkan kargaşa da Aditi ve Dhruv’un birbirini sevdiği ortaya çıkar. Hemen Bihan ve Vani’nin evleneceği gün Aditi ve Dhruv’un da düğününün yapılmasına karar verilir.

Thapki ise çok sinirli. Sankar’a gidip Bihan’la evlenmesini ister. Thapki törenlere katılacak ama düğün esnasında Sankar onun yerine geçecektir.

One Comment on “Aşk Bir Rüya 124.Bölüm Özeti- 23 Haziran Salı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir