Aşk Bir Rüya 123.Bölüm Özeti- 22 Haziran Pazartesi

Koşi ve Naman’ın Sırrı Açığa Çıkacak Mı?

Bihan, Vani ile evlendiği anı hatırlayıp üzülüyordur. Vasu gelir ve bu birlikteliği bozmasını ister. Tehdite boyun eğmemesini kendi başlarının çaresine bakacağını anlatır. Bihan da durduk yere Thapki’yi suçlamaya başlar. Bu olanların hepsi onun yüzünden oluyor diyor. Haspaya bakar mısınız bir dönüp aynaya bak! Kendine hiç suç kabahat bulmuyor. Bu konuşulanları kapıdan Thapki duyar. Bihan, Koşi annemi kabul etmedi onu öldürmeye çalıştı diyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Thapki kim adam öldürmek kim ! İşin komik yanı ise Thapki’yi evden kovdum ve durup da arkasına bakmadı gitti diyor. Düşünebiliyor musunuz Thapki’ye tokat atıp hakaret edip evden kovuyor ama Thapki gittiği için suçlu oluyor. Gerçekten çok bencilce bir düşünme tarzı.

Bihan kendi kendine kükreye dursun başına gelenler müstahak. Öte yandan Dhruv ise leyla olmuş evin içinde dolanıyordur. Oda Aditi’ye beslediği duyguları Thapki’ye anlatma konusunda endişeli.

Koşi ve Naman barıştılar. Dhruv ve Thapki ise onların peşinde! Şada manyağı ise Aditi ‘yi kendince cezalandırıyor. Bütün gün ablası gibi kekeleyerek konuşmasını ister. Dhruv ise Şada’nın karşısına geçip oda Thapki gibi kekelemeye başlar. Dhruv Şada’yı engellemiş,Aditi’yi korumuş olur.

Saf ayağına yatan Şankar ise Bihan’a yakınlaşmış ve aşklarını yaşayarak Vani’ye kanıtlamamız lazım der. Bihan da Vani’yi alt etmek için Şankar’a yakınlaşır romantik geceler hazırlayarak gül uzatır. Bihan kendi elleriyle Şankar’a pasta yedirir,birlikte dans ederler. Thapki de izler. En son dayanamaz ve eline aldığı bir bardak suyu Şankar’ın yüzüne suyu fırlatır. Bihan ise yaptığı bu hareketle bana aşık mı oldun diye sorar. Kendine fazla güvenen Bihan’ı Thapki şerefimi korumaya çalışıyorum diyerek susturur. Yine onu Thapki’ye davranış şekli yüzünden vurur. Thapki, Vani olarak Bihan’ın hakkından iyi geliyor.

Thapki’nin ise Koşi ve Naman arasındaki bağı açığa çıkarmak için yaptıkları ise çok sıktı. Sonuçta ikilinin evli olmasının açığa çıkması Bihan’ın Thapki’yi evden kovmasıyla bir alakası yok. Asıl amaç Koşi’nin Bihan’ı öldürmeye çalışmasıydı. Ayrıca iki insanın evli olduğuna dair hiç mi resmi evrak yoktur . Fotoğrafların peşinde dolanıp duruluyor!

Aditi ve Dhruv cephesinde ikili birbirine açılmıştır. Tabi Şada yanlarındayken bu durum nasıl olacak merak konusu.

Vani, Koşi ve Naman’ın tekrar evlenmesini ister yoksa kendisi de Bihan ile evlenmeyi reddecektir. Bu yüzden Naman yakalanmamak için Bihan’ı kaçırtır. Şada da Aditi’nin içeceğine ilaç atıp onu buzdolabına koyar. Dhruv Bihan’ı kurtarmak için yola çıkar. Thapki de ev halkını toplayıp nikahı basacaktır. Ama Aditi ortalıkta yoktur. Bakalım Thapki bu sırrı açığa çıkartabilecek mi?

One Comment on “Aşk Bir Rüya 123.Bölüm Özeti- 22 Haziran Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir