Aşk Bir Rüya 122.Bölüm Özeti- 21 Haziran Pazar

Bihan ve Thapki’nin Yüzükleri Takılıyor!

Bu bölüm Bihan ve Thapki’nin nişanı üzerine kurulu. Thapki ve Dhruv ise Koşi ve Naman arasındaki dengeleri bozmak üzere. Koşi Vani’nin gelini olacağından tüm mal varlığın üstüne konacağını düşünüyor. Naman ise Vani’nin kendisini dışlayıp Koşi’ye yakınlaşması canını sıkar. Vani üstüne Naman’ı tersleyince tüm havası söner.

Aditi ise Dhruv’a aşık olduğundan istifa etmesi gerektiğini düşünür. Dhruv ise istifa mektubunu yırtıp Şada ile arasında hiçbir şeyin olmadığını söyler. Bu tarafta hızlı ilerleyen bir ilişki gözüküyor.

Bihan Thapki’nin odasına gidip onu tehdit etmeye başlar. Aklı sıra düğünden sonra onu bezdireceğini bir nevi gözünü korkutmaya çalışır. Thapki’ye şartlar sunar. Allahtan Thapki’nin kafası çalışıyormuş da Bihan’ın kağıdını yırtıp atar. Şart üstüne şart olmaz. Thapki ise evlenmek istemezsen tüm ailen hapsi boylar diyerek son noktayı koyar. Bihan ise dumura uğrar ve odadan kuyruğunu kıstırıp gider.

Yüzüklerin takılmasına engel olmak isteyen Şankar planlarına başlamıştır. Kocaman akrep getirtip Thapki’nin elini sokmasını sağlayacaktır.

Bir yandan da ev halkı uğurlu vakti kaçırmaması için Bihan’ı tehdit edip durur. Bugüne kadar gördük uğurlu vakitlerin ne kadar işe yaradığını. Thapki mesela bu uğurlu vakit sayesinde kaç kere gelinlik giydi,giyecek gibi de duruyor.

Thapki Koşi’nin yanında Naman’ı aşağılamaya devam eder. Özellikle bunu bilerek yapar Koşi’de sesini çıkaramaz. Bu yüzden Naman, Koşi’ye çok bozulur.

Törene Şankar akrebi getirmiştir. Ama Şankar’ın yapmak istediği şey sonuca ulaşamaz. Thapki ve Dhruv eve bir adam getirtir. Koşi’yi öldürmeye çalışacaktır. Tabi ki bu bir oyundur ve suçu Naman’ın üstüne atmaya çalışacaklardır.

Herkes birbirinin kuyusunu kazmaya çalışırken sonunda yüzükler takılır. Bihan Thapki’nin odasına onu kızdırmaya gittiğinde Thapki böcekten korkup bağırmaya başlar. Bihan, Thapki’yi hatırlar. Thapki korkusundan yine Bihan’ın üzerine düşer. Kapının önünden geçen Şankar bu manzarayı görünce dayanamaz. Gece olunca Thapki’nin odasına gelip photoshoplu çok korkunç bir yangın çıkatır. Ama olay büyümeden Koşi gelip söndürür. Şankar ise Koşi’nin gazabına uğrar. Ama umurunda değildir. Oda Koşi’ye karşılık verir. Şankar artık Koşi’ye boyun eğmeyecektir.

One Comment on “Aşk Bir Rüya 122.Bölüm Özeti- 21 Haziran Pazar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir