Aşk Bir Rüya 121.Bölüm Özeti- 20 Haziran Cumartesi

Dhruv ve Aditi Birbirini Seviyor!

Thapki adım adım intikamına gidiyordur. Ama bu intikamını nasıl alacak hala anlamadık bir öyle bir böyle. Özellikle bu bölüm Thapki’nin sıkan hareketlerinden gına geldi. Elinde hamilelik belgesi anca ona bakıp duruyor. Bihan yanına gelince ödü kopuyor. Saçma saçma hareketler.

Yarım akıllı Şankar, Thapki’yi öldürmeye çalışıyor. Bir iki girişimi de oluyor. Şankar’ın gözü Bihan’dan başka kimseyi görmüyor. Şankar, patlayıcı dizmiştir. Thapki’nin de o halkanın içine girmesini sağlar. Thapki içindeyken patlar ama ölmez. Bihan kurtarır. Şankar da öylece izler. Ayrıca bu Koşi Şankar’ı neden evden kovmuyor? Hadi onu geçtik Şada hala o evde ne yapıyor? Koşi Şankar’ı döverek uyarır. Kız alışkın olduğu için bu dayaklar onu yıldırmıyor.

Dhruv ve Thapki’nin yeni hedefi Naman. Onun konağa gelmesini sağladılar. Bunu da Koşi hasta çabuk gel diyerek yaptılar. Anlaşılan Şada ve Koşi’nin arasının açılması gibi Naman ve Koşi’nin de arasını açmaya çalışacaklar. Bihan Naman’ı görünce boynuna atlar. Naman’ın diğer bir şoku ise Thapki kılıklı Vani’yi görünce olur. Thapki ise kendisine Thapki denildiği için atarlanmıştır. Böyle bir ezikliği aşağılanmayı kabul edemeyeceğini söyler. Thapki’nin zayıflığından korkaklığından dem vurur. Bihan cevap vermeden sinirlenerek gider.

Bihan bu konuşmanın öcünü Thapki’den alacaktır. Bihan kapıyı yıkarken yine suları Thapki’nin kafasından aşağı boşaltır. Thapki’nin ayağı kayıp düşecekken Bihan yine onu tutar.

Diğer tarafta babaanne ise 2 yıl sonra tribe girmiş Thapki hakkındaki gerçeği açıklayacağım diye gaza geliyor. Ah heyhat Koşi gelip onu susturuyor. Babaanne hemen dut yemiş bülbül oluyor.

Thapki odasında hamilelik belgesine bakıp dokunup ağlayıp şekilden şekile giriyor. Dhruv dikkatli olmasını istiyor. Sonuçta o elindeki bir oyuncak değil. Kendini açığa çıkaracak bir belge. Her dakika elinde tutamazsın. Başına gelen onca şeyden sonra ders çıkarmıyorsan daha biz ne yapalım! Sırada Divali bayramı var. Anneler çocukları için oruç tutup tören yapacak. Tabi Bihan Koşi,’nin de oruç tuttuğunu sanıyor. Koşi, Bihan için oruç tutuyorum ayağına gizli gizli yemeğini yiyor.

Bu arada Aditi gönlünü çoktan Dhruv’a kaptırmış durumda. Dhruv da aynı şekilde Aditi’ye karşı. Ama Şada ikisinin arasına kara kedi gibi girecek.

Thapki yine odasında o gereksiz belgeyi elinde tutup konuşuyordur. Bihan gelince bir hallenir heyecanlanır. Zaten kapılarda ardına kadar açık. Bihan ile Thapki’nin arasındaki ilişkiyi de çözemedik. Bihan da bir yakınlaşıyor bir tehditler ediyor. Yok sindur sürmeye çalışıyor.Bu sahnelerde uzatmalara gidilmiş.

Divali töreni için deniz kenarına gelinmiş,törene orada devam ediliyor. Thapki ve Dhruv Koşi’yi yemek yerken görüyorlar ama Bihan görmüyor. Thapki ise sahil kenarında elinde yine o belge. Allah’ım gına geldi hepimize. Rüzgar esiyor belge uçuyor yakalıyor belge Bihan’ın ayağına düşüyor. Herkes dua etmek için suya giriyor. Thapki su da yine elinde o belgeyi tutuyor. Cebiniz yok bir şeyiniz yok suya giriyorsun yanında ne diye taşıyorsun ? Dua ederken belge suya düşüyor. Oradan akıntıya kapılıyor. Thapki gözünü açtığında çocuğunu kaybetmiş gibi belgenin peşinden gisip açılıyor. Bihan kurtarmak zorunda kalıyor. Gereksiz drama yapılıyor. Bihan bu ne kadar önemli belge ki açıldın ölecektin deyip elinden alıyor. Thapki laf salatası yapıyor, Bihan da meraksız belgeyi geri veriyor. Kağıtta kaliteliymiş su da ıslandı ama hiçbir şey olmadı.

Şada ise evde romantik masa hazırlamış Dhruv’u çağırmıştır. Romantik masanın başında Dhruv Aditi’yi görünce şaşırır. İlk onun hazırladığını düşünür. Aditi de Dhruv’u sevdiğini söyler. Ama Şada gelince ortamın havası kaçar. Üstelik Dhruv kızar törenden çağırdığı için. Dhruv ,Şada’yı bir ara Aditi gibi görüp sarılıyor.

Bu arada Dhruv ve Thapki, Koşi ile Naman’ın arasına nifak tohumlarını ekmeye başlamıştır.

One Comment on “Aşk Bir Rüya 121.Bölüm Özeti- 20 Haziran Cumartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir