Aşk Bir Rüya 120.Bölüm Özeti- 19 Haziran Cuma

Thapki, Bihan’ı Tehdit Eder. Benimle Evlen!

Hararetli bir bölümle karşı karşıyasınız. Thapki evdeki herkesin valizini kapıya koymuştu ve herkese kapının yolunu gösterdi. Bihan başta karşı çıksa da Thapki belgeleri gösterir. Bihan’ın aksi tavırları yüzünden sadece kendini düşünüp başkalarına güvenmeyen, hakaret eden,sevdiği insana elini kaldırmayı bilen biri olduğunu söyleyerek onları evden kovmaya çalışıyor. Bugüne kadar diğer insanlar bedel ödüyordu şimdi sana ve ailene bedel ödeme sırası geldi der. Vasu ise 2 sene gezmekle boşa zaman kaybetmiş. Hiç değişmemiş. Thapki’ye para yüzünden insanlığını kaybetmişsin der. Oğlumuz Bihan ne yaptıysa büyük aşkından sevgisinden yapmış ha ha ha. Thapki bu saçmalıklarla vaktimi almayın diyerek Vasu’nun sözünü keser . Herkese 1 saat verir evi boşaltmak için.

Bihan Thapki’nin odasına gelir. Yine kaba kaba hareketlerde bulunur. Şimdi ben cezalandıracağım der. Thapki kendine bir şey yapacak sansa da Bihan elini çizer. Senin gibi berbat bir insanı Thapki sandım. Bir daha asla yüzüne bakmam gibisinden büyük büyük laflar eder.

Şada ise Dhruv’a ağlıyordur. Dhruv yine bilmiyormuş gibi davranır. Dhruv Şada’nın güvenini kaybetmek istemiyordur. Araya Vani girerek tehdit eder. Böylece kağıtları değiştirenin Vani olduğu anlaşılır.

Aditi de odasında valizini toplarlıyordur. Oda kendince tribe girmiş Vani’ye asla sizin gibi biriyle kalamam der.

Evdekiler otellerine gitmeye hazırdır. Thapki’ye büyük büyük konuşmuşturlar. Thapki ile antlaşmalı polis gelir. Otellerinde yasa dışı dönen oyunlardan bahsedip oteli mühürlemişlerdir. Otelin sahibi alınıp götürülecektir. Otelin sahibi olarak Koşi’yi bilen Pandey ailesi dumura uğrar. Koşi ben oteli sizin üzerinize yapmıştım der. Böylece Pandeyler tutuklanır. Burası da ayrı komedi gelinlerden babaanneye kadar herkes tutuklanmıştır. Evde sadece Koşi kalmıştır. Şankar safı Bihan’ı bırakın deyip durur 🙂

Herkes tutuklanmıştır. Sadece Bihan’ın kefaleti ödenmiş ve çıkıyordur. Thapki sadece Bihan’ın kefaletini ödemiş ve tehdit ediyordur. Ailesinin tekrar huzura kavuşması için kendisiyle evlenmesini ister. Bihan reddeder. Thapki yine bencillik edip kendini düşünüyorsun der. Nezarethane de Thapki hepsiyle iyi oyun oynar. Sonuçta Bihan Tapki’yi evden kovarken kimsenin sesi çıkmadı. Daha sonradan da babaanne gerçekleri söyleyebilirdi. Bihan Vani’yle evlenmeyi kabul eder. Diğerleri de böylece kefaletle dışarı çıkar.Saf Şankar ise eline silah alıp Vani’yi öldüreceğini söyleyip durur. O da Vasu’nun tokatını tadına bakma fırsatını yakalamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir