Aşk Bir Rüya 119.Bölüm Özeti- 18 Haziran Perşembe

Thapki Herkesi Evden Kovar. İntikam Vakti!

Evet diğer bölümler ile aynı enerjide olan bölümle karşı karşıyayız. Sonlara doğru biraz hareket artacak diyebiliriz. Öncelikle Pandey kadınlarının kafası yine pırıl pırıl. Evde eşler için tutulan oruç günü. Vasu’nun gözü Thapki’de. Bu günü biraz da Thapki için ayarlamış. Yani kocası kızı evden atsın,bağımız kalmadı desin üstüne aradan 2 sene geçsin Bihan Şankar ile nişanlansın ama Thapki Bihan için oruç tutsun. Vasu’nun beklentisi bu yönde. Kusura bakmayın avucunuzu yalarsınız diyecekken bir bakıyorsunuz Thapki’nin de kafası pırıl pırıl. Çocuğunun intikamı için gelen kadın o da Bihan için oruç tutmayı düşünüyor. Ama Dhruv buna engel oluyor. Dhruv , Thapki’yi uyarıyor. Thapki de oruç tutmaktan vazgeçiyor. Tabi bu durumda bir türlü Thapki yemek yiyemiyor araya bir kaç olay giriyor. Usulüne uygun açmış oluyor anlayacağınız. Bunca şeyden sonra biz de ay ne romantik diyemeyiz.

Aditi’nin kafası çok karışmış durumda. Üstüne yaşadığı kötü olay ile iyice yalnızlığına çekildi. Bu da Dhruv’a yakınlaşmasına sebep oldu.

Dhruv, Şada’ya yakınlaşmaya devam ediyor. Bunun sonucunda Şada konağın tapularını Koşi’nin kasasından gizlice almayı başarıyor. Dhruv, tapuları Şada’nın üstüne yapacağını söyleyerek kandırıyor.

Thapki yemek masasına oturunca Vasu şoke olur. Şaşırmıştır , onun oruç tutmayacak olması bir hayli şaşırtmıştır. Bu şaşkınlığını atamadan Bihan elinde tabloyla gelir. Gerçek Vani Oberoy’u bulduğunu söyler.Sen Thapki’sin diyerek yine zorlamaya başlar. Thapki itiraf eder . Ben Vani değilim ama bu Thapki olduğum anlamına gelmez der. Fotoğraftaki kadını babaannesi olarak tanıtır. Gerçekte de Thapki kaza yaptığında yanında bu zengin kadın Vani Oberoy yatıyordur. Her şeyini Thapki’ye bırakmıştır.

Bu durumda şimdi Thapki daha da çok sinirlenmiştir ve Bihan,’a tokat atmaya kalkar. Thapki’nin elini haspam Şankar tutar. O benim kocam olacak ne yapıyorsun sen der? Salak olmakla sevmek arasında ki ince çizgiyi fark edemeyen Şankar sinirleri zorlamaya devam ediyor.

Dhruv Şada’nın karşısında saf saf durmaya devam eder. Şimdi ise Şada’nın aldığı belgeleri Koşi’ye imzalatma işi kalmıştır. Vasu gelinlerine bu özel gece için sari hediye eder. Çutki ve Barki’nin dili durmaz,Şada’yla uğraşmaya devam ederler. Bu orucu tutamayacağını kocası olmadığından dem vururlar. Onlar öyle yaparak Şada’nın damarına basar. Vasu bu sariden Thapki’ye de hediye olarak verir. Şankar ise bu sariyi yakacakken Bihan kolundan tutar. Şankar yavaş yavaş açılıyor anlaşılan. İlerleyen bölümler de ne sinsilikler yapacak göreceğiz.

Dhruv Thapki’ye yemek getirir. Thapki yemekten yiyecekken Bihan ile çarpışırlar. Oruç açma zamanı gelir. Kadınlar ayı görür. Bu sahnede Şada pervanenin önüne pulbiberi tutar ve kadınların gözlerini yakar. Thapki görür ve açık vermez. Onlara hortum tutarak gözlerini yıkamalarını sağlar. Vasu ise bu durumun peşine düşünce Thapki’nin onları engellediğini düşünerek tokat atar. Böylece Vani olduğum anlaşılmıştır der.

Bihan sarhoş olmuş Thapki’nin fotoğrafı karşısında atarlı atarlı konuşur. Ağlar,sızlanır,dövünür. Aslında pişman olmuş Bihan’ı görmek iyi ama iyi kadın kötü adamı bir türlü alt edemiyor. Uzatmaları oynuyorlar. Bihan arkasında Thapki kılıklı Vani’yi görünce dayanamaz,kolundan tutup sürükler. Herkes gürültüye toplaşır. Bihan Vani’yi evden atıyordur. Araya Dhruv girer. Şankar’a Bihan’ı odaya götürmelerini isterler. Şankar Bihan’ı odaya götür yanına da uzanmayı ihmal etmez. Şada ise Koşi’ye belgeleri imzalatmayı başarmıştır. Şada belgelerde kendi adını yazdığını sana dursun sabah olduğunda gerçekleri görecektir.

Dhruv belgelere Şada değil Vani ismini eklemiştir. Sabah olduğunda herkesin valizini kapıya koymuştur. İşte şimdi intikam vakti. Gelecek bölümü kaçırmayın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir