Aşk Bir Rüya 117.Bölüm Özeti- 16 Haziran Salı

Thapki Şimdi Daha Güçlü!

Şada ve Aditi arasında sular durulmuyor. Şada, Adit’ye gıcık olmuş durumda . Şada , Aditi’ye tokat atacakken Dhruv araya girer. Şada’ya bu sefer rol yapacak kişi Dhruv’dur. Dhruv daha sora Aditi’nin yanına gider. Aditi Şada’ya istediği içeceği götürecekken cola Dhruv’un üstüne dökülür. Aditi kendini suçlar. Gömleği yıkamak için ısrar eder. Dhruv da salonun ortasında gömleğini çıkarıp Aditi’ye verir. Bunu da gören Şada yine sinirlenir. Aditi’nin suratına colayı döker. Aditi ağlayıp giderken Thapki uzaktan kardeşini izler.

Thapki kardeşine ayakkabı hediye verir. Aditi klasik tıpkı ablam gibisin der.

Bihan evdeki tören sırasında dansçı kızlar getirir. Plansa şudur. Thpki törende dans eden kızlara dayanamayacaktır ve kızacaktır. Bihan da dönüp sen Thapki’sin diyecektir. Anlaşılamayan konu evde bu duruma karşı gelecek kimse yok mu? Herkes dut yemiş bülbül… Thapki Bihan’ın istediği şekilde davranmaz. Yine Bihan’ın aklında soru işaretleri kalmıştır. Babaannesi uyurken yanına gider ve onunla dertleşir. Onun Thapki olduğuna eminim diyor. Onsuz yaşayamam diyerek sızlanmaya başlar. Geçti Borun Pazarı, Sür Eşeği Niğdeye.

Dhruv ise Şada ve Koşi arasını bozmaya niyetli. Thapki’ye yapılanların aynısını Şada’ya yapacaktır. Şada Koşi’ye maske yapar. Dhruv ise maskenin içerisine başka şeyler katmıştır. Koşi’nin o suratını gören Çutki ve Barki cadı diyerek bağırmaya başlar. Koşi çok sinirlenir. O srada Dhruv da Şada’yı yemeğe çıkarmıştır. Şada ilk başta kabul etmese de Şada’ya yemeği 5 yıldızlı otelde ısmarlayacağını söyleyince kabul eder.

Koşi ise Aditi’yi Şada’yı bulup getirmesini ister. Şada ise Aditi’nin otele gelmesine sinir olur. Aditinin elbisesini yırtar. Etraftaki herkes mal gibi bakar. Dhruv ceketini Aditi’ye verince Şada ablandan kurtuldum şimdi de sen mi Dhruv’u kafesleyeceksin diye çıkışır.

Eve gidince Koşi , Şada’ya yüzünü gösterir ve ona kızar. O sırada Thapki gelir ve krem getirmiştir. Şada’ya da o senin patronun diyerek çıkışır.

Bihan’ın sıradaki planı ise Thapki’ye aşkını ilan ettirdiği yerde Şankar’a aynı şeyleri yapacaktır. Thapki de dayanamayıp oraya gelecektir. Saf Thapki dayanamaz ve merdivenlerin başından evet seviyorum diye bağırır. Eyvah umarız bunlar hayaldir dedik ama gerçekmiş. Ama Thapki Şankar’ın yanına gidip Bihan’ı çok beklettin cevabını hemen vermelisin der. Böylece Şankar’la Bihan’ın da arası yapılmış olur. Şankar ise mutluluktan deliye döner.

Bihan yine yerinde duramaz. Başarısız olacağı yeni planını gerçekleştirir. Arkadaşlarını Thapki ile tanıştırır. Eş adayı olarak getirmiştir. Thapki de olumsuz cevap vermektense Bihan’ı deli edecek hareketlerde bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir