Aşk Bir Rüya 116.Bölüm Özeti- 15 Haziran Pazartesi

Aditi ve Dhruv Döndü !

Merhaba Aşk Bir Rüya severler. Dizi tüm heyecanıyla devam ediyor. Öncelikle anlaşılmayan bazı sorulara açıklık getirmek istiyoruz. Thapki’nin çocuğu nerede diyen var. Thapki kazada çocuğunu kaybetti. Zaten geri dönüş sebebi çocuğunun intikamını almak. Diğer bir açıklık getireceğimiz konu da Dhruv. Thapki’yi kazadan kurtaran isim Dhruv. 2 yıl arkasında durup intikamını almak için yardımcı oluyor. Aralarında başka bir durum yok.

Bihan bir gölge gibi Thapki’nin peşinde. Vani’nin kimliğini ortaya çıkarmak için birkaç girişimde bulunuyor.Bunlardan ilki tüm ailenin yanında Vani’nin yine Thapki olduğunu ve Çaturvediler’n evine gittiğini söyler. Thapki ise gittiğini kabul eder ama oraya otel yapmak istediğini söyleyip işin içinden sıyrılır. Thapki her sıkıştığında anlaşmayı bozuyorum diyerek Koşi’yi tehdit edip durur.

Bihan’ın bir diğer girişimi ise Aditi’yi konağa getirmek olur. Thapki’nin dayanamayıp Aditi’nin boynuna sarılacağını düşünür. Çünkü her şeyden önce Thapki ailesine önem veriyordur. Dhruv da Thapki’nin dayanamayacağını düşünmüş olmalı ki Aditi’nin arkasından girer. Olayı bir nebze de olsa egale etmeye çalışır. Bakışlarıyla Thapki’yi durdurur. Bir anda herkesin gözü Dhruv’a yönelir. Bihan abisine sarılır. Vasu ise yine ortalıklarda görünmüyor. Bihan Aditi ve Vani’yi tanıştırır. Aditi içinden demek Thapki yaşıyor diye geçirir. Thapki ve Vani el sıkışır ayrılırlar. Bihan Dhruv gelmeseydi tüm gerçekler açığa çıkacaktı der. Böylece yine Thapki olduğunu kanıtlayamamıştır.

Bu arada Aditi Thapki’ye kızgın olduğu anlaşılıyor. Thapki Aditi’nin yanına gider . Konuşup dertleşmeyi düşünmüştür. Oysaki Aditi bir ablası olduğundan dahi bahsetmek istemez. Onları bırakıp gittiğini ve tüm ailesinin mahvolduğunu söyler. Bihan ise Thapki’nin ailesinin tüm borçlarını kapattığını bu yüzden Aditi de onların işlerini yapmaya mahkum kaldığını söyler. Tüm gururumu bırakıp onların her lafını işitip işimi yapmaya çalışıyorum der. Thapki duyduğu bu gerçeklerden sonra ağlamaya başlar. İmdadına Dhruv yetişir ve ona destek olmaya çalışır. Ölen çocuğunun intikamı için kendi ailesininde buna katlanması gerektiğini anlatır.

Dhruv babaannesinin yanına gidip sarılır.Babaannesi görünce gözyaşlarına dayanamaz . Her şeyi eskisi gibi yap der. Thapki Thapki olduğunu kabul etmiyor der.

Ev halkı yine rutin törenlerini gerçekleştiriyordur. Thapki babaannesinin olmadığını görünce yine ortalığı velveleye verir. Bu ne saygısızlık ben bu törene katılmam neden tüm aile burada değil der. Şankar lafa girip asıl senin yaptığın saygısızlık der töreni neden kesiyorsun der. Saftirik Şankar’ın çıkışına inanamayacaksınız. Thapki ise demek öyle antlaşma mantlaşma yok deyip gider. Böylece babaanne de törene katılmış olur. Thapki babaanneyi törene katmış olur ama Bihan için yine ipucu bırakmıştır. Bunu yapsa yapsa Thapki yapabilirdi der.

Dhruv ise Koşi ve Şada’nın aralarının bozulması gerektiğini söylüyordur.O da bu yüzden Şada’ ya yakınlaşmaya çalışacaktır. Şada her fırsatta tersler. Lakin bu durum Dhruv’un altın işlemeli hediye vermesiyle çok kolay olacaktır.

Bu arada Aditi ve Dhruv çarpışıp ellerindeki kağıtları yere düşürürler. Dhruv Thapki ile çarpışması gibi şimdi de Aditi ile çarpışmıştır. Tabi Şada ise sinsi sinsi ikiliyi izler.

Konakta yine bir tören. Şu sopalarla oynanan oynanan oyun oynanacaktır. Bihan’ın yine Thapki’ye yönelik bir girişimi olacaktır. Bu törende herkese tekerleme söyletmeye çalışacaktır. Anlaşılamayan konu zaten tekerlemeyi herkes söyleyemez kekeler takılır. Ama yok illa Vani duraksar ise o Thapki demektir olacaktır Bihan için. Thapki neyse ki tekerlemeye çalışmıştır ama tedirgindir. Sahneye çıkarıldığında hruv ona bakışlarıyla destek olur. Ama Bihan başka bir tekerleme söyletecektir. Bu da çok zordur. Thapki duraklamaya başlar. Barki de aa tıpkı Thapki gibi takıldın deyince Thapki Bihan ile olan kavgalarını hatırlar,ona tokat attığı anıları gözünün önüne gelince tek nefeste tekerlemeyi okur. Bihan şoktan şoka uğrar.

Bihan Thapki’yi odasında sıkıştırır. Bunu nasıl söyledin bilmiyorum ama sen Thapki’sin diyerek her defasında Thapki olduğunu vurgular. İkili yine atışır. Ertesi gün evde bir sürü erkek vardır. Thapki’nin yardımcısı Koşi’ye Vani’nin damat adayları olduğunu söyler. Bihan Koşi ve diğerleri şok olmuştur. İzlerken içinizden helal olsun Thapki diyeceksiniz. Thapki damat adaylarını tek tek eler. Ben milyonda bir gelecek o kişiyi bekliyorum der.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir