Aşk Bir Rüya 115.Bölüm Özeti- 14 Haziran Pazar

Dhruv ve Thapki 2 Yıl Birlikteymiş !

Bihan Vani’ye Thapki olduğunu itiraf ettirmek için elinden geleni yapıyor. Bunun için de Thapki’nin gözlerine baka baka onun eşyalarını yakmaya çalışacaktır. Thapki’nin buna dayanamayacağını düşünüyor. Thapki ise kolye ve sinduru düşürdüğünü söyleyerek onları da ateşe atar. Eşyalarını ateşe verir. Böylece birden sinirlenen Bihan eşyaların yanışını izliyordur. Bihan karşısındaki insanın Thapki olmadığını düşünmeye başlar. Çünkü Thapki olsa evlilik kolyesini yakamazdı. Thapki ise içinde asla evlilik kolyesini yakamayacağını söyleyip başka bir kolyeyle değiştirmiştir.

Thapki ise ona yardım eden biriyle onuşma yapar. Böylece Thapki’nin arkasında başka birinin olduğunu anlıyoruz. Thapki’nin yeni planıysa Şada ve Koşi’nin arasını bozmaya çalışacak. Thapki Koşi’ye 2 milyon değerinde hediye verir. Şada’nın ağzının suyu akar. Şada’ya ise küçük bir hediye verir. Şada’ya sen benim dengim değilsin . Sen Koşi’nin yardımcısısın deyip onu ince yerinden vurur.

Thapki gidecekken Bihan gelir, bu sefer Vani diye hitap eder. Antlaşmayı kutlamak için içki getirmiştir. Thapki’nin içmeyeceğini bildiği için içi rahattır. Thapki ise Bihan’ı inandırmak için içeceği içer.

Şada, Koşi’nin kıyafetindeki altın işlemeleri çıkarttırmıştır. Thapki ise Koşi’nin kıyafetindeki işlemelerin sahte olduğunu söyler. Koşi Şada’yı çağırıp tokat atar. O sırada altın işlemeli yeni sari gelir. Şada ise Koşi’nin mor rengi sevdiğini o yüzden kıyafeti değiştirdiğini söyler. Koşi ve Şada birbirine sarılır. Thapki şimdilik ikilinin arasını bozamadı.

Koşi ve Bihan, Thapki’nin otel odasına gelmiştir. Thapki beklenmedik bu misafirlik karşısında çok heyecanlanır ve konuşamaz. Kekeleyecek gibidir. Koşi ise Thapki’yi konakta kalmaya ikna eder.

Bihan ise Thapki ile uğraşmaya devam eder. Telefonda Thapki’nin babası hastaymış gibi konuşur. Thapki koşarak evden dışarı çıkar. Ailesinin evine gider. Bihan geldiği sırada biri Thapki’yi kolundan tutup sürükler.Bu kişi ise Dhruv’dan başkası değildir. Thapki eve baktığında kapının kilitli olduğunu söyler. Dhruv Aditi ve Diwakar’ın boşandığınnı ailesinin yurt dışına gittiğini söyler. Thapki bugüne kadar bunu benden nasıl saklarsın dedi. Yani Dhruv ve Thapki birlikte plan yapmış, 2 yıl boyunca birlikte hareket etmişledir. Thapki konakta kalmanın çok zor olduğunu anlatır. Thapki ise bu zorlukların üstünden gelmesi için Dhruv’un da onunla gelmesini ister. Dhruv ise o eve dönmek istemediğini herkesle bağını kopardığını söyler. Dhruv Thapki’ye yanında olamasam da yanında olduğumu bil der.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir