Aşk Bir Rüya 114.Bölüm Özeti-13 Haziran Cumartesi

Aradan 2 yıl Geçti!

Aşk Bir Rüya dizisinde 2 yıl zaman aşımı gerçekleşti. Bildiğiniz gibi son bölümde Thapki evden atılmış yolda giderken araba çarpmıştı. Bundan sonrası gösterilmedi. Thapki’ye neler oldu ilerleyen sahnelerde göreceğiz. Ama evde hükümdarlık Koşi ve yardımcısı Şada’ya geçmiş durumda. Şankar ise bu 2 yl içinde kıyafet saç davranış olarak tıpkı bir Thapki görüntüsünde. Bunu da Bihan’ın gözüne girmek için yapıyor. Başarılı da oluyor Şankar ve Bihan nişanlanıyor!

Evde ise hareketli dakikalar yaşanıyor. Bu 2 yıl içinde Dhruv’un da dönmediğini öğreniyoruz.Çünkü Dhruv’un haber kanalını Koşi otele çevirmiş bu yüzden ortak zengin iş kadını gelecektir.Bu antlaşmayı imzalatmak için hepsi çok heyecanlıdır.Ayrıca aynı gün Bihan’ın nişan töreni yapılacaktır.

Bu arada evdekiler Thapki’nin öldüğünü düşünüyor. Sadece Bihan inanmıyor. Bihan ise hala Thapki’ye öfke dolu. Bir bir Thapki’nin yapma dediklerini yapmaya çalışıyor. Gözünü hırs bürümüş. Bu yüzden Şankar ile nişanlanıyor. Gelsin ki intikamımı alayım diyor. Dağ dağa küsmüş dağın haberi yok. Kızı evden kovan sensin , kız senin karşına bile çıkmamış bunca zaman.

Şankar ise saf saf Biha’ın karşısına geçip Thapki’ye benzemiş miyim diyor. Bu da ne uyuz bir kız çıktı böyle!

Sonunda eski Pandey konağına zengin iş kadını Vani arabasıyla girer. Vani’nin gelişiyle elektrikler gider. Babaanne ise hisseder eline mum alıp aşağı iner. Thapki’m geldi der. Elektirkler gelir herkesin gözleri fal taşı gibi açılır. Tabi bu sahnede Thapki’nin daha güzelleşmiş güçlü duruşlu bir imajı olmasını beklerdik.

Thapki ise babaannenin yakarışlarına karşı çok soğuk bakmaktadır. Bence de öyle bakmalı. Yalnız Thapki ilk başlarda hiç konuşmaz onun yerine yardımcısı konuşur. Tuhaftır ki herkes Thapki’yi görğnce kekeleyerek konuşur. Thapki’ni hiç konuşmadığını gören Şankar ise neden hiç konuşmadığını sorar, konuşma probleminiz mi var der? Thapki ise kekelemeden konuşur. Benim değil ama sizin bir probleminiz var sanırım der. Daha sonra yardımcısına kızarak bu insanlar benim dengim değil nasıl böyle bir iş ayarlarsın diye kızar. Thapki işi kesip gidecekken, Koşi onu durdurur. Thapki Koşi’yi bir güzel haşlar. Daha sonra nişana kalmaya karar verir. Thapki onlara hediyeler verir. Oldukça soğuk davranarak kendini Vani olduğuna ikna etmişe benziyor. Tabi bir kişi hariç. Bihan kesinlikle onun Vani olduğuna inanmıyor!

Thapki yüzükleri de kendisi takmak istediğini söyler. Bihan sabah kavga ettiği için eli yaralıdır ve sargıdadır. Şankar yüzüklerin takılamayacağı için nerdeyse ağlayacakır. Bihansa Thapki’yi süzüyordur. Thapki müstakbel eşin için bu acıya katlanabilirsin diyerek sargısını çözer ve yüzüğünü takar.

Yolda Bihan, Thapki’nin arabasının önünü kesip aracına vurmaya başlar. Bihan herkesi kandırabilirsin ama beni kandıramazsın der. Thapki ise ben Vani’yim der. Eğer bir daha bana bu şekilde davranırsan başına öyle bir iş getiririm ki pişman olursun diyerek gider.

Thapki kaza yerine gider. Bebeğini kaybettiği yere gül bırakır. Oda Bihan gibi aynı şekilde intikam yeminleri eder. Ertesi gün Thapki antlaşmayı imzalamak için konağa gider. Konakta Thapki’nin anma töreni olacaktır. Bihan ise Thapki’ye ait eşyaları yakacaktır. Bihan’ın amacı Vani’ye Thapki olduğunu kabul ettirmeye çalışacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir