Aşk Bir Rüya 112.Bölüm Özeti- 11 Haziran Perşembe

Şada Artık Koşi’nin Yardımcısı!

Aşk Bir Rüya dizisi stresli bölümleriyle devam ediyor.Son bölümde Koşi ve yaverlerinden kurtulmuştuk. Ama Şada’nın yersiz hareketleriyle planlar suya düşmüş oldu.

Thapki Koşi ve Naman’ı uğurlamış ve eski yaşantılarına dönecek olmalarından çok mutludur. Bir de eve gelen zarfla hamile olduğunu öğrenen Thapki’nin bunu Bihan’a nasıl söyleyeceğini merak ettik. Biz söyleyelim merak etmeyin! Çünkü Thapki’nin 4 kere söyleme girişimi oluyor hepsi de sonuçsuz kalıyor! Siz siz olun ne söyleyecekseniz tek nefeste söyleyin.

Thapki haberi ilk aldığında Bihan’a söylemeye çalışır ama Barki gelir konu başka yere kayar. Şada ise depoda saklanıyordur. Depoda sieklere maruz kalmak onun canını sıkmıştır. Thapki vaktinde Koşi’nin gittiğini Şada’ya söyleseydi yakalanmayacaklardı. Şada evde köşe bucak kaçmaktan saklanıp güzellik salonuna gitmeye karar verir. Onu orada kimse bulamayacaktır diye düşünür. Koşi ve Naman da otobüs beklerken Şankar Şada’yı görür. Tabi Koşi bu işin peşini bırakır mı? Gidip Şada’yı bir güzel yakalar.

Thapki ise herkesi mabede toplamış tören yaptırıyordur. Asıl amacı herkese burada hamilelik haberini vermek. Hepinize güzel bir haberim var derken Koşi girer ve güzel haberi ben vereyim Şada yaşıyor der. Kimse anlamaz veremez bu sözlere. Tabi Şada gibi ortağa güvenmek saçma olurdu. Dakikasında Thapki’yi sattı üstüne tüm suçu Thapki’ye attı. Koşi de bir güzel dramasını yaptı. Ev halkının bu sahnede Koşi aşkını anlamakta güçlük çekeceksiniz. Özellikle Bauji’nin Koşi’yi savunuşu var ki dillere destan. Herkes Thapki’nin haksız olduğunu konuşur. Bihan’ın ise son sözü bir daha bu hatayı tekrar edersen seni bu evden kovarım olur.

Thapki ise yine başa dönmüş olur. Koşi ile konuşmaya gidince Koşi’yi Şada’ya para verirken görür. Koşi ile daha ne konuşuyorsun Thapki muhattap olmasana! Her defasında koz veriyorsun. Thapki soluğu babaannenin yanında alır. Dizlerine kapanıp ağlar. Babaanne ise biraz olsun gücünü toplar.

Koşi ise yeni plan yapmıştır. Thapki ve Bihan için romantik masa hazırlar evdeki herkese de sinema bileti almıştır. Bihan ise anneme karşı gelemem o istediği için yapmak zorundayız der. Thapki hazırlanmaya gittiğinde babaannenin kendine geldiğini ayaklanıp konuştuğunu görür. Babaanne ayağa kalkar hadi gidip Bihan’a her şeyi anlatmalıyız der. Demesiyle bayılması da bir olur. Bihan’a gitmek yerine Bihan’ı çağırmayı denemekte bir fikirdi.

Thapki hiçbir şey olmamış gibi aşağı inip Bihan ile dans etmeye başlar. Yine Thapki hamile olduğunu söylemeye çalışır. Elektrikler gider. Birden Koşi’nin naif sesi duyulur, mum istiyordur. Burda da Bihan yok sen dur ben gideyim , Thapki yok sen dur ben gideyim deyip ayaküstü laf salatası yaparlar. İkiniz birden gitseniz ne olur! Thapki mum alıp Koşi’nin yanına gider. İki dakika da Koşi lafını sokar, Thapki’yi zehirler. Masa da ki mumda bomba olduğunu söyler. Gerisini tahmin edin.

Thapki gaza gelip masaya gider abartılı hallere bürünür. Bihan’ın yanında yine Koşi’yi kötüler. Diğerleri de sinemadan döner. Konuşulanlara şahit olur. Herkes Thapki’ye kızar. Bauji’nin ve Çutki’nin çıkışları dikkat çekici. Vasu ise savunamasa da hep Thapki’nin haklı olduğuna dair inancı vardır. Koşi ağlanır sızlanır yine rolünü çok iyi yapmıştır. Bihan ise önündeki mumu patlatmaya çalışır ama patlamaz. Patlayan ise Koşi’nin odasındaki olur. Bu sefer herkes Thapki’nin bilerek bu tuzağı kurduğunu düşünür. Thapki iyice sinirlenip sinirlerine hakim olamaz. En son aklına babaanne gelir ve her şeyi onun anlatacağını söyler. Babaanne tabi önceden tehdit edilmiştir. Hiçbir şey diyemez. Thapki yalan söylüyor der. Thapki son kez Koşi’nin üzerine yürür. Artık gerçekleri söyle der. Arkadan gelen Bihan Thapki’yi kendine çevirip tokat atar. Thapki’yle tüm bağlarını koparmış evden gönderiyordur.

Thapki yine son bir umut not yazıp hamile olduğunu söyler. Thapki yola düşer. Bihan’ın geldiğini hayal eder. Bunlarda da hayal görmek çok meşhur. Hayal görüyorum diye yolun ortasına gider ve Thapki’ye araba çarpar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir