Aşk Bir Rüya 111.Bölüm Özeti- 10 Haziran Çarşamba

Koşi Şada’yı Öldürdü mü?

Thapki Bihan’ın ölümden dönmesi üzerine evdekilere her şeyi baştan son anlatmıştı. Olayların seyri değişince kimse inanmaz. Thapki de pes etmez. Şankar Koşi ve Naman’ın Bihan hakkındaki konuşmalarını duyar. John’a böbrek verilmesi için Bihan’ı öldürmesine inanamamıştır. Bihan senin oğlun der. Koşi her zaman yaptığı gibi Şankar’ı cezalandırır. Ama Şankar da ne kadar cezalandırılsa cezalandırılsın Bihan’ı koruyacaktır.

Koşi Thapki’nin yanına gider ve yine meydan okur. Onun gözleri önünde Bihan’ın böbreğini alacağını söyler. Thapki ise John için Londra da doktor bulduğunu yakın zamanda naklin gerçekleşeceğini söyler. Koşi ve Naman’ın hala derdi ne acaba?

Pandey ailesi Thapki’ye destek olur ama Koşi hakkında söyledikleri için biraz abarttıklarını düşünürle. Sonuçta Koşi Bihan’ın annesidir. Herkes aynı sözleri ağızlarına sakız etmiştir.

Bihan gece balkonda yatacaktır. Thapki ise Bihan’ı yanlız bırakmaz bir gölge gibi takip eder. Bihan kovar daha sonra ikili çarşaf kavgası yapar. Bihan ve Thapki yakınlaşır ve romantik bir gece geçirirler.

Sabah odaya Şankar girer, çay getirmiştir ama beklemediği bu manzara karşısında şok olur. Ağlamaya başlar, Koşi’nin yanına gider. Gördüklerini anlatır, Thapki de Bihan’ın kendi kocası olduğunu Şankar’a aklını başına toplamasını ister. Koşi ise oğlumla arama girdin der.

Bihan traş olmak üzeredir. Koşi onu traş edeceğini söyler. Thapki Koşi’nin odasında yine zehirli madde görür ve Bihan’ın başına bir şeyler geleceğinden şüphelenir. Thapki Bihan’ın yanına gittiğinde Koşi bilerek Bihan’ın yüzüne çizik atar. Thapki ortalığı velveleye verir. Oysaki Koşi yine kontrollü gider ve herkesin içinde küçük düşmesini sağlar. Thapki odasına gider ve sinirinden ağlamaya başlar. Bihan ona gülümsemenin daha çok yakıştığını söyler.

Şada ise zehirli maddeyi bulmuştur ve Naman ve Koşi’yi tehdit ederek onlardan altınlarını,paralarını alır . Kimseye de bir şey söylemeyeceğini belirtir. Ama Naman ve Koşi Şada’nın zeki bir insanı olduğuu anlamış ve onu takip etmeye karar verirler. Odaya girdiklerinde Şada Vasu’ya telefon ediyordur. Naman dolaptan altınları geri alır ,Koşi ise Şada’nın üstüne yürür. Şada bıçaklanır. Naman ve Koşi gizlice Şada’yı evden çıkartıp gömerler.

Thapki ise ikiliyi takip edip Şada’yı çıkartır. Şada neden geç kaldığını sorar. İkili arka planda anlaşmış ve plan yapmıştır. Herkes yemek masasındayken Thapki Koşi ve Naman’dan özür dileyerek yemek servisi yapar. Şimdi Thapki’de ikili oynuyordur. Koşi ve Naman da bu duruma şaşırır. Ama Koşi ve Naman’ın bununla uğraşacak zamanları yoktur. Çünkü Şada onları korkutmaya başlamıştır. Ruhu onlara musallat olmuş gibi davranır.

Thapki ve Bihan’ın arası düzelmiş gibi duruyor. Ama bir sonraki bölümleri bilenlerin gözleri yaşlı.

Şada bir gölge gibi Naman ve Koşi’yi korkutmayı başarır. Koşi tekrar mezara gidip kontrol edecektir. Hemen Şada gömüldüğü yere girer. Koşi kontrol eder. Şimdi daha fazla endişelenerek valizi de alıp topuklarlar. O sırada ise Thapki’ye hastaneden zarf gelir. Thapki hamiledir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir