Aşk Bir Rüya 110.Bölüm Özeti- 9 Haziran Salı

Thapki Kaybetti! Evden Ayrılıyor!

Şada John’dan etkilenmeye devam ediyor.Şada bir süre babasının evindeydi. Eve gelince direk elleriyle John’a tatlı yedirir. Çutki ve Barki de görür. John evde stresli günler yaşadığı için telefonundan oyun oynamayı yeğlediğini söyler.

Yarışmada da son tura gelinmiştir. İdol evde gizli bir yere konur ve onu bulmaları istenir. Koşi rüşvet karşılığında idolün yerini öğrenir. Evde byük bir rekabet varken Şada ise John peşinde dolanıyordur.

Bu arada Thapki ve Barki gizli bölmeyi bulur. Kapıda Koşi onları duyar. Thapki idolü alıp yarışmanın son bulması için giderken Koşi , Thapki’nin elindekii düşürtüp kendi alır ve yarışmayı kazandığını ilan eder. Vasu ve evdekiler şok olur. Bihan da şaşkındır ama bunu hakketmiştin. Kimsenin evde kalıp kalmaması bir yarışmanın sonucuna bağlanamazdı. Thapki kaybetmiş ve evden gitmek zorunda kalmıştır.

Thapki eşyalarını valize yerleştirirken Bihan gelir. Her zamanki gibi yine insanı sinir eder. Bunu neden yaptın ailemi yanlış anladın ve çok ileri gittin der. Ailemden şüphe ettin onu tekrar tekrar suçladın diyerek de konuşmasını sürdürür. Thapki’ye neden beni cezalandırdın der. Şimdi söz hakkı Thapki’dedir. Thapki ise Bihan’ın neden beni cezalandırdın tepkisini anlamsız bulmuştur. Asıl kendisinin Koşi tarafından cezalandırıldığını söyler. Bihan yine onu suçluyorsun diyor. Ne kıymetli kadınmış Koşi! Bihan benden uzklaşıyorsun şimdi mutlu musun diyor? Bihan Gözlerini bağlamış Pandey ailesi ve gerçeğini göremediğini söyler.Üstelik Koşi’nin de gerçeğini görememiştir.

İkili arasında sürtüşme devam ediyor. Bihan son olarak Koşi’den özür dilemesini ister. Seni affedecek kalbi büyük der. Thapki ise seni büyüten Pandey ailesinden özür dile der. Bihan ise Thapki’yi evin dışına bırakmayı teklif eder. Thapki’yi kolundan tutup sürükler. Vasu Thapki’yi durdursada Thapki yenildiğini ve gitmeyi kabul ettiğini söyler. Evdekiler dayanamaz ve Thapki ile gitmek istediklerini söyler. Thapki ise Bihan’a göz kulak olmalısınız diyerek onları ikna eder.

Bihan ve Thapki ağlaşarak birbirine bakarlar. Böyle saçma bir sebepten de ayrılık ilk defa görüyoruz. Thapki evden çıkarken Bihan ile anılarını hatırlar. Zaten sizin mutluluğunuz sadece anılarda kaldı. Şankar Thapki’yi durdurur. Bihan’ı merak etmemesini ona sahip çıkacağını söyler. Bizde bundan korkuyordur zaten. İnsanın gözünü arkada bırakacak bu sözden sonra Şankar telefon uzatır ve Bihan’ın fotoğrafına bakmasını ister. Thapki fotoğrafta bir detayı farkeder. Koşi ve Naman’ı gizli kameraya aldığı çipin suya atıldığını görmüştür. Şimdi oraya gidip çipi sudan çıkaracaktır. Koşi ve Naman ise Thapki’den kurtulduklarına göre hemen ameliyatı gerçekleştirmeleri gereklidir.

Thapki sudan çipi çıkarır. Mucizeye bakın ki çip sudan etkilenmemiş Koşi ve Naman ‘ın gerçek yüzünü göstermek için bir fırsattır. Thapki yine bu hakkını yanlış yerde ve yanlış zamanda kullanır. Gidip Koşi ve Naman’a gösterir. Kimseye çaktırmadan Bihan’a izletsene! Naman adamlarını yollar Bihan esir alınır ve Thapki de bir güzel tehdit edilir. Thapki şimdi çipi ne yaparsan yap!

Evde babaannenin kendisine gelmesi için bir takım eğlenceler düzenlenir. Pandey ailesi eğlencelerinden asla ödün vermez. Bu sırada hala Bihan ortalıkta yoktur. Thapki Koşi ve Namanla tekrar konuşmayı dener. Aslında Thapki’nin tuzağı konuşulanların John’un duymasını sağlamak. John her şeyi duyuyor ve ailesini terkediyor. Koşi Thapki’yi de alıp Bihan’ın yanına götürür. Odaya girdiklerinde Thapki’ye tokat atar. Bihan’a da zehir enjekte eder. Sadece yarım saati olduğunu söyler.

Thapki bir şekilde Bihan’ı hastaneye yetiştirir ve kurtarır. Eve döndüklerinden Thapki herkese Koşi ve Naman hakkındaki gerçeği anlatır.Sonuç yine inanılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir