Aşk Bir Rüya 109.Bölüm – 8 Haziran Pazartesi

Şankar, Bihan’ı Kocası Olarak Görüyor!

Babaanne, Naman yüzünden felç kalmıştı. Naman ve Koşi herkes gibi babaannenin başında bekliyordur. Onlar tabi endişeli babaanne uyanır da gerçekleri söylerse bu durumu nasıl kurtaracaklardır. Senarist biz izleyenleri kandırmaya niyetli. Bu yüzden Koşi o kadar streslenmiş ki hayal görünüyor. Babaanne uyanıp gerçekleri anlatıyor. Aman bizde çok heyecanlanmıştık sayın senarist! Eve gelen doktor babaannenin beyninde hasar oluştuğunu anlatır. Koşi ve Naman’ın şansı burada da yaver gitmiştir.

Bu arada Koşi ve Naman arasındaki duygusal yakınlaşma da dikkat çekiyor! Şankar odaya girer. Koşi izinsiz odaya girdiği için onu yine cezalandırır. Psikopat tükürüklü kadın maşayı ısıtıp Şankar’ın eline doğru uzatır. Vasu gelir ve bu evde kimseye böyle davranamayacağını söyleyip Koşi’ye haddini bildirir. Vasu ve Thapki her fırsatta Şankar’ın hakkını savunur. Ama gel gör ki Şankar yakın zamanda Thapki’ye güzel kazık atacak. Her zamanki gibi sessizden korkacaksın diye boşa söylenmemiş.

Biliyorsunuz ki Bihan küçüklüğünden beri bir takım çizimler yapıyordur. Bunu da gerçek annesi Koşi’ye verecektir. Koşi de bu çizimleri çok aptalca bulduğundan yakar. Thapki görür ve Koşi’ye kızmaya başlar. Bu Koşi için harika bir fırsattır. Odaya Bihan gelince ağlama numarası yaparak çizimleri Thapki’nin yaktığını söyler. Tabi ki Bihan her zaman ki gibi Thapki’ye esip gürler. Bihan ateş olsan cürmün kadar yer yakarsin! Valla Thapki, Bihan’ın bu tavrını çekmemelisin! Siz Thapki’nin yerinde olsanız nasıl hareket ederdiniz?

Bu olaydan sonra Koşi Thapki’ye neler yapabileceğini göstermiştir. Üstüne Thapki’yi kolundan tutarak salona götürür. Thapki bana parmak salladı üzerime yürüdü der. Bihan şok olmuş vazyettedir. Thapki de ehh sana da anana başlarım şimdi demiyor. Çünkü o iyilik meleği Thapki! Bihan çözüm olarak yarışma sunar. Yarışmayı kaybeden evden gidecektir. Bunların çözüm yolları da bizi bizden alıyor.

Tabi ki yarışmalarda yapılır da haksız rekabet yapılmaz mı yapılır! Koşi de hakısızlık yapacaktır. İlk olarak kaşıkta yumurta taşınacaktır. Herkes kaşığını kendi getirmek zorundadır. Pandeylerin haberi yoktur. Son dakika da Thapki motora atlayıp evden kaşık alıp gelir. Koşi’nin yaptıklarına rağmen Thapki ilk oyunu alır. İkinci oyun dans yarışması. Birden fırtına çıkınca iptal olur bir sonraki güne ertelenir.

Evdekiler dans yarışması için hazırlanır. Bihan ve yeni ailesi de hazırlanıyordur. Bihan elindeki çubukla yanlışlıkla Şankar’ın eline vurunca eline tutup bakar. Thapki görünce üzülür. Bihan ellerini Şankar’ın ellerinden çeker. Ama Thapki’nin içine bir ateş düşmüştür.

Ertesi gün dans yarışmasında Koşi, Pandeyler’in müziği çalıp dans ederler. Eğer Pandeyler de aynı müzikle dans edecek olursa diskalifiye olacaklardır. Hemen çözüm yolu ararlar. Koşi sahnenin zemini ile oynamıştır. Buda dans esnasında Barki ve kocasının düşmesine sebep olur. Koşiler yarışmayı kazanır.

Ruh hastası Şankar, Bihan’ın fotoğrafını çekmiştir. Odasına gidip fotoğrafın karşısında sindur sürmeye çalışır. Thapki gelir ve neden Bihan’ın adını anıyorsun o benim kocam der. Şankar o benim de kocam der. Evli olmasak da ben ona kalpten bağlıyım der. Thapki kıza doğru olanı anlatmaya çalışsa da kızın algıları kapalıdır. Thapki , Bihan’ın yanına gider ve Şankar’ın onu kocası olarak gördüğünü söyler. Bihan ise Şankar’a iftira attığı için Thapki’ye kızar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir