Aşk Bir Rüya 108.Bölüm – 7 Haziran Pazar

Naman, Babaanneyi Felç Eder!

Son bölümde babaanne iplerden kurtulmuş kendini dışarı atmıştı. Pandey Konağına ulaşmaya çalışır. Thapki de ona doğru geliyordur. Yani babaanne sessizden geleceğine bağıra bağıra gelsene. Esaretten kurtulmuşsun sonuçta. Ama tabi ki Kosi bir şekilde olaylara müdahil olur ve bu buluşmayı engeller.Babaanneyi tekrar yakalayıp odasına götürür. İkili birbirine meydan okur. Kosi bu seferde Thapki’yi öldüreceğini söyler. Babaanne bunun mümkün olamayacağını, Thapki’nin korunaklı olduğundan bahseder.

Pandey ailesi tören yapıyordur. Koşi buzun içindeki bıçağı Thapki’ye fırlatmayı dener ama başaramaz. En sonunda törende yukarıdan sarkıtırlar. Koşi babaanneye meydan okuduğundan törene onu da getirir. Ama yüzü örtülüdür. Babaanneyi kimse tanıyamaz. Babaanne ağlıyordur, Thapki’nin başına geleceklerden endişelidir. Neyse ki yaptıkları plandan bir cacık olmaz.

Öte yandan evde diğer bir ruh hastası vardır. Koşi Bihan’ın odasına ilaç vermek için gittiğinde koltukta Sankar’ın elbisesinin yırtık parasını bulur. Bihan’ın kayıp ilaçlarını Sankar’ın aldığını anlamıştır. Koşi Sankar’a eziyet ettikten sonra bunu neden yaptığını sorar. Ruh hastası Bihan benim kocam ve ona bir şey olmasına izin veremezdim der. Al başına belayı! Koşi Bihan’ın bir eşi var zaten dese de Sankar Bihan’ı çoktan benimsemiştir.

Evde evli çiftler çömlek yapıyordur. Yardımsever Bihan, Sankar’a yardım edebileceğini söyler. Daha sonra kocasının nerede olduğunu sorar. Sankar karşımda diye yanıtlar. Bihan höst der gibi baksa da Sankar kalbimde diyerek lafı dolandırır. Bu cevaptan sonra Bihan huylanır ve kendisinden uzak durmasını ister. Bizde Bihan’a diyoruz ki keşke asıl sen durman gereken yeri bilsen!

Evdekiler tapınağa doğru yola koyulur. Evde Naman’dan başka kimse kalmamıştır. Keçi babaannenin yanına gider. Evet bu bölüm kahraman hayvanımız evin keçisi! Kahraman keçi babaannenin iplerini kemirerek çözer.

Babaanne eve gittiğinde Naman ile karşılaşır.İkili kovalamaca oynar. Babaanne kendini odaya kapatıp Thapki’yi arar. Acil eve dönmesi gerektiğini evde felaket şeylerin olacağını söyler. Bir kere de şu söyleyeceklerinizi tek nefeste uzatmadan söyleseniz. Dizi başından beri Thapki’nin kekelemesi üzerine dalga geçildi ama diğerleri iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyorlar. Thapki’den başka da olayları çözen yok. Konuya dönecek olursak herkes apar topar eve döner. Koşi ise güzelce yutkunur ve o da koşturmaya başlar. Herkes eve ulaştığında babaanneyi merdivenlerde görünce rahat bir nefes alırlar. Ama Naman arkasından tekerlek fırlatarak babaannenin başını masaya çarpmasına sebep olur. Gerisi bildiğiniz gibi ağlanma sızlanma rol yapma. Bihan bir de demez mi sana güveniyorum Naman bilerek yapmadın! Zaten bu zamana kadar hiç Thapki’ye güvenmedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir