Aşk Bir Rüya 107.Bölüm – 6 Haziran Cumartesi

Koşi Bihan’ı Öldürmeye Çalışır!

Dizi Koşi ve Bihan’ın gereksiz tripleriyle devam ediyor. Thapki elinde yağ taşıyordur, ayağı burkulur. Yardımına hemen Bihan koşar. Eskisi gibi bakışırlar. Bihan’ın başına gelenlerle Thapki’nin ne suçu var. Bihan izleyiciden puan kaybetmeye devam ediyor.

Koşi ise eve gelecek misafirlere oyun oynayacaktır. Amacı herkesin içinde Bihan’ın gerçek annem Koşi’dir demesini sağlamak. Bu yüzden misafirler için yapılacak yemek ve içeceklerin içine katmaması gereken şeyler katacaktır.

Yemeği Şankar yapar. Koşi acımadan maşayı ısıtıp Şankar’ın eline basar. Amacı iyilik meleği Thapki’nin Şankar’a acıyarak onu dinlenmeye gönderip yemekleri kendi yapacaktır. Bu sayede Koşi kötü olan yemekleri Thapki’nin yaptığını söyleyecektir. Vasu’nun hazırladığı içeceklere de Bauji’nin içkilerinden katıp Bihan’ın içmesini sağlayacak. Thapki ve Bihan Vasu’nun böyle bir şey yapmayacağını savunsa da Bihan Vasu’nun ne kadar tehlikeli bir insan olduğunu anlatacaktır. Böylece Bihan misafirlerin içinde Vasu’nun yalancı gerçek annesinin de Koşi olduğunu söyler.

Vasu, Koşi’ye gidip ailesinin huzurunu bozmamasını ister. Thapki ise Vasu’yu durdurur, ona böyle yalvarmasının doğru olmadığını söyler. Ertesi sabah Koşi Thapki’nin yatağının başındadır. Artık iyi bir insan olacağını söyler. Vasu ise inanmamıştır.

Naman Koşi’ye doktorla görüştüğünü Bihan’ın böbreğini John’a nakledeceklerini söyler. Koşi ise Bihan’ın ölümüne göz yummuştur. Ne yapayım John’u daha çok seviyorum der. Bu yüzden Bihan’ı kendisine sari aldırmak için evden dışarı çıkartır. Thapki ise huzursuz. Eve Pandit gelir. Bugün Bihan için olumsuz bir gün olduğunu evden dışarı çıkmaması gerektiğini söyler. Hani Bihan’ın doğum tarihi belli değildi. Yiyin bizi 🙂

Bihan sari dükkanında bileğindeki uğurlu ipi düşürür. Koşi sari bakarken bayılma numarası yapar. Bihan’ı böylece hastaneye götüreceklerdir. Thapki Bihan’ı aradığında telefonunu başkası açar. Dükkanda düşürdüğünü söyler. Thapki telefonu almaya dükkana gelir. Birde o da ne? Bihan’ın uğurlu ipi yerdedir. Üstelik fare ipe doğru gidiyordur. Fare bu saatten sonra köpek olma görevi üstlenir. İpi koklaya koklaya Bihan’ın yanına hastaneye doğru yola koyulur. Thapki’de bir farenin peşinden gidiyordur. O sırada doktor Bihan’a iğne vuracaktır. Thapki’nin geldiğini gören Koşi Bihan’ı da alıp hastaneden çıkar.

Koşi’yi hiçbir şey durduramaz. Bihan’ı n böbreğini almakta kararlıdır. Arabaya bindiklerinde Bihan’a ilaçlı su verip bayıltır. Tekrar kliniğe gidilir. John’a da haber verilir. Thapki ise umutsuzca eve dönüp dua etmeye başlar. Tabi Koşi’nin kliniğe gittiğini duyan biri vardır. Bu beklenmedik isim karşısında şok olacaksınız. Bu kişi fareden başkası değildir. Evet yanlış duymadınız fare doktorun telefon konuşmasını duyar. Yolda giderken bir yılanı özgürlüğüne kavuşturur. Yılan da Bihan’ın yatırıldığı hastaneye gider. Hayvanlar alemi Bihan için seferber olmuş durumdadır. Bihan’a tam iğne yapılacağı sırada üstüne yılan çıkar. Doktor kaçışır. Yılan Koşi ve Naman’ın üstüne doğru gider. Artık Koşi, Bihan’ı tekerlekli sandalyeye oturtmuş eve doğru koşuyorlardır. Yılan onlar eve girene kadar peşlerindedir. Aşk Bir Rüya dizisi fantastik bölümleriyle devam ediyor.

Babaanne ise tutsak tutulduğu yerden kurtulmayı başarmış eve doğru geliyordur. Tabi onu pencereden Koşi görür. Bakalım babaannenin başına bu sefer ne gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir