Aşk Bir Rüya 106.Bölüm – 5 Haziran Cuma

Koşi ve Naman Babaanneyi Kaçırır!

Koşi, Thapki’nin kendisini adım adım izlediğinin farkında. Zaten çaktırmadan izlese şaşıp kalırız. Koşi ise bu durumdan faydalanarak Thapki’ye gidip 1 saat sonra Bihan’ın işinin biteceğini söyler. İki aile de tören yapar. Bu törende Bihan bayılır. Thapki korkar ve Bihan için endişelenir. Tabi herkes endişelenir. En içten timsah gözyaşlarıyla üzüldüğünü herkesin gözüne sokan Koşi olur. Apar topar hastaneye götürürler. Pandey ailesinin gelmesi istenmez. Thapki ile Bihan’ın ne biçim bir ilişkisi var anlamak mümkün değil! Thapki ise Koşi’nin böyle bir şey yapacağını bildiğini söyler.

Koşi ve ailesi döner. Suratları beş karıştır. Thapki koşup neler olduğunu sorar. Bunu neden Bihan’a yaptın diye bağırıyordur. Bihan içeri girer. Sanıyoruz ki araba park ediyordu kendileri. Yoksa senaristin sizi böyle heyecanlandırmaya niyeti yok.

Thapki Bihan’a koşup sarılır. Vasu’nun da rahat bir nefes aldığını görüyoruz. Bu kadın da sonradan pek mülayim oldu. Bihan iyi olduğunu söyleyerek kimsenin endişelenmemesini Pandeyler’e duyurur.

Koşi ve Naman’da oda da elinde Bihan’n hastane raporu hakkında konuşurlar. Bihan’a tahlil yaptırabilmek için Koşi onu bayıltıp hastaneye bu yüzden götürmüştür. Burda asıl amaç John’a böbrek nakli yaptırmak. Oysaki Bihan da tek böbrek ile yaşıyor. Koşi bunun umrunda olmadığı yeter ki John’un yaşaması gerektiğini söyler. Nasılsa Bihan’ı yıllar önce terk etmiştir. Gerekirse Bihan’ın ölmesini göze alacaklardır. Thapki onların odasına doğru geliyordur. Konuşmaları duyacak diye beklerken hanımefendi şamdan düşürür oradan Vasu seslenir. Oysaki konuşmaları hiç beklenmedik isim duymuştur.Babaanne şaşkınlıktan Thapki’ye seslenemez ve Naman onun ağzını kapatarak odaya alır ve tehditle mektup yazdırır.

Sonradan bir bakıyorsunuz ki merdivenlerden sandık iniyor. Babaanneyi sandığa kapatmış evden def ediyorlardır. Bihan da elinde koliyle gelir . Haspam Bauji ve Vasu’nun ona aldıklarını atıyordur. Thapki babaannenin odasına gider ve onu göremez. Onun yerine mektubu bulur. Bauji okur. Babaannenin başka yere dinlenmeye gittiği kimsenin yanına gelmemesi yazıyordur.Naman babaanneyi götüre götüre evin içinde bitmek bilmeyen deponun birine kapatmıştır.

Şimdi ise evde yeni bir tören yeni bir meydan okuma. Bu törenler de olmasa diziye konu bulamayacaklardır. İki aile de Ganeji’yi alıp eve getireceklerini söyler. İki tarafta da sürtüşme yaşanır. İlk önce kim alıp gelirse onun Ganeji koymuş olacaktır.

Aileler gider. Koşi Thapki ve Vasu’nun bindiği arabanın tekerini indirir. Böylece onlar erkenden eve ulaşabileceklerdir. Ama arabayla giderken tören geçitine yakalanacaklarını bilemezler. Thapki ve Vasu eve daha erken varmıştır. Koşi tam o anda hindistan cevizini Bihan’a doğru atar ve Bihan’ın ayağına batar. Vasu ve Thapki endişelenerek Bihan’ın yanına gider. Bihan’ın gerçek annesi ise koştura koştura eve koşar. Bihan için gerçekleri görmek fayda etmez. Koşi gururlanarak İdolünü pedere uzatır. Ama getirdiği idolun kolu kırılmıştır. Bu yüzden Vasu’nun idolü konur. Bu bölüm ayrıca Şada John’a aşık olmak üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir